<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (25. - 26. 6. 2022)

Skok do výšky - Muži (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 214
2 278 Zeman TomášZeman Tomáš 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 210
3 273 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 200

Skok do výšky - Ženy (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 236 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 165
2= 49 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 160
2= 69 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 160

Skok o žrdi - Muži (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Zmoray JánZmoray Ján 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 470
2 13 Antalec AdamAntalec Adam 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 470
3 182 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 420

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 30 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 320
2 231 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 310
3 70 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 300

Skok do diaľky - Muži (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 59 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 747
2 242 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 697
3 80 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. SB 669

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 84 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 612
2 72 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 608
3 155 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 601

Trojskok - Muži (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 242 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 14.70
2 87 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice SB 14.49
3 110 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 14.25

Trojskok - Ženy (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 282 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.56
2 84 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. SB 12.08
3 72 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.95

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 131 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 13.17
3 120 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.64

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 156 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou PB 17.98
2 97 Šula KarelŠula Karel 03 03 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 17.22

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 46.10
3 131 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.66

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 25.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 18 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 53.38
3 156 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 49.41

Hod kladivom 4 kg - Ženy (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 122 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.30
2 83 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 46.56
3 132 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 44.85

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 251 Končoš KarolKončoš Karol 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 64.10
2 62 Charfreitag LiborCharfreitag Libor 77 77 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 57.66
3 329 Koukal JiříKoukal Jiří 82 82 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 57.25

Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 283 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 47.59
2 230 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 41.50
3 339 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 41.24

Hod oštepom 800 g - Muži (nedeľa, 26.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 75.67
2 108 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 69.76
3 179 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 66.23