<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

V4

Bratislava (27. 1. 2018)

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.23 0.236
2 320 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.31 0.247
3 167 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 07.37 0.258
4 181 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.49 0.256
5 83 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.50 0.320
6 53 Šinkovec TajŠinkovec Taj 99 99 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 07.72 0.244
7 188 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.02 0.255
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.18 0.258
2 125 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.30 0.222
3 131 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.33 0.236
4 77 Maček TilenMaček Tilen 00 00 KAK RavneKAK Ravne 2 07.50 0.333
5 141 Ules JakobUles Jakob 99 99 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 6 07.59 0.354
6 152 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.67 0.247
7 182 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.35 0.235
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.15 0.247
2 136 Kobler BastianKobler Bastian 99 99 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 07.40 0.247
3 200 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.54 0.155
4 107 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.58 0.178
5 195 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.66 0.189
6 104 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.79 0.177
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniori (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018 - 14:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.17 0.198
2 117 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.20 0.200
3 125 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.23 0.231
4 103 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.29 0.199
5 320 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.32 0.166
6 131 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.32 0.271
7 167 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 07.42 0.159
8 136 Kobler BastianKobler Bastian 99 99 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 8 07.52 0.166
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018 - 14:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.44 0.241
2 83 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.46 0.247
3 141 Ules JakobUles Jakob 99 99 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 7 07.56 0.269
4 107 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.58 0.266
5 200 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.66 0.241
6 195 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.74 0.258
77 Maček TilenMaček Tilen 00 00 KAK RavneKAK Ravne 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018 - 14:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.56 0.199
2 104 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.72 0.187
3 53 Šinkovec TajŠinkovec Taj 99 99 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 07.72 0.174
4 182 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.31 0.268
188 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.36 0.332
2 31 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.46 0.247
3 174 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.52 0.321
4 137 Kocbek ValentinKocbek Valentin 02 02 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 07.65 0.288
5 70 Normann MártonNormann Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.82 0.511
6 68 Kaposi MártonKaposi Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 7 07.94 0.169
7 180 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.06 0.199
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.61 0.199
2 23 Lah LukaLah Luka 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.74 0.235
3 71 Tóth GáborTóth Gábor 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 3 07.81 0.147
4 193 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.83 0.201
5 170 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 07.93 0.247
6 389 Balažic VenjaBalažic Venja 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 08.02 0.198
7 183 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.04 0.254
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.53 0.287
2 109 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.57 0.247
3 100 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 07.72 0.236
4 69 Menyhárt MárkMenyhárt Márk 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.85 0.247
5 189 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.86 0.268
6 93 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 08.00 0.244
59 Gerics RolabdGerics Rolabd 01 01 Tatabányai SCTatabányai SC 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Kordež MitjaKordež Mitja 01 01 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 5 07.10 0.258
2 116 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.61 0.222
3 57 Zupanič VitoZupanič Vito 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 07.64 0.236
4 142 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 07.74 0.241
5 22 Krejan NejcKrejan Nejc 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.75 0.333
6 176 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.86 0.199
7 153 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.09 0.177
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 01 01 AK KyjovAK Kyjov 1 07.38 0.258
2 40 Kovács MátyásKovács Mátyás 01 01 ARAKARAK 5 07.45 0.144
3 168 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.60 0.177
4 66 Csahóczi CsanádCsahóczi Csanád 02 02 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 3 07.72 0.188
5 119 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 07.74 0.199
6 187 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.90 0.177
7 190 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.30 0.166
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Kordež MitjaKordež Mitja 01 01 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 4 07.08 0.165
2 62 Vrbovský TomášVrbovský Tomáš 01 01 AK KyjovAK Kyjov 3 07.36 0.177
3 179 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.39 0.198
4 31 Šalamon TimotejŠalamon Timotej 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 07.47 0.188
5 174 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.48 0.231
6 40 Kovács MátyásKovács Mátyás 01 01 ARAKARAK 6 07.53 0.188
7 109 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.61 0.147
8 118 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.63 0.265
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 07.45 0.155
2 132 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 07.54 0.132
3 137 Kocbek ValentinKocbek Valentin 02 02 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 7 07.56 0.174
4 116 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.68 0.196
5 57 Zupanič VitoZupanič Vito 02 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 07.68 0.266
6 66 Csahóczi CsanádCsahóczi Csanád 02 02 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 1 07.69 0.258
100 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 DNS
59 Gerics RolabdGerics Rolabd 01 01 Tatabányai SCTatabányai SC 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Lah LukaLah Luka 01 01 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 07.67 0.136
2 142 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 07.71 0.158
3 22 Krejan NejcKrejan Nejc 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 07.72 0.111
4 70 Normann MártonNormann Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 7 07.75 0.198
5 119 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.75 0.178
6 71 Tóth GáborTóth Gábor 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.77 0.198
7 193 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.82 0.265
8 69 Menyhárt MárkMenyhárt Márk 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 8 07.86 0.200
Celkom 8 pretekárov
Finále D (so, 27.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.79 0.269
2 176 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.81 0.222
3 68 Kaposi MártonKaposi Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 07.92 0.241
4 170 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 07.94 0.274
187 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále E (so, 27.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 07.85 0.241
2 183 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.92 0.214
3 180 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.99 0.265
4 389 Balažic VenjaBalažic Venja 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 08.06 0.158
5 153 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.24 0.268
6 190 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.38 0.222
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.47 0.222
2 110 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.61 0.265
3 52 Rozman Marinčič RokRozman Marinčič Rok 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 07.84 0.300
4 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.32 0.188
5 199 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.65 0.174
54 Švajncer JanŠvajncer Jan 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.55 0.258
2 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 07.73 0.255
3 75 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.80 0.266
4 166 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.03 0.236
5 135 Kobler AdrianKobler Adrian 04 04 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 08.09 0.247
6 27 Skaza TijanSkaza Tijan 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 7 08.63 0.287
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.65
2 184 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.80
3 11 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.89
4 129 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.09
5 55 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.35
185 Bjalončík SebastianBjalončík Sebastian 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 00.0
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018 - 14:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.45 0.244
2 160 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.46 0.231
3 84 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.52 0.217
4 110 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.59 0.148
5 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 07.75 0.168
6 184 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.78 0.177
7 75 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.84 0.125
54 Švajncer JanŠvajncer Jan 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018 - 14:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Rozman Marinčič RokRozman Marinčič Rok 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 07.76 0.258
2 11 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.90 0.168
3 166 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.13 0.158
4 129 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.13 0.147
135 Kobler AdrianKobler Adrian 04 04 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018 - 14:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.34 0.258
2 27 Skaza TijanSkaza Tijan 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 08.43 0.241
3 199 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.70 0.147
185 Bjalončík SebastianBjalončík Sebastian 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 DNS
55 Trunk StašTrunk Staš 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.05 0.254
2 240 Piberl PiaPiberl Pia 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.59 0.247
3 347 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.64 0.268
4 328 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.81 0.254
5 387 Potočnik AnaPotočnik Ana 99 99 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 09.10 0.265
305 Prosen ReneProsen Rene 00 00 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 349 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.20 0.247
2 327 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20 0.268
3 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.53 0.320
4 319 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.83 0.321
5 388 Cafuta AnaCafuta Ana 99 99 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 08.96 0.247
6 268 Žalkovská BarboraŽalkovská Barbora 00 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.58 0.241
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Boštjančič NikaBoštjančič Nika 00 00 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 08.03 0.247
2 250 Pisnik VeronikaPisnik Veronika 00 00 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 08.43 0.285
3 352 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.44 0.269
4 302 Heinrih EvaHeinrih Eva 00 00 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 08.85 0.324
5 266 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 99 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.05 0.247
Celkom 5 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018 - 14:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Boštjančič NikaBoštjančič Nika 00 00 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 4 07.98 0.247
2 291 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.09 0.244
3 349 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.22 0.247
4 250 Pisnik VeronikaPisnik Veronika 00 00 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 08.41 0.177
5 352 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.44 0.263
6 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.55 0.147
7 240 Piberl PiaPiberl Pia 00 00 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 08.60 0.187
327 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018 - 14:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.64 0.247
2 302 Heinrih EvaHeinrih Eva 00 00 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 6 08.78 0.268
3 266 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 99 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.84 0.244
4 328 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.85 0.287
5 388 Cafuta AnaCafuta Ana 99 99 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 09.01 0.236
6 387 Potočnik AnaPotočnik Ana 99 99 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 09.02 0.244
7 268 Žalkovská BarboraŽalkovská Barbora 00 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.45 0.247
319 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.93 0.258
2 278 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.03 0.147
3 218 Jenko NikaJenko Nika 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.26 0.268
4 342 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.33 0.247
5 369 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.74 0.111
6 311 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.76 0.147
7 256 Kolegarová AnetaKolegarová Aneta 02 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.91 0.258
301 Gornik PiaGornik Pia 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Hovnik ZalaHovnik Zala 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 08.08 0.126
2 334 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16 0.268
3 214 Jelínková BarboraJelínková Barbora 02 02 AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers... 2 08.49 0.247
4 350 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.56 0.158
5 217 Hrovat LauraHrovat Laura 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.61 0.247
6 306 Rudolf NadjaRudolf Nadja 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 08.82 0.258
7 367 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.87 0.158
8 371 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.88 0.147
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Vovk VitaVovk Vita 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 08.12 0.285
2 315 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.30 0.247
3 279 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.34 0.222
4 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.59 0.236
5 245 Adamcová HelenaAdamcová Helena 02 02 AK KyjovAK Kyjov 8 08.74 0.241
6 249 Križovnik Jelen NežaKrižovnik Jelen Neža 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 08.80 0.295
7 287 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.17 0.258
8 359 Zemljič VernikZemljič Vernik 02 02 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 09.21 0.297
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018 - 14:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.96 0.158
2 278 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03 0.147
3 248 Hovnik ZalaHovnik Zala 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 6 08.09 0.199
4 334 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.12 0.177
5 251 Vovk VitaVovk Vita 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 2 08.16 0.123
6 218 Jenko NikaJenko Nika 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 08.27 0.247
7 315 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.31 0.158
301 Gornik PiaGornik Pia 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018 - 14:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.22 0.169
2 342 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.29 0.188
3 217 Hrovat LauraHrovat Laura 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 7 08.55 0.221
4 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.56 0.147
5 350 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.56 0.123
6 245 Adamcová HelenaAdamcová Helena 02 02 AK KyjovAK Kyjov 1 08.69 0.169
369 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNS
214 Jelínková BarboraJelínková Barbora 02 02 AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018 - 14:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Rudolf NadjaRudolf Nadja 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 3 08.79 0.247
2 311 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.79 0.198
3 249 Križovnik Jelen NežaKrižovnik Jelen Neža 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 5 08.80 0.156
4 367 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.84 0.277
5 287 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.28 0.236
6 359 Zemljič VernikZemljič Vernik 02 02 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 8 09.30 0.268
256 Kolegarová AnetaKolegarová Aneta 02 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 00.00
371 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.40 0.266
2 339 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.49 0.261
3 297 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.49 0.231
4 285 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.52 0.314
5 205 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.54 0.247
6 206 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.81 0.254
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vavříková AlžbětaVavříková Alžběta 04 04 AK ZlínAK Zlín 1 08.20 0.236
2 294 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.32 0.244
3 354 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.35 0.247
4 355 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.45 0.284
5 238 Kšela LizaKšela Liza 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.62 0.265
6 351 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.74 0.257
7 289 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.86 0.269
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 340 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.55 0.524
2 236 Kralj NikaKralj Nika 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 08.59 0.287
3 227 Sulejmanovič TiaSulejmanovič Tia 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.84 0.222
4 229 Tilja Juhiri KaudolfTilja Juhiri Kaudolf 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 08.86 0.211
5 366 Šikonija AnaŠikonija Ana 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 09.04 0.352
6 324 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.13 0.369
7 Kozubíková KateřinaKozubíková Kateřina 03 03 AK ZlínAK Zlín 7 09.19 0.387
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Poharánszki AnnaPoharánszki Anna 04 04 VEDACVEDAC 4 08.13 0.147
2 346 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.25 0.158
3 326 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.47 0.411
4 370 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.53 0.365
5 221 Kovačevič NinaKovačevič Nina 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 5 08.67 0.358
6 368 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.85 0.268
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 27.1.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.19 0.247
2 233 Kaučič AjdaKaučič Ajda 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 08.29 0.247
3 348 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.37 0.255
4 333 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.42 0.247
5 296 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.70 0.233
6 343 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.17 0.298
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Poharánszki AnnaPoharánszki Anna 04 04 VEDACVEDAC 4 08.14 0.268
2 358 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.20 0.254
3 294 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.22 0.269
4 348 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.27 0.298
5 Vavříková AlžbětaVavříková Alžběta 04 04 AK ZlínAK Zlín 3 08.27 0.258
6 354 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.32 0.233
7 233 Kaučič AjdaKaučič Ajda 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 08.38 0.241
346 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.34 0.241
2 333 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.40 0.274
3 326 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.40 0.277
4 339 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.42 0.269
5 370 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.44 0.265
6 285 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.47 0.258
7 355 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47 0.233
8 297 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.57 0.214
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 27.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Kralj NikaKralj Nika 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 08.53 0.147
2 238 Kšela LizaKšela Liza 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 08.54 0.241
3 205 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.60 0.168
4 340 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.63 0.269
5 351 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.72 0.222
6 296 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.72 0.258
7 221 Kovačevič NinaKovačevič Nina 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 08.76 0.158
8 206 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.92 0.147
Celkom 8 pretekárov
Finále D (so, 27.1.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 368 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.69 0.155
2 229 Tilja Juhiri KaudolfTilja Juhiri Kaudolf 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 6 08.82 0.198
3 227 Sulejmanovič TiaSulejmanovič Tia 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 08.87 0.174
4 289 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.94 0.199
5 366 Šikonija AnaŠikonija Ana 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 09.00 0.166
6 324 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.12 0.258
7 Kozubíková KateřinaKozubíková Kateřina 03 03 AK ZlínAK Zlín 8 09.17 0.268
343 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov