<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Hudec Rudolf

  • NARODENÝ:    1994
  •  ODDIEL/KLUB:     AO TJ Slávia STU Bratislava
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 4 x 100 m kluby/M/B 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.52
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 100 m/M/R01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.06 +1.9
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 4 x 400 m kluby/M/B 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:31.76
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 200 m/M/R02 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53 -0.4
22.06.2022 Liga AZB st. žiactvo Bratislava 150 m/M/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.12 -0.9
10.06.2022 P-T-S Šamorín 200 m/M/B2 1 Slovakia 23.10 +1.9
10.06.2022 P-T-S Meeting (Stříbrný mítink WACT) Šamorín 200 m/M/B2 1 Slovakia 23.10 +1.9
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 4 x 100 m kluby/M/B01 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.77
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 100 m/M/B02 7 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.35 -0.3
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 200 m/M/B02 6 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.28 -2.8
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 100 m/M/R03 1 TJ TŽ Třinec 11.13 +2.2
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 100 m/M/FA 6 TJ TŽ Třinec 11.18 +0.9
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 200 m/M/B02 5 TJ TŽ Třinec 23.09 +4.0
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 200 m/M/B01 8 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.67 +1.4
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 100 m/M/B01 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.14 -0.5
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 4 x 100 m kluby/M/B01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.31
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C, Opava Opava (CZE) 100 m/M/R01 3 TJ TŽ Třinec 11.22 +0.5
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C, Opava Opava (CZE) 100 m/M/FB 2 TJ TŽ Třinec 11.08
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C, Opava Opava (CZE) 200 m/M/B01 6 TJ TŽ Třinec 22.66 -0.1
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava (CZE) 100 m/M/R01 3 TJ TŽ Třinec 11.22 +0.5
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava (CZE) 100 m/M/FB 2 TJ TŽ Třinec 11.08
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava (CZE) 200 m/M/B01 6 TJ TŽ Třinec 22.66 -0.1
11.05.2022 Liga AZB 1. kolo ml. žiactvo a Vysokoškolská atletická séria (časť 2) v behu na 300 m a 150 m Bratislava 300 m/M/B01 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.97
08.05.2022 Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 200 m/M/B01 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.37 +1.9
08.05.2022 Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 100 m/M/B01 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.49 +0.6
04.05.2022 Vysokoškolská atletická séria 2022 – časť 1 a Atletická streda Slávie STU v behu na 600 m Bratislava 600 m/M/B01 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:29.22
26.02.2022 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m/M/R01 3 AC Stavbár Nitra 07.20
27.02.2022 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 200 m/M/R02 AC Stavbár Nitra DQ
12.02.2022 Halové majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých - 4. blok Bratislava 60 m/M/F 1 AC Stavbár Nitra 07.18
12.02.2022 Halové majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých - 4. blok Bratislava 60 m/M/R02 1 AC Stavbár Nitra 07.16
12.02.2022 Halové majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých - 6. blok Bratislava 200 m/M/B01 3 AC Stavbár Nitra 23.39
30.01.2022 Elán míting Bratislava 60 m/M/I01 8 AC Stavbár Nitra 07.23
30.01.2022 Elán míting Bratislava 60 m/M/I02 2 AC Stavbár Nitra 07.14
25.01.2022 Ostrava Indoor I (SSK Vítkovice, z.s.) Ostrava (CZE) 60 m/M/R2 2 Slovakia 07.18 ?
25.01.2022 Ostrava Indoor I (SSK Vítkovice, z.s.) Ostrava (CZE) 60 m/M/FB 2 Slovakia 07.24 ?
25.01.2022 Ostrava Indoor I (SSK Vítkovice, z.s.) Ostrava (CZE) 200 m/M/B1 6 Slovakia 23.54 ?
22.01.2022 Atletický míting SAZ II. Bratislava 60 m/M/I 1 AC Stavbár Nitra 07.18
22.01.2022 Atletický míting SAZ II. Bratislava 60 m/M/I 1 AC Stavbár Nitra 07.12

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.12 Bratislava 22.01.2022 h
100 m 11.06 +1.9 Trnava 25.06.2022
150 m 17.12 -0.9 Bratislava 22.06.2022
200 m 23.39 Bratislava 12.02.2022 h
200 m 22.53 -0.4 Trnava 26.06.2022
300 m 36.97 Bratislava 11.05.2022
600 m 1:29.22 Bratislava 04.05.2022

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.12 Bratislava 22.01.2022 h
100 m 11.06 +1.9 Trnava 25.06.2022
150 m 17.12 -0.9 Bratislava 22.06.2022
200 m 23.39 Bratislava 12.02.2022 h
200 m 22.53 -0.4 Trnava 26.06.2022
300 m 36.97 Bratislava 11.05.2022
600 m 1:29.22 Bratislava 04.05.2022

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018)

Žiadna medaila

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord