<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (25. - 26. 6. 2022)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.6.2022 - 15:45) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.64 Q 0.143
2 258 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.06 0.168
3 165 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.19 0.207
4 299 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.28 0.167
5 189 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.31 0.158
6 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 11.73 0.186
7 271 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 11.83 0.172
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.6.2022 - 15:45) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.68 Q 0.175
2 334 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.92 q 0.170
3 38 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 11.06 0.197
4 297 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.21 0.193
5 245 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 11.43 0.182
6 77 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.49 0.212
7 5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.95 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.6.2022 - 15:45) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.57 Q 0.176
2 159 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.81 q 0.166
3 305 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 10.94 q 0.145
4 248 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.08 0.206
5 113 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.34 0.154
6 187 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.54 0.207
7 310 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.22 0.163
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.6.2022 - 15:45) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.76 Q 0.138
2 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.84 q 0.174
3 249 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 10.99 0.137
4 184 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.07 0.157
5 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.10 0.198
6 213 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.89 0.205
7 79 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.26 0.180
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.57 Q 0.176
2 172 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.64 Q 0.143
3 168 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.68 Q 0.175
4 250 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.76 Q 0.138
5 159 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.81 q 0.166
6 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.84 q 0.174
7 334 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.92 q 0.170
8 305 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 10.94 q 0.145
9 249 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 10.99 0.137
10 258 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.06 0.168
10 38 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 11.06 0.197
12 184 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.07 0.157
13 248 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.08 0.206
14 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.10 0.198
15 165 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.19 0.207
16 297 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.21 0.193
17 299 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.28 0.167
18 189 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.31 0.158
19 113 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.34 0.154
20 245 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 11.43 0.182
21 77 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.49 0.212
22 187 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.54 0.207
23 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 11.73 0.186
24 271 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 11.83 0.172
25 213 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.89 0.205
26 5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.95 0.176
27 310 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.22 0.163
28 79 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.26 0.180

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2022 - 17:00) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.36 0.150
2 47 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 10.69 0.170
3 250 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 10.78 0.159
4 134 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.96 0.174
5 159 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.97 0.149
6 334 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 11.00 0.135
7 305 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 11.21 0.201
168 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2022 - 17:05) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.51 0.161
2 201 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.80 0.175
3 322 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.04 0.202
4 33 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.13 0.177
5 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12.18 0.247
6 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.22 0.340
7 306 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.26 0.206
320 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.6.2022 - 16:05) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.46 Q 0.165
2 306 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 PB 12.03 q 0.205
3 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.14 q 0.267
4 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.62 0.419
5 173 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 12.90 0.347
6 227 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 12.98 0.229
7 82 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 13.45 0.211
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.6.2022 - 16:05) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.91 Q 0.183
2 177 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.33 0.142
3 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.40 0.186
4 229 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.79 0.344
5 57 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.79 0.202
6 12 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.37 0.205
7 286 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.56 0.286
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.6.2022 - 16:05) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.92 Q 0.154
2 320 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.96 q 0.177
3 234 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.50 0.235
4 67 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 0.179
5 291 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.02 0.233
6 140 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.12 0.169
7 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.56 0.224
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.6.2022 - 16:05) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.76 Q 0.149
2 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.06 q 0.365
3 228 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.57 0.188
4 7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.84 0.171
5 198 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.84 0.334
6 319 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.03 0.186
7 284 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.60 0.158
8 195 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 14.59 0.304
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.46 Q 0.165
2 201 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.76 Q 0.149
3 322 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.91 Q 0.183
4 33 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.92 Q 0.154
5 320 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.96 q 0.177
6 306 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 PB 12.03 q 0.205
7 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.06 q 0.365
8 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.14 q 0.267
9 177 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.33 0.142
10 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.40 0.186
11 234 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.50 0.235
12 67 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 0.179
13 228 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.57 0.188
14 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.62 0.419
15 229 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.79 0.344
15 57 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.79 0.202
17 7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.84 0.171
17 198 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.84 0.334
19 173 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 12.90 0.347
20 227 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 12.98 0.229
21 291 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.02 0.233
22 319 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.03 0.186
23 140 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.12 0.169
24 12 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.37 0.205
25 82 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 13.45 0.211
26 286 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.56 0.286
26 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.56 0.224
28 284 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.60 0.158
29 195 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 14.59 0.304

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.6.2022 - 14:00) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.52 Q 0.159
2 189 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.89 0.198
3 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.19 0.236
4 51 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 23.23 0.183
5 150 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 23.27 0.172
6 5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 24.64 0.147
7 79 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.90 0.310
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.6.2022 - 14:00) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.95 Q 0.192
2 258 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 22.53 0.198
3 333 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.96 0.373
4 224 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.03 0.390
5 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.27 0.187
6 312 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 23.76 0.212
7 181 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 24.63 0.197
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.6.2022 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.74 Q 0.207
2 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 22.27 q 0.202
3 225 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 22.76 0.363
4 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.21 0.192
5 262 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 23.33 0.406
6 299 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 23.75 0.184
7 270 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.73 0.318
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.6.2022 - 14:00) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.84 Q 0.185
2 305 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 22.52 q 0.213
3 248 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 23.00 0.218
4 38 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 23.10 0.203
5 271 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.94 0.236
133 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNF 0.200
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.6.2022 - 14:00) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.22 Q 0.198
2 226 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.44 q 0.169
3 63 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.95 0.177
4 64 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.97 0.192
5 23 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 23.09 0.196
6 213 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.08 0.183
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.74 Q 0.207
2 159 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.84 Q 0.185
3 103 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.95 Q 0.192
4 250 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.22 Q 0.198
5 111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 22.27 q 0.202
6 226 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.44 q 0.169
7 172 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.52 Q 0.159
7 305 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 22.52 q 0.213
9 258 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 22.53 0.198
10 225 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 22.76 0.363
11 189 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.89 0.198
12 63 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.95 0.177
13 333 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.96 0.373
14 64 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.97 0.192
15 248 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 23.00 0.218
16 224 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.03 0.390
17 23 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 23.09 0.196
18 38 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 23.10 0.203
19 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.19 0.236
20 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.21 0.192
21 51 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 23.23 0.183
22 150 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 23.27 0.172
22 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.27 0.187
24 262 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 23.33 0.406
25 299 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 23.75 0.184
26 312 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 23.76 0.212
27 271 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.94 0.236
28 213 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.08 0.183
29 181 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 24.63 0.197
30 5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 24.64 0.147
31 270 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.73 0.318
32 79 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.90 0.310
133 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNF 0.200

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.6.2022 - 15:55) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 21.04 0.193
2 103 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 21.35 0.208
3 47 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 21.46 0.198
4 159 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.79 0.187
5 250 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.20 0.198
6 226 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 22.60 0.181
7 305 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 22.81 0.202
111 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.6.2022 - 16:00) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.05 0.158
2 117 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 24.39 0.214
3 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 24.62 0.339
4 306 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 24.87 0.294
5 124 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.92 0.174
6 66 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.93 0.166
7 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.16 0.377
72 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF 0.431
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.6.2022 - 14:15) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.55 Q 0.160
2 66 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.96 Q 0.141
3 198 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.58 0.207
4 71 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.18 0.261
5 12 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 28.04 0.195
6 284 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.42 0.374
7 280 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.66 0.182
33 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.6.2022 - 14:15) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.98 Q 0.361
2 306 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.09 Q 0.225
3 72 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 25.27 q 0.244
4 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 25.76 q 0.240
5 67 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 26.24 0.185
6 291 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 26.72 0.253
7 286 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 27.78 0.168
8 238 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 28.82 0.205
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.6.2022 - 14:15) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 24.77 Q 0.215
2 124 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.17 Q 0.186
3 57 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.39 0.199
4 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 26.47 0.249
5 173 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 26.74 0.351
6 319 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 26.84 0.392
7 287 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 27.91 0.422
8 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.91 0.350
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 24.77 Q 0.215
2 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.98 Q 0.361
3 306 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.09 Q 0.225
4 124 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.17 Q 0.186
5 72 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 25.27 q 0.244
6 201 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.55 Q 0.160
7 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 25.76 q 0.240
8 66 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.96 Q 0.141
9 67 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 26.24 0.185
10 57 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.39 0.199
11 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 26.47 0.249
12 198 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.58 0.207
13 291 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 26.72 0.253
14 173 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 26.74 0.351
15 319 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 26.84 0.392
16 71 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.18 0.261
17 286 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 27.78 0.168
18 287 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 27.91 0.422
18 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.91 0.350
20 12 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 28.04 0.195
21 284 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.42 0.374
22 238 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 28.82 0.205
23 280 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.66 0.182
33 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.6.2022 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:48.36 Q 0.169
2 267 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.15 q 0.169
3 324 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 0:51.66 0.147
4 133 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:52.69 0.176
5 271 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:53.28 0.182
6 23 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:53.28 0.243
7 300 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.43 0.186
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.6.2022 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.92 Q 0.192
2 338 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:50.24 q 0.217
3 191 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:52.62 0.221
4 256 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.53 0.157
5 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:53.78 0.308
6 147 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 0:54.86 0.170
7 181 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55.06 0.211
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.6.2022 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.12 Q 0.172
2 164 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.22 q 0.169
3 312 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:51.06 0.196
4 209 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 0:52.35 0.165
5 262 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.74 0.456
6 48 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 0:54.29 0.211
7 15 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:54.62 0.367
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.6.2022 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.12 Q 0.305
2 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:48.75 q 0.162
3 46 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:52.53 0.258
4 225 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:52.75 0.341
5 61 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:52.91 0.193
6 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:54.66 0.188
7 268 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:56.62 0.187
8 5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:57.11 0.166
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.12 Q 0.172
1 60 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.12 Q 0.305
3 104 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:48.36 Q 0.169
4 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:48.75 q 0.162
5 265 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.92 Q 0.192
6 267 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.15 q 0.169
7 164 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.22 q 0.169
8 338 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:50.24 q 0.217
9 312 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:51.06 0.196
10 324 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 0:51.66 0.147
11 209 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 0:52.35 0.165
12 46 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 0:52.53 0.258
13 191 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:52.62 0.221
14 133 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:52.69 0.176
15 225 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:52.75 0.341
16 61 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:52.91 0.193
17 271 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:53.28 0.182
17 23 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:53.28 0.243
19 256 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.53 0.157
20 262 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.74 0.456
21 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:53.78 0.308
22 48 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 0:54.29 0.211
23 300 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:54.43 0.186
24 15 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:54.62 0.367
25 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:54.66 0.188
26 147 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 0:54.86 0.170
27 181 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55.06 0.211
28 268 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:56.62 0.187
29 5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:57.11 0.166

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.6.2022 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 0:46.60 0.183
2 255 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:46.82 0.181
3 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 SB 0:47.24 0.158
4 265 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:47.25 0.220
5 164 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 0:47.86 0.186
6 338 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:48.96 0.222
7 267 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:49.04 0.187
60 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF 0.319
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.6.2022 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:55.67 0.170
2 330 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:57.47 0.244
3 281 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 0:58.51 0.180
4 175 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 0:59.55 0.216
5 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 0:59.94 0.368
6 85 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 1:00.79 0.382
7 326 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 1:01.64 0.165
8 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:01.96 0.293
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.6.2022 - 17:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.21 Q 0.193
2 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.50 Q 0.500
3 85 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:01.70 q 0.422
4 287 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.49 0.441
5 238 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 1:05.29 0.179
6 149 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:06.06 0.407
7 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 1:07.74 0.334
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.6.2022 - 17:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.15 Q 0.209
2 175 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 1:01.10 Q 0.378
3 319 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:02.44 0.201
4 316 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:03.19 0.380
5 90 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 1:04.50 0.456
6 280 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:06.66 0.321
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.6.2022 - 17:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:59.78 Q 0.193
2 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.17 Q 0.229
3 326 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:01.87 q 0.175
4 279 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.48 0.182
5 286 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:02.89 0.332
6 317 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:05.06 0.309
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.21 Q 0.193
2 330 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.15 Q 0.209
3 281 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:59.78 Q 0.193
4 315 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.50 Q 0.500
5 175 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 1:01.10 Q 0.378
6 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.17 Q 0.229
7 85 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:01.70 q 0.422
8 326 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:01.87 q 0.175
9 319 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:02.44 0.201
10 279 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.48 0.182
11 287 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.49 0.441
12 286 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:02.89 0.332
13 316 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:03.19 0.380
14 90 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 1:04.50 0.456
15 317 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:05.06 0.309
16 238 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 1:05.29 0.179
17 149 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:06.06 0.407
18 280 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:06.66 0.321
19 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 1:07.74 0.334

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 26.6.2022 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:56.27
2 180 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:56.83
3 260 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:57.58
4 308 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:57.91
5 337 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:58.91
6 309 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 241 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 2:00.06
8 17 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:00.44
9 220 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:03.08
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.6.2022 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 277 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:58.45
2 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 2:00.32
3 112 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 2:01.37
4 336 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:02.57
5 191 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:04.51
259 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
313 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.6.2022 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:05.66
2 48 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:06.53
3 335 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:07.59
4 268 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:08.96
5 266 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:09.74
6 143 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:13.15
7 22 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:18.19
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:56.27
2 180 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:56.83
3 260 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:57.58
4 308 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:57.91
5 277 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:58.45
6 337 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:58.91
7 309 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
8 241 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 2:00.06
9 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 2:00.32
10 17 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:00.44
11 112 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 2:01.37
12 336 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:02.57
13 220 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:03.08
14 191 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:04.51
15 15 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:05.66
16 48 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:06.53
17 335 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:07.59
18 268 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:08.96
19 266 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:09.74
20 143 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:13.15
21 22 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:18.19
259 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
313 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 26.6.2022 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 340 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:07.36
2 331 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 2:08.84
3 332 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:10.52
4 125 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 SB 2:15.19
5 341 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:16.10
6 27 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:20.53
7 342 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:20.70
8 212 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 SB 2:21.16
9 55 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:21.80
10 321 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:29.46
11 136 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:31.25
290 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF
28 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 25.6.2022 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15 4:03.65
2 180 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 4:05.12
3 146 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 SB 4:07.76
4 260 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 4:08.61
5 112 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:21.72
6 21 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 4:21.90
7 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 4:22.21
8 42 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 4:23.76
9 171 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 4:31.64
10 157 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 4:32.12
11 43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:34.02
12 243 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 4:43.82
13 86 Čechvala JozefČechvala Jozef 92 92 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 4:59.84
259 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 DNF
295 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 DNF
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 25.6.2022 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 331 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15 4:41.73
2 332 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 4:43.54
3 56 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 4:47.08
4 341 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 4:49.49
5 342 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 PB 4:55.80
6 203 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 4:59.30
7 45 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 5:00.97
8 217 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 5:02.34
9 200 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 5:10.84
10 94 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Bratislava runnersBratislava runners 6 5:11.96
11 136 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:14.20
12 141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 5:15.92
13 118 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 5:15.96
14 292 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 5:28.83
44 Luptáková PetraLuptáková Petra 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 DNF
Celkom 15 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 25.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 263 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 PB 14:57.89
2 264 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18 PB 14:58.41
3 272 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 PB 14:59.14
4 148 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 15 PB 14:59.63
5 91 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 19 15:08.64
6 327 Mihalov AdamMihalov Adam 92 92 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 9 PB 15:25.60
7 215 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 13 15:29.09
8 325 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 15:36.22
9 37 Hasch HenrichHasch Henrich 98 98 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11 16:06.53
10 241 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 17 16:11.76
11 93 Rusina MartinRusina Martin 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 7 16:13.31
12 214 Hudák ĽubošHudák Ľuboš 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 16:47.52
13 276 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 17:08.47
14 92 Nemček FilipNemček Filip 88 88 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 17:30.65
15 216 Švec MatejŠvec Matej 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 6 17:59.87
16 208 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 18:31.19
17 96 Šimko JánŠimko Ján 80 80 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 18:50.32
18 157 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 18:52.28
314 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 DNF
Celkom 19 pretekárov

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 290 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 17:09.49
2 50 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 18:08.38
3 52 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 18:22.80
4 126 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 18:33.19
5 307 Šikulová RenátaŠikulová Renáta 93 93 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 19:03.29
6 26 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20:09.17
7 210 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 20:30.01
8 328 Benediková NikolaBenediková Nikola 95 95 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 21:04.17
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.6.2022 - 16:15) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 13.36 0.194
2 205 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 13.90 0.189
3 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 14.00 0.275
4 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 14.50 0.348
5 39 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 15.06 0.304
6 288 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.42 0.278
7 293 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.15 0.253
8 41 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 16.69 0.307
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.6.2022 - 14:45) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.62 Q 0.179
2 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 14.36 Q 0.175
3 293 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 15.69 Q 0.191
4 41 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 16.62 q 0.277
236 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNF 0.141
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.6.2022 - 14:45) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.90 Q 0.174
2 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 14.10 Q 0.410
3 39 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 14.92 Q 0.231
4 288 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 15.09 q 0.219
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.62 Q 0.179
2 205 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.90 Q 0.174
3 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 14.10 Q 0.410
4 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 14.36 Q 0.175
5 39 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 14.92 Q 0.231
6 288 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 15.09 q 0.219
7 293 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 15.69 Q 0.191
8 41 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 16.62 q 0.277
236 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNF 0.141

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 26.6.2022 - 16:10) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 14.83 0.203
2 88 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 17.00 0.188
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.6.2022 - 14:30) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.81 0.172
2 20 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.35 0.189
3 88 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 17.41 0.200
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.6.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 0:50.56 0.219
2 103 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.89 0.209
3 255 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.06 0.278
4 58 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.43 0.203
5 225 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:56.56 0.249
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 25.6.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 0:55.70 0.185
2 252 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:57.51 0.179
3 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:58.97 0.171
4 190 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:00.68 0.201
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 0:50.56 0.219
2 103 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.89 0.209
3 255 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.06 0.278
4 58 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.43 0.203
5 51 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 0:55.70 0.185
6 225 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:56.56 0.249
7 252 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:57.51 0.179
8 4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:58.97 0.171
9 190 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:00.68 0.201

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.6.2022 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.40 0.277
2 205 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:59.40 0.184
3 204 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:02.01 0.318
4 40 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 1:04.58 0.218
5 41 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:08.56 0.404
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 25.6.2022 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 1:07.05 0.175
2 194 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:08.36 0.379
3 29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:08.56 0.395
4 316 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:09.47 0.354
5 53 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:11.06 0.434
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.40 0.277
2 205 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:59.40 0.184
3 204 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:02.01 0.318
4 40 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 1:04.58 0.218
5 27 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 1:07.05 0.175
6 194 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:08.36 0.379
7 41 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:08.56 0.404
7 29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:08.56 0.395
9 316 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:09.47 0.354
10 53 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:11.06 0.434

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 26.6.2022 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09:09.90
2 185 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 10:05.12
3 10 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10:07.77
4 9 Dömény JánDömény Ján 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 10:16.69
244 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 26.6.2022 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:45.00
2 200 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 12:20.83
3 31 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12:36.41
4 285 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 12:44.44
5 137 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 13:12.15
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ne, 26.6.2022 - 15:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 185 190 195 200 205 210 214 217
1 14 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 5 214 - - - - o o xo o xxx
2 278 Zeman TomášZeman Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 4 210 - - xo o o xo xxo xxx
3 273 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 3 200 - o xo o o xxx
4 298 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 SB 195 o o o xo xxx
5 160 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 185 o xxo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 26.6.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 173
1 236 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 165 - - o o xxx
2= 49 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 5 160 - o o xxx
2= 69 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 160 o o o xxx
4 123 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 SB 160 o xo o xxx
5 98 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 160 o o xo xxx
6 68 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 155 o o xxx
7= 294 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 155 - xo xxx
7= 199 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 155 o xo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 25.6.2022 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320 340 360 380 400 420 440 450 460 470 480 490
1 25 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 8 470 - - - - - o o o xo o - xxx
2 13 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 7 470 - - - - xo o o xo o o xxx
3 182 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 420 - o - xxo o xxo xxx
4 246 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 6 400 - - - - xo xxx
5 183 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 4 SB 380 - - xo o xxx
6 224 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 SB 380 - - o xo xxx
7 24 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 3 340 - o xxx
323 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 NM x- r
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 25.6.2022 - 17:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 290 300 310 320 330
1 30 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 7 320 - - - o - o xo xxo xxx
2 231 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 PB 310 - - o o o o o xxx
3 70 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 300 - o o o o xo xxx
4 207 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 280 - o o o xxx
5 206 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 280 - o xo xo xxx
6 237 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 6 260 - o o xxx
7 247 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 PB 260 - o xo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 25.6.2022 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 59 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 11 747 +2.3 m/s 696 +1.5 m/s 724  2,10 711  2,40 747  2,30 747 x  1,60 696  1,50 x  0,40
2 242 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 12 697 +1.3 m/s x  1,50 x  1,70 697  1,30 697 x  2,50 x  2,20 x  1,80
3 80 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 9 SB 669 +1.6 m/s 642  2,10 659  0,20 660  1,60 660 668  2,00 669  1,60 659  2,10
4 297 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 10 667 +1.7 m/s x  0,90 649  0,50 x  1,90 649 x  1,20 667  1,70 x  2,20
5 296 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 639 +3.0 m/s 609 +1.8 m/s 639  3,00 609  1,80 x  2,80 639 x  1,00 628  2,50 x  2,50
6 135 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 8 638 +2.0 m/s 634  3,30 266  2,10 x  2,20 634 x 638  2,00 635  1,00
7 113 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 630 +2.2 m/s 614 +1.4 m/s 630  2,20 609  1,70 614  1,40 630 585  2,00 x  0,90 608  0,00
8 78 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 2 611 +2.1 m/s 576 +1.6 m/s 581  2,10 611  2,10 x  1,90 611 576  1,60 572  1,00 x  0,40
9 248 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 SB 607 +1.3 m/s 561  1,60 607  1,30 589  2,80 607
10 219 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 586 +2.2 m/s 563 +1.0 m/s 563  1,00 558  1,80 586  2,20 586
11 154 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 4 586 +2.0 m/s x  -0,10 586  2,00 x  1,50 586
12 4 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 571 +1.8 m/s 559  1,80 548  1,20 571  1,80 571
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 25.6.2022 - 16:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 84 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 14 PB 612 +1.8 m/s 575  0,10 592  2,50 x  1,60 592 x  2,80 612  1,80 x  2,00
2 72 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 15 608 +2.9 m/s 594 +0.5 m/s 593  -0,80 x  -0,90 x  0,30 593 608  2,90 x  1,20 594  0,50
3 155 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 16 601 +3.4 m/s 599 +0.7 m/s 575  -0,10 601  3,40 563  -0,80 601 570  2,80 586  1,00 599  0,70
4 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 583 +2.5 m/s 573 +1.9 m/s 529  1,70 583  2,50 549  1,60 583 573  1,90 x  1,40 567  0,40
5 66 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 11 579 +3.1 m/s 540 +1.9 m/s 540  1,90 380  1,10 x  1,40 540 x  2,00 x  1,60 579  3,10
6 127 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 PB 562 +2.0 m/s 541  1,00 x  0,90 x  2,60 541 536  2,20 x  1,60 562  2,00
7 177 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 10 549 +4.0 m/s 539 +1.8 m/s 539  1,80 533  1,90 549  4,00 549 531  1,10 546  2,30 x  0,80
8 36 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 5 PB 532 -0.1 m/s 489  0,90 532  -0,10 491  -2,40 532 516  2,50 x  1,90 515  2,00
9 233 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 532 +0.2 m/s x  0,70 x  0,80 532  0,20 532
10 282 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 12 531 +2.5 m/s 502 -0.2 m/s 478  1,30 502  -0,20 531  2,50 531
11 173 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 525 +3.0 m/s 487 -0.1 m/s 487  -0,10 464  0,20 525  3,00 525
12 199 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 522 +2.4 m/s 496 -1.2 m/s x  0,80 522  2,40 496  -1,20 522
13 293 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 515 +2.1 m/s 510  2,60 x  1,10 515  2,10 515
14 82 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 3 479 -1.3 m/s 479  -1,30 426  3,40 475  -1,00 479
15 140 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 469 +0.5 m/s 452  -1,20 462  2,80 469  0,50 469
16 195 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 1 435 +1.7 m/s 414  -3,10 435  1,70 413  1,50 435
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 26.6.2022 - 13:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 242 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 7 PB 14.70 -0.3 m/s 13.65  0,40 14.10  -0,90 14.13  0,50 14.13 14.14  -0,10 14.63  1,60 14.70  -0,30
2 87 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
00 00 8 SB 14.49 +1.2 m/s 13.75  -0,50 x  -0,60 14.32  2,60 14.32 14.00  -0,20 14.49  1,20 x  1,30
3 110 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 6 SB 14.25 +0.6 m/s 14.06  0,20 x  -0,70 x  0,80 14.06 x  -0,50 13.65  0,60 14.25  0,60
4 99 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 13.69 +1.2 m/s 13.15  0,50 12.85  -1,50 x  1,10 13.15 x  0,70 13.28  1,80 13.69  1,20
5 296 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 PB 13.35 +1.7 m/s 13.08  1,00 13.02  -0,70 13.35  1,70 13.35 x  -0,10 13.18  0,40 x  1,90
6 219 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 12.72 -0.3 m/s 11.67  1,80 12.72  -0,30 x  0,80 12.72 12.52  -1,00 12.71  0,10 x  2,00
7 152 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 12.05 +0.8 m/s x  1,40 x  -0,90 x  0,40 - 11.68  0,40 12.05  0,80 x  1,10
8 151 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 11.23 +1.9 m/s x  2,00 x  0,00 x  -0,60 - 11.12  1,20 x  -0,10 11.23  1,90
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 26.6.2022 - 15:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 282 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 11 12.56 +2.2 m/s 12.55 +0.5 m/s 12.12  1,60 12.41  1,00 12.22  0,50 12.41 12.38  1,20 12.56  2,20 12.55  0,50
2 84 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 9 SB 12.08 +0.6 m/s x  0,40 10.78  -0,20 11.71  0,20 11.71 11.60  0,70 11.66  0,80 12.08  0,60
3 72 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 10 11.95 +0.3 m/s 11.95  0,30 x  1,90 x  1,30 11.95 11.35  -0,10 11.06  0,90 x  2,00
4 69 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 SB 11.90 +1.9 m/s x  1,90 11.63  1,30 x  -0,20 11.63 11.33  -1,20 11.62  0,00 11.90  1,90
5 233 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 11.67 +1.9 m/s 11.23  1,40 11.42  1,30 11.43  0,00 11.43 x  0,30 11.10  0,20 11.67  1,90
6 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 10.56 -0.1 m/s x  1,80 x  1,50 10.56  -0,10 10.56 - - -
7 140 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 10.37 +1.5 m/s 10.05  2,10 x  1,60 10.04  0,70 10.05 09.87  1,30 10.01  1,00 10.37  1,50
8 82 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 2 PB 10.27 +1.3 m/s 09.71  2,00 09.91  1,80 10.15  0,10 10.15 10.27  1,30 10.00  0,70 10.09  1,10
9 7 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 09.91 +0.1 m/s x  2,80 x  1,80 09.91  0,10 9.91
10 153 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 09.48 +1.2 m/s 09.48  1,20 x  1,10 x  0,10 9.48
239 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 7 DNS
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 25.6.2022 - 17:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 101 Zahradníčková EliškaZahradníčková Eliška
Česká republikaČeská republika
01 01 9 PB 13.64 x 13.19 x 13.19 13.64 x x
2 131 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 SB 13.17 12.32 x 13.17 13.17 x 12.55 x
3 120 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 12.64 12.49 12.64 12.62 12.64 x x 12.45
4 158 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 6 12.16 10.11 x 10.91 10.91 12.16 x x
MS 100 Bartůňková MarkétaBartůňková Markéta
Česká republikaČeská republika
93 93 4 PB 12.07 x 11.11 12.07 12.07 x x x
6 132 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 12.04 11.28 x 11.29 11.29 12.04 x x
7 83 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 2 12.00 10.68 11.34 x 11.34 10.95 11.13 12.00
8 283 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 11.87 11.51 x 11.53 11.53 11.73 11.87 x
9 81 Feďová AndreaFeďová Andrea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
98 98 1 11.48 11.48 x x 11.48 x x x
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 25.6.2022 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 156 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 5 PB 17.98 17.98 x 17.68 17.98 17.34 17.25 17.25
2 97 Šula KarelŠula Karel
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
03 03 4 17.22 16.85 17.22 17.14 17.22 x x x
MS 34 Kong Chin PohKong Chin Poh
MalaysiaMalaysia
00 00 3 PB 15.84 14.37 x 15.67 15.67 15.64 x 15.84
4 275 Vida RomanVida Roman
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
69 69 1 SB 11.84 11.61 11.84 x 11.84 x 11.07 -
5 105 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 11.57 10.83 x 10.83 10.83 x 10.91 11.57
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 25.6.2022 - 15:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 13 46.10 46.10 x 45.87 46.10 x x 43.23
MS 101 Zahradníčková EliškaZahradníčková Eliška
Česká republikaČeská republika
01 01 12 PB 43.93 43.93 43.73 x 43.93 x 43.58 x
3 131 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 42.66 42.66 x x 42.66 x x x
4 76 Tomanová IvonaTomanová Ivona
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
72 72 4 SB 42.24 34.29 38.62 x 38.62 42.24 x x
5 132 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 PB 36.83 33.60 34.30 36.83 36.83 35.85 x 36.28
6 81 Feďová AndreaFeďová Andrea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
98 98 10 36.53 35.65 35.27 34.97 35.65 35.05 35.90 36.53
7 197 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 9 34.83 34.83 x 29.12 34.83 33.99 33.65 x
8 193 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 PB 34.37 x 34.37 x 34.37 31.00 x x
9 211 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 8 33.47 27.59 31.03 33.47 33.47 x 26.76 31.51
10 74 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 SB 33.42 33.42 30.01 25.77 33.42
11 301 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 30.22 30.22 x 28.20 30.22
12 142 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 25.31 25.31 x x 25.31
13 120 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 24.78 x x 24.78 24.78 30.39
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 25.6.2022 - 17:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 35 Shamshuddin IrfanShamshuddin Irfan
MalaysiaMalaysia
95 95 7 PB 60.37 59.23 57.83 60.37 60.37 x 57.86 x