<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (25. - 26. 6. 2022)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 25.6.2022 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15 4:03.65
2 180 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 4:05.12
3 146 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 SB 4:07.76
4 260 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 4:08.61
5 112 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:21.72
6 21 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 4:21.90
7 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 4:22.21
8 42 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 4:23.76
9 171 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 4:31.64
10 157 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 4:32.12
11 43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:34.02
12 243 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 4:43.82
13 86 Čechvala JozefČechvala Jozef 92 92 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 4:59.84
259 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 DNF
295 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 DNF
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 25.6.2022 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 331 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15 4:41.73
2 332 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 4:43.54
3 56 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 4:47.08
4 341 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 4:49.49
5 342 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 PB 4:55.80
6 203 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 4:59.30
7 45 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 5:00.97
8 217 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 5:02.34
9 200 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 5:10.84
10 94 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Bratislava runnersBratislava runners 6 5:11.96
11 136 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:14.20
12 141 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 5:15.92
13 118 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 5:15.96
14 292 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 5:28.83
44 Luptáková PetraLuptáková Petra 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 DNF
Celkom 15 pretekárov