<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

V4

Bratislava (27. 1. 2018)

800 m - Juniori

(so, 27.1.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Csókás NikolaszCsókás Nikolasz 00 00 ARAKARAK 3 2:07.12
2 92 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:09.14
3 48 Lazić MilošLazić Miloš 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 2:09.88
4 35 Ulamovič StefanUlamovič Stefan 00 00 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 2:10.06
5 76 Pazourek PetrPazourek Petr 00 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:10.21
6 90 Szalai MarcellSzalai Marcell 99 99 Ikarus BSEIkarus BSE 4 2:11.56
7 98 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:12.98
113 Tóth BenjamínTóth Benjamín 00 00 Budaorsi DSEBudaorsi DSE 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 172 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:09.30
2 55 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 2:13.84
3 19 Dobrila TimotejDobrila Timotej 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:13.95
4 91 Takács BertalanTakács Bertalan 02 02 Ikarus BSEIkarus BSE 4 2:16.56
5 111 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:25.28
6 65 Prošt UrbanProšt Urban 04 04 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 2:25.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Scherer StefanScherer Stefan 02 02 LTU GrazLTU Graz 1 2:02.83
2 82 Gold LeventeGold Levente 01 01 Margitszigeti ACMargitszigeti AC 3 2:05.56
3 85 Borók BoldizsárBorók Boldizsár 01 01 Ikarus BSEIkarus BSE 2 2:12.11
4 138 Križnik FilipKrižnik Filip 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 2:16.95
5 381 Ursini ErikUrsini Erik 04 04 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 2:25.65
112 Sali DávidSali Dávid 02 02 Budaorsi DSEBudaorsi DSE 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:13.78
2 139 Omerzel PatrikOmerzel Patrik 02 02 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 2 2:18.67
3 86 Gyarmati ÁronGyarmati Áron 02 02 Ikarus BSEIkarus BSE 3 2:25.13
150 Janža MajJanža Maj 03 03 AK Panvita MurskaAK Panvita Murska 4 DNS
386 Tjuša ProstorTjuša Prostor 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 DNS
33 Štramcar IaraŠtramcar Iara 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Scherer StefanScherer Stefan 02 02 LTU GrazLTU Graz 1 2:02.83
2 82 Gold LeventeGold Levente 01 01 Margitszigeti ACMargitszigeti AC 3 2:05.56
3 172 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:09.30
4 85 Borók BoldizsárBorók Boldizsár 01 01 Ikarus BSEIkarus BSE 2 2:12.11
5 178 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:13.78
6 55 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 2:13.84
7 19 Dobrila TimotejDobrila Timotej 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:13.95
8 91 Takács BertalanTakács Bertalan 02 02 Ikarus BSEIkarus BSE 4 2:16.56
9 138 Križnik FilipKrižnik Filip 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 2:16.95
10 139 Omerzel PatrikOmerzel Patrik 02 02 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 2 2:18.67
11 86 Gyarmati ÁronGyarmati Áron 02 02 Ikarus BSEIkarus BSE 3 2:25.13
12 111 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:25.28
13 65 Prošt UrbanProšt Urban 04 04 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 2:25.34
14 381 Ursini ErikUrsini Erik 04 04 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 2:25.65
112 Sali DávidSali Dávid 02 02 Budaorsi DSEBudaorsi DSE 2 DNS
150 Janža MajJanža Maj 03 03 AK Panvita MurskaAK Panvita Murska 4 DNS
386 Tjuša ProstorTjuša Prostor 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 DNS
33 Štramcar IaraŠtramcar Iara 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 DNS

800 m - Juniorky

(so, 27.1.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 274 Vydržalová SimonaVydržalová Simona 00 00 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 3 2:23.73
2 275 Nagy JuliannaNagy Julianna 00 00 Margitszigeti ACMargitszigeti AC 2 2:23.94
3 219 Kladnik BarbaraKladnik Barbara 99 99 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:25.03
4 258 Mrázková NatálieMrázková Natálie 00 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:39.59
5 257 Kolegarová GabrielaKolegarová Gabriela 99 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:47.09
Celkom 5 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Sekavčnik ZanaSekavčnik Zana 03 03 KAK RavneKAK Ravne 1 2:18.54
2 338 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:19.83
3 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:22.94
4 270 Dretnik UrškaDretnik Urška 01 01 KAK RavneKAK Ravne 4 2:29.73
5 226 Podkrižnik TajašaPodkrižnik Tajaša 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:36.86
6 269 Domonkoš NušaDomonkoš Nuša 02 02 Athletic Club VelenjeqAthletic Club Velenjeq 2 2:43.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 265 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.78
2 382 Lobenwein VanesaLobenwein Vanesa 03 03 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 1 2:28.84
3 303 Kaiser KlaraKaiser Klara 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 2 2:34.56
4 255 Kamenická VendulaKamenická Vendula 02 02 AK Olzmp BrnoAK Olzmp Brno 4 2:36.45
5 263 Vomelová AnetaVomelová Aneta 01 01 NMMORNMMOR 2 2:40.12
6 386 Tjaša ProstorTjaša Prostor 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 2:44.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 264 Kleiblová KarolínaKleiblová Karolína 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:35.56
2 283 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.05
3 246 Kotásková DorotaKotásková Dorota 03 03 AK KyjovAK Kyjov 1 2:36.75
4 33 Štramac LaraŠtramac Lara 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:40.30
5 237 Kraner LauraKraner Laura 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 2:41.79
6 373 Spazirer AnnaSpazirer Anna 03 03 ULC WeinlandULC Weinland 5 2:43.62
7 241 Poropat BrinaPoropat Brina 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 2:49.88
8 223 Lazič TijanaLazič Tijana 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 2:52.64
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Sekavčnik ZanaSekavčnik Zana 03 03 KAK RavneKAK Ravne 1 2:18.54
2 338 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:19.83
3 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:22.94
4 265 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.78
5 382 Lobenwein VanesaLobenwein Vanesa 03 03 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 1 2:28.84
6 270 Dretnik UrškaDretnik Urška 01 01 KAK RavneKAK Ravne 4 2:29.73
7 303 Kaiser KlaraKaiser Klara 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 2 2:34.56
8 264 Kleiblová KarolínaKleiblová Karolína 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:35.56
9 283 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.05
10 255 Kamenická VendulaKamenická Vendula 02 02 AK Olzmp BrnoAK Olzmp Brno 4 2:36.45
11 246 Kotásková DorotaKotásková Dorota 03 03 AK KyjovAK Kyjov 1 2:36.75
12 226 Podkrižnik TajašaPodkrižnik Tajaša 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:36.86
13 263 Vomelová AnetaVomelová Aneta 01 01 NMMORNMMOR 2 2:40.12
14 33 Štramac LaraŠtramac Lara 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 2:40.30
15 237 Kraner LauraKraner Laura 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 2:41.79
16 269 Domonkoš NušaDomonkoš Nuša 02 02 Athletic Club VelenjeqAthletic Club Velenjeq 2 2:43.06
17 373 Spazirer AnnaSpazirer Anna 03 03 ULC WeinlandULC Weinland 5 2:43.62
18 386 Tjaša ProstorTjaša Prostor 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 2:44.37
19 241 Poropat BrinaPoropat Brina 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 2:49.88
20 223 Lazič TijanaLazič Tijana 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 2:52.64