<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:10.07 7.00
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:13.89 5.00
3 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.62 4.00
Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina DNF
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:06.07 11.00
2 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:07.35 9.00
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:11.29 8.00
4 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:13.25 7.00
5 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:21.31 6.00
6 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:21.59 5.00
7 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:22.99 4.00
8 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:30.31 3.00
9 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:32.31 2.00
10 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:37.05 1.00
11 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:50.36
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:39.47 11.00
2 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:40.49 9.00
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:41.13 8.00
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:42.89 7.00
5 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:44.87 6.00
6 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:50.11 5.00
7 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:03.11 4.00
8 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3:07.29 3.00
Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DNS
Celkom 10 pretekárov