<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 17 10.70 09.37 10.70 10.49 10.70 10.10 10.63 09.89 11.00
2 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 15 10.19 09.57 10.19 09.44 10.19 09.41 x 09.00 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 09.33 09.33 08.30 08.86 9.33 x 09.17 08.37 8.00
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 09.23 x 08.99 09.04 9.04 x 08.49 09.23 7.00
5 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 14 09.23 08.48 08.28 x 8.48 x 08.49 09.23 6.00
6 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 9 09.19 08.73 09.19 08.17 9.19 08.15 08.34 07.99 5.00
7 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 10 09.14 08.57 08.73 08.13 8.73 08.44 08.27 09.14 4.00
8 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 12 08.87 08.54 08.48 08.49 8.54 08.58 08.87 08.51 3.00
9 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 08.40 08.40 07.98 08.33 8.40 2.00
10 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 11 08.38 08.07 08.21 08.38 8.38 1.00
11 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 08.19 07.66 08.19 - 8.19
12 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 6 07.79 07.79 07.28 07.51 7.79
13 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 07.24 07.24 06.97 06.94 7.24
14 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 4 06.18 06.18 05.98 05.88 6.18
15 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 06.04 05.62 06.04 05.79 6.04
16 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 06.02 06.02 05.98 05.34 6.02
17 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 7 05.78 05.72 05.59 05.78 5.78
Celkom 17 pretekárov