<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 4 40.67 34.97 x 35.81 35.81 40.67 36.83 x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 34.24 29.89 28.66 32.92 32.92 34.24 32.75 33.80 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 14 27.82 27.82 22.16 27.41 27.82 23.88 23.68 23.43 8.00
4 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 24.40 18.32 22.11 22.81 22.81 21.57 22.75 24.40 7.00
5 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 2 23.16 14.38 19.80 20.66 20.66 23.16 21.38 19.95 6.00
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 23.03 22.51 19.79 20.12 22.51 21.17 x 23.03 5.00
7 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 12 21.85 21.22 21.38 16.30 21.38 18.63 20.84 21.85 4.00
8 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 8 20.57 18.94 20.27 x 20.27 x 20.57 20.09 3.00
MS Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 15 19.80 17.82 19.80 18.00 19.80
10 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 10 19.11 17.26 19.11 17.36 19.11 2.00
11 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 13 19.05 18.09 19.05 15.97 19.05 1.00
12 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 17.99 15.04 17.99 16.82 17.99
13 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 3 16.15 12.31 15.87 16.15 16.15
14 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 11 15.96 x 14.89 15.96 15.96
15 Friedlová BarboraFriedlová Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 5 12.83 10.39 10.07 12.83 12.83
16 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 6 12.80 12.80 x x 12.80
Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 9 DNS
Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 17 NM x x x -
Celkom 18 pretekárov