<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

V4

Bratislava (27. 1. 2018)

1500 m - Juniori

(so, 27.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 196 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:08.96
2 114 Ványi TamásVányi Tamás 00 00 Budaorsi DSEBudaorsi DSE 3 4:10.57
3 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 4:12.05
4 73 KUlíšek KarelKUlíšek Karel 99 99 NMMORNMMOR 1 4:14.70
5 127 Schusser MorganSchusser Morgan 01 01 LAC KlagenfurtLAC Klagenfurt 5 4:15.33
6 122 Schmidt JakobSchmidt Jakob 00 00 LTU GrazLTU Graz 6 4:16.41
7 146 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:24.63
8 154 Ambrož AdriánAmbrož Adrián 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 4:31.45
9 10 Chrenko MatejChrenko Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 4:40.49
10 97 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:42.33
157 Čurilla JakubČurilla Jakub 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 DNS
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 27.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 4:17.54
2 74 Kligl RadimKligl Radim 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:23.80
3 72 Kabrda JiříKabrda Jiří 01 01 NMMORNMMOR 3 4:24.67
4 30 Sušec MatevžSušec Matevž 02 02 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 4:27.75
5 67 Tengerdi LeventeTengerdi Levente 02 02 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 5 4:41.29
6 106 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:43.73
7 89 Oszlánczy ÁdamOszlánczy Ádam 02 02 Ikarus BSEIkarus BSE 8 4:56.30
8 105 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 4:56.71
120 Enge MichalEnge Michal 01 01 LTU GrazLTU Graz 4 DNS
6 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DQ
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Starší žiaci

(so, 27.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:53.89
2 198 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 4:56.66
3 21 Grabner JakaGrabner Jaka 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 9 5:00.05
4 201 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 5:04.40
5 32 Šonc BrunoŠonc Bruno 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 11 5:07.01
6 102 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:10.19
7 8 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:14.28
8 156 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 5:14.43
9 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 5:15.79
161 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Juniorky

(so, 27.1.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 276 Pulgretová KateřinaPulgretová Kateřina 99 99 Nové Město na Moravě - NMMORNové Město na Moravě - NMMOR 1 4:54.13
2 288 Arzenšek UrškaArzenšek Urška 99 99 Kladivar CeljeKladivar Celje 6 4:57.55
3 377 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:04.04
4 99 Šimunčić PaulaŠimunčić Paula 99 99 AK Sloboda VaraždinAK Sloboda Varaždin 2 5:06.08
5 216 Bračič ŽivaBračič Živa 00 00 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 5:07.14
6 375 Kadlečíková EditaKadlečíková Edita 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 5:22.58
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 27.1.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 372 Ripfel LauraRipfel Laura 02 02 ULC WeinlandULC Weinland 1 4:49.36
2 298 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 4:57.41
3 362 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 4:57.93
4 273 Volentar MašaVolentar Maša 02 02 KAK RavneKAK Ravne 4 5:00.54
5 293 Elbischger SelinaElbischger Selina 02 02 LAC KlagenfurtLAC Klagenfurt 6 5:03.99
6 286 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:30.24
7 254 Zarnóczai VirágZarnóczai Virág 01 01 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 7 5:35.78
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Staršie žiačky

(so, 27.1.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 230 Trupej AljaTrupej Alja 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 5:21.90
2 228 Šmerc SandraŠmerc Sandra 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 5:23.48
3 78 Sekavčnik LanaSekavčnik Lana 04 04 KAK RavneKAK Ravne 8 5:30.26
4 253 Monori PiroskaMonori Piroska 03 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 4 5:32.84
5 292 Elbischger LeonieElbischger Leonie 03 03 LAC KlagenfurtLAC Klagenfurt 6 5:49.78
6 252 Gelencsér LiliGelencsér Lili 03 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 3 5:53.57
304 Kljočnik PetjaKljočnik Petja 04 04 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 7 DNF
234 Kocbek EvaKocbek Eva 03 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 DNF
Celkom 8 pretekárov