<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

Skok do výšky - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 184 188 191 194 196 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 2 184 - - - o o o o xxx 7.00
2 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 184 - - o o xo xxo xxo xxx 5.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 184 188 191 194 196 198 Body
1 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 160 o o xxx 11.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 155 o xxx 9.00
3= Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 155 xo xxx 7.50
3= Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 155 xo xxx 7.50
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 164 168 171 174 176 178 Body
MS Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 155 - - o o xxo o xxx
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 155 - - o xo xo xxo xxx 11.00
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 150 o o xo xo o xxx 9.00
4 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 150 o o xxo o xxo xxx 8.00
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 145 o o o o xxx 7.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 145 o o o xo xxx 6.00
7 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 140 - o o xxx 5.00
8 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 140 o xo xo xxx 4.00
9 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 135 o o xxx 3.00
Celkom 9 pretekárov