<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:48.97
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:50.79
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:52.04 11.00
3 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:53.73 8.00
4 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 0:54.27 7.00
5 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 0:55.61 6.00
6 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.71 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 0:53.30 8.00
2 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:56.72 3.00
3 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:57.68 2.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:59.94 1.00
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.76
6 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:05.60
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:50.79
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:52.04 11.00
3 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 0:53.30 8.00
4 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:53.73 8.00
5 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 0:54.27 7.00
6 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 0:55.61 6.00
7 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.71 5.00
8 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:56.72 3.00
9 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:57.68 2.00
10 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:59.94 1.00
11 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.76
12 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:05.60