<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

V4

Bratislava (27. 1. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.17
356 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.02
323 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 00.0
1 355 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.42 0.591
2 322 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.60 0.315
3 213 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.65 0.236
4 336 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 09.77 0.285
5 318 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.81 0.215
6 383 Trávniková LauraTrávniková Laura 02 02 AK ZlínAK Zlín 10 10.26 0.200
7 325 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.46 0.241
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.17 0.170
2 282 Dvorsak MasaDvorsak Masa 01 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 1 09.59 0.332
3 356 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.02 0.295
4 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.09 0.557
5 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.17 0.540
6 206 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.87 0.234
323 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DQ -0.051
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 323 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 00.0
2 314 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.17 0.170
3 355 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.42 0.591
4 282 Dvorsak MasaDvorsak Masa 01 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 1 09.59 0.332
5 322 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.60 0.315
6 213 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.65 0.236
7 336 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 09.77 0.285
8 318 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.81 0.215
9 356 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.02
9 356 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.02 0.295
11 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.09 0.557
12 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.17
12 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.17 0.540
14 383 Trávniková LauraTrávniková Laura 02 02 AK ZlínAK Zlín 10 10.26 0.200
15 325 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.46 0.241
16 206 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.87 0.234
323 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DQ -0.051

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.27 0.147
2 314 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.36 0.223
3 282 Dvorsak MasaDvorsak Masa 01 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 3 09.38 0.214
4 213 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.65 0.244
5 336 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.67 0.258
6 318 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.74 0.277
7 322 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.77 0.289
8 356 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.80 0.247
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.1.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 323 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 09.26 0.258
2 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.94 0.266
3 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.04 0.268
4 325 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.39 0.264
383 Trávniková LauraTrávniková Laura 02 02 AK ZlínAK Zlín 3 DNS
206 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov