<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 09:03.8 7.00
2 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 09:09.2 5.00
3 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 09:29.0 4.00
4 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11:35.4 3.00
5 Topoľan ŠimonTopoľan Šimon 00 00 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12:02.5 2.00
6 Pčola RadoslavPčola Radoslav 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12:31.8 1.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09:59.6 11.00
2 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10:37.1 9.00
3 Bače RadoslavBače Radoslav 05 05 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 11:52.3 8.00
4 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12:12.9 7.00
5 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12:15.0 6.00
6 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 14:01.0 5.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12:09.3 11.00
2 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12:26.6 9.00
3 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 12:27.4 8.00
4 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12:33.2 7.00
MS Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 12:34.4
6 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13:29.3 6.00
7 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13:58.2 5.00
8 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14:15.1 4.00
Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DNS
Celkom 10 pretekárov