<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 10:30) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.99 7.00
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.07 5.00
3 Topoľan ŠimonTopoľan Šimon 00 00 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.17 4.00
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:30) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.23 QA
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.93 qA
3 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.01 qA
4 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 12.53 qB
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.57 qB
6 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 13.18 qB
7 Hanínec LukášHanínec Lukáš 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.44
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:30) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.72 QA
2 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.09 qA
3 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 12.21 qA
4 Malina PeterMalina Peter 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 12.26 qB
5 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.67 qB
6 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.85
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 13.6.2021 - 10:30) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.85 QA
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.95 qA
3 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.33 qB
4 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.42 qB
5 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 12.74 qB
6 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13.53
7 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 13.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.23 QA
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.72 QA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.85 QA
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.93 qA
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.95 qA
6 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.01 qA
7 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.09 qA
8 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 12.21 qA
9 Malina PeterMalina Peter 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 12.26 qB
10 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.33 qB
11 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.42 qB
12 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 12.53 qB
13 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.57 qB
14 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.67 qB
15 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 12.74 qB
16 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 13.18 qB
17 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13.53
18 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.85
19 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 13.87
20 Hanínec LukášHanínec Lukáš 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.44

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 13.6.2021 - 11:30) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.11 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.34 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.81 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.86 7.00
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.89 6.00
6 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.02 5.00
7 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.08 4.00
8 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 12.09 3.00
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 13.6.2021 - 11:30) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.35 2.00
2 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.43 1.00
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 12.45
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 12.49
5 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 12.61
6 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.77
Malina PeterMalina Peter 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 DNS
Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.85 QA
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 13.47 qA
3 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.96 qB
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.17 qB
5 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 14.67
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 DNS
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 DNS
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:40) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.66 QA
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.73 qA
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.87 qB
4 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.96 qB
5 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.10 qB
6 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.20 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 13.6.2021 - 10:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 12.92 QA
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.52 qA
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.73 qA
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.01 qB
5 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 14.77
6 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 15.10
Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 13.6.2021 - 10:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.17 QA
2 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 14.51 qB
3 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 14.53
4 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.05
5 Kováčiková KláraKováčiková Klára 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 17.57
Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.85 QA
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 12.92 QA
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.17 QA
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 13.47 qA
5 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.52 qA
6 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.66 QA
7 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.73 qA
7 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.73 qA
9 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.87 qB
10 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.96 qB
10 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.96 qB
12 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.01 qB
13 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.10 qB
14 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.17 qB
15 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.20 qB
16 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 14.51 qB
17 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 14.53
18 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 14.67
19 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 14.77
20 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.05
21 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 15.10
22 Kováčiková KláraKováčiková Klára 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 17.57
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 DNS
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 DNS
Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 13.6.2021 - 11:35) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 12.69 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 12.91 9.00
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 13.31 8.00
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.33 7.00
5 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 13.61 6.00
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.73 5.00
7 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.93 4.00
8 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14.61 3.00
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 13.6.2021 - 11:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.90 2.00
2 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 14.08 1.00
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.38
4 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.92
Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNS
Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNS
Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 DNS
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 13:15) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 25.29 7.00
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 25.74 5.00
3 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 26.31 4.00
4 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 26.84 3.00
Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:15) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.51 11.00
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 23.60 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.18 8.00
4 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.50 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.06 5.00
6 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 26.46 3.00
7 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 28.46
Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:15) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.90 6.00
2 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 26.23 4.00
3 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 26.51 2.00
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 28.43 1.00
5 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 29.05
6 Hanínec LukášHanínec Lukáš 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 39.03
Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.51 11.00
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 23.60 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.18 8.00
4 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.50 7.00
5 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.90 6.00
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.06 5.00
7 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 26.23 4.00
8 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 26.46 3.00
9 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 26.51 2.00
10 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 28.43 1.00
11 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 28.46
12 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 29.05
13 Hanínec LukášHanínec Lukáš 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 39.03
Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.64 7.00
2 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.30 5.00
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 26.48 11.00
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 26.70 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 27.10 8.00
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 27.44 7.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.20 3.00
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.14
7 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.46
8 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 29.88
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 28.00 6.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 28.34 3.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 28.62 2.00
4 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.96 1.00
5 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.50
6 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 30.26
7 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 31.20
8 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 31.24
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.05 5.00
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 29.09
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 29.61
4 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.58
5 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 30.81
6 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 30.85
Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNS
Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.6.2021 - 13:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 27.86 7.00
2 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 30.20
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 30.23
4 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 30.28
5 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 31.10
6 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 31.81
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 DNS
Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 26.48 11.00
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 26.70 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 27.10 8.00
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 27.44 7.00
5 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 27.86 7.00
6 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 28.00 6.00
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.05 5.00
8 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.20 3.00
9 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 28.34 3.00
10 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 28.62 2.00
11 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.96 1.00
12 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 29.09
13 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.14
14 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 29.46
15 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.50
16 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 29.61
17 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 29.88
18 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 30.20
19 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 30.23
20 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 30.26
21 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 30.28
22 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.58
23 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 30.81
24 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 30.85
25 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 31.10
26 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 31.20
27 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 31.24
28 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 31.81
Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNS
Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 DQ
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 DNS
Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:51.94
Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 0:52.09 11.00
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:55.04 9.00
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 0:55.41 8.00
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:56.55 7.00
5 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:58.43 5.00
6 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:00.05 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:57.05 6.00
2 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 0:58.54 4.00
3 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:02.30 2.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:05.24 1.00
5 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:08.22
Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 0:52.09 11.00
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:55.04 9.00
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 0:55.41 8.00
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:56.55 7.00
5 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:57.05 6.00
6 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:58.43 5.00
7 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 0:58.54 4.00
8 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:00.05 3.00
9 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:02.30 2.00
10 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:05.24 1.00
11 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:08.22
Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:05.99
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:04.79 11.00
2= Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:06.57 8.50
2= Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.57 8.50
4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:08.95 7.00
Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:12.36 6.00
2 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 1:13.24 5.00
3 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:23.98 4.00
Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:04.79 11.00
2 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:06.57 8.50
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.57 8.50
4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:08.95 7.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:12.36 6.00
6 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 1:13.24 5.00
7 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:23.98 4.00
Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:10.07 7.00
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:13.89 5.00
3 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.62 4.00
Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina DNF
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:06.07 11.00
2 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:07.35 9.00
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:11.29 8.00
4 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:13.25 7.00
5 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:21.31 6.00
6 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:21.59 5.00
7 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:22.99 4.00
8 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:30.31 3.00
9 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:32.31 2.00
10 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:37.05 1.00
11 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:50.36
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:39.47 11.00
2 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:40.49 9.00
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:41.13 8.00
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:42.89 7.00
5 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:44.87 6.00
6 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:50.11 5.00
7 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:03.11 4.00
8 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3:07.29 3.00
Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DNS
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 09:03.8 7.00
2 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 09:09.2 5.00
3 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 09:29.0 4.00
4 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11:35.4 3.00
5 Topoľan ŠimonTopoľan Šimon 00 00 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12:02.5 2.00
6 Pčola RadoslavPčola Radoslav 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12:31.8 1.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09:59.6 11.00
2 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10:37.1 9.00
3 Bače RadoslavBače Radoslav 05 05 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 11:52.3 8.00
4 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12:12.9 7.00
5 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12:15.0 6.00
6 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 14:01.0 5.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12:09.3 11.00
2 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12:26.6 9.00
3 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 12:27.4 8.00
4 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12:33.2 7.00
MS Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 12:34.4
6 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13:29.3 6.00
7 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13:58.2 5.00
8 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14:15.1 4.00
Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DNS
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:25) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.24 11.00
2 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 17.41 7.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.93 6.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.94 5.00
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.24 2.00
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:25) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 16.74 9.00
2 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.28 8.00
3 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 19.10 4.00
4 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 19.16 3.00
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DQ
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.24 11.00
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 16.74 9.00
3 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.28 8.00
4 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 17.41 7.00
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.93 6.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.94 5.00
7 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 19.10 4.00
8 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 19.16 3.00
9 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.24 2.00
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DQ

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 10:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 15.85
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 10:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.47
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 17.29 11.00
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.82 9.00
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 20.37 8.00
5 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.71 7.00
Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:41.53
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 0:40.55
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:45.60 11.00
3 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 0:48.43 9.00
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:49.31 8.00
5 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:52.51 7.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 0:55.81 6.00
Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:48.97
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:50.79
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:52.04 11.00
3 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:53.73 8.00
4 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 0:54.27 7.00
5 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 0:55.61 6.00
6 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.71 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 0:53.30 8.00
2 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:56.72 3.00
3 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:57.68 2.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:59.94 1.00
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.76
6 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:05.60
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:50.79
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:52.04 11.00
3 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 0:53.30 8.00
4 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:53.73 8.00
5 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 0:54.27 7.00
6 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 0:55.61 6.00
7 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.71 5.00
8 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:56.72 3.00
9 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:57.68 2.00
10 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:59.94 1.00
11 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.76
12 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:05.60

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14:24.95 11.00
2 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 14:24.97 9.00
3 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:14.11 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14:56.05 11.00
2 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 16:07.35 9.00
3 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 18:17.47 8.00
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 19:12.55 7.00
5 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 19:15.13 6.00
MS Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 20:11.07
7 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 21:35.17 5.00
MS Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 22:07.13
9 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 23:56.99 4.00
10 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 25:02.97 3.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 184 188 191 194 196 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 2 184 - - - o o o o xxx 7.00
2 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 184 - - o o xo xxo xxo xxx 5.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 184 188 191 194 196 198 Body
1 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 160 o o xxx 11.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 155 o xxx 9.00
3= Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 155 xo xxx 7.50
3= Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 155 xo xxx 7.50
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 164 168 171 174 176 178 Body
MS Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 155 - - o o xxo o xxx
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 155 - - o xo xo xxo xxx 11.00
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 150 o o xo xo o xxx 9.00
4 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 150 o o xxo o xxo xxx 8.00
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 145 o o o o xxx 7.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 145 o o o xo xxx 6.00
7 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 140 - o o xxx 5.00
8 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 140 o xo xo xxx 4.00
9 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 135 o o xxx 3.00
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 300 320 340 350 360 370 380 390 Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 220 o xxx 11.00
2 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 220 xxo xxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 250 260 270 280 Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 200 o xxx 11.00
2 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 200 xxo xxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 601 +2.3 m/s x x 574  2,20 574 388  2,20 601  2,30 599  2,20 7.00
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 509 +2.2 m/s 492  2,20 508  2,20 497  2,30 508 505  2,40 368  2,50 509  2,20 5.00
Poznámky/pokusy:
" Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 636 +2.2 m/s 636  2,20 x - 636 625  2,50 604  2,20 636  2,20 11.00
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 538 +2.3 m/s 501  2,20 528  2,50 531  2,60 531 528  2,40 494  2,20 538  2,30 9.00
3 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 519 +2.2 m/s 519  2,20 516  2,30 509  2,40 519 502  2,50 x x 8.00
4 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 504 +2.6 m/s 504  2,60 478  2,70 483  2,20 504 481  2,40 484  2,50 - 7.00
5 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 501 +2.5 m/s 478  2,20 501  2,50 486  2,60 501 489  2,80 471  2,60 - 6.00
6 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 490 +2.2 m/s 490  2,20 463  2,60 435  2,80 490 5.00
7 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 487 +2.5 m/s 477  2,60 487  2,50 464  2,30 487 4.00
8 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 486 +2.5 m/s 474  2,20 x 464  2,40 474 482  2,60 486  2,50 468  2,40 3.00
9 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 470 +2.6 m/s 456  2,20 x 470  2,60 470 2.00
10 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 464 +2.6 m/s x 456  2,50 464  2,60 464 1.00
11 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 440 +2.4 m/s 419  2,60 427  2,50 440  2,40 440
12 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 392 +2.6 m/s 392  2,60 377  2,50 - 392
13 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 378 +2.2 m/s 372  2,40 375  2,50 378  2,20 378
Poznámky/pokusy:
" Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 21 490 +2.2 m/s x 470  2,20 470 488  2,20 488  2,20 490  2,20 11.00
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 22 490 +2.1 m/s 434  2,10 484  2,10 484 488  2,10 490  2,10 280  2,10 9.00
3 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 1 489 +2.2 m/s x 475  2,20 475 x 472  2,20 489  2,20 8.00
4 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 19 484 +2.2 m/s 472  2,20 455  2,20 472 477  2,20 484  2,20 475  2,10 7.00
5 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 20 477 +3.1 m/s 477  3,10 419  2,10 477 x 469  2,20 424  2,20 6.00
6 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 17 476 +2.2 m/s 463  2,20 459  2,20 463 394  2,20 476  2,20 273  2,20 5.00
7 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 15 476 +2.1 m/s x 476  2,10 476 x x 450  2,10 4.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 466 +2.1 m/s 466  2,10 454  2,10 466 443  2,10 x 441  2,20 3.00
9 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 9 453 +2.2 m/s 453  2,20 405  2,20 453 406  2,20 442  2,20 x 2.00
10 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 13 450 +2.2 m/s 450  2,20 446  2,20 450 1.00
11 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 14 446 +2.2 m/s 437  2,20 446  2,20 446
MS Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 16 444 +2.1 m/s 444  2,10 - 444
13 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 11 438 +2.2 m/s 385  2,20 438  2,20 438
14 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 18 436 +2.2 m/s x 436  2,20 436
15 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 10 428 +2.2 m/s 428  2,20 380  2,20 428
16 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 8 422 +2.2 m/s 422  2,20 380  2,20 422
17 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 7 393 +2.2 m/s 383  2,20 393  2,20 393
18 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 6 363 +2.2 m/s 363  2,20 349  2,20 363
19 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 335 +2.2 m/s x 335  2,20 335
20 Kováčiková KláraKováčiková Klára
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 5 300 +2.2 m/s 264  2,20 300  2,20 300
Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 3 DNS
Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 NM x x -
Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 1 NM x x -
Poznámky/pokusy:
" Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 23 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 13.38 +2.5 m/s x 12.53  2,20 13.08  2,40 13.08 13.38  2,50 x 12.61  2,60
Poznámky/pokusy:
" Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10.80 10.27 10.43 10.28 10.43 10.80 x 10.48 11.00
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10.26 +2.9 m/s 09.95  2,40 10.05  2,60 10.16  2,80 10.16 10.26  2,90 09.92  3,30 10.23  3,00 9.00
Poznámky/pokusy:
" Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 09.86 +2.1 m/s 09.41  4,20 09.70  2,30 09.55  4,60 9.70 09.20  2,50 09.60  2,20 09.86  2,10 11.00
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 09.37 +3.0 m/s 09.22  2,80 09.32  2,90 09.05  3,30 9.32 09.37  3,00 09.09  2,50 x 9.00
3 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 08.69 +3.3 m/s 08.19  2,20 x 08.53  2,50 8.53 08.16  2,80 x 08.69  3,30 8.00
Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 DNS
Lipková SabínaLipková Sabína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 NM x x x -
Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 NM x x x -
Poznámky/pokusy:
" Vietor nebol meraný, no vo všetkých disciplínach kde sa meria vietor bol nad 2,0 m/s. Program neumožňuje zapis vetra „W“ tak do výsledkov bol dopísaný vietor viac ako 2,0 m/s.
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 17 10.70 09.37 10.70 10.49 10.70 10.10 10.63 09.89 11.00
2 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 15 10.19 09.57 10.19 09.44 10.19 09.41 x 09.00 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 09.33 09.33 08.30 08.86 9.33 x 09.17 08.37 8.00
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 09.23 x 08.99 09.04 9.04 x 08.49 09.23 7.00
5 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 14 09.23 08.48 08.28 x 8.48 x 08.49 09.23 6.00
6 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 9 09.19 08.73 09.19 08.17 9.19 08.15 08.34 07.99 5.00
7 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 10 09.14 08.57 08.73 08.13 8.73 08.44 08.27 09.14 4.00
8 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 12 08.87 08.54 08.48 08.49 8.54 08.58 08.87 08.51 3.00
9 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 08.40 08.40 07.98 08.33 8.40 2.00
10 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 11 08.38 08.07 08.21 08.38 8.38 1.00
11 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 08.19 07.66 08.19 - 8.19
12 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 6 07.79 07.79 07.28 07.51 7.79
13 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 07.24 07.24 06.97 06.94 7.24
14 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 4 06.18 06.18 05.98 05.88 6.18
15 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 06.04 05.62 06.04 05.79 6.04
16 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 06.02 06.02 05.98 05.34 6.02
17 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 7 05.78 05.72 05.59 05.78 5.78
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 1 07.30 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 09.97 09.41 09.97 x 9.97 09.92 x x 11.00
2 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 09.78 09.21 08.61 09.78 9.78 x 09.38 08.99 9.00
3 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.85 07.76 07.85 07.40 7.85 07.85 06.80 07.43 8.00
4 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 06.33 06.20 06.33 05.94 6.33 05.90 06.19 05.74 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 13.47 x 13.17 13.47 13.47 x 13.12 13.33 7.00
2 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 10.98 09.69 09.88 10.28 10.28 10.98 x 09.99 5.00
3 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 08.49 x 08.47 08.49 8.49 x 08.18 08.48 4.00
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 2 26.86 20.07 x 26.74 26.74 x 26.86 x 7.00
2 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 1 23.87 23.08 20.65 x 23.08 21.48 23.87 20.87 5.00
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 2 30.11 30.11 x 28.87 30.11 - - - 11.00
2 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 13 29.96 27.60 24.68 29.14 29.14 29.35 29.96 x 9.00
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 11 28.14 25.87 24.77 25.07 25.87 26.74 28.14 26.50 8.00
4 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 21.19 17.60 21.19 x 21.19 19.82 19.43 18.29 7.00
5 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 21.16 x 20.76 - 20.76 x 21.16 17.90 6.00
6 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12 19.69 x 19.69 17.52 19.69 x x 19.69 5.00
7 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 19.35 x 19.35 12.41 19.35 13.96 14.88 13.16 4.00
8 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 7 16.97 x 16.15 14.85 16.15 15.90 16.97 16.33 3.00
9 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 4 15.88 15.88 x 13.33 15.88 2.00
10 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 3 14.11 12.18 14.11 13.13 14.11 1.00
11 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 12.55 x x 12.55 12.55
12 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 6 12.12 12.12 x 11.54 12.12
13 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 12.06 x 12.06 11.54 12.06
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 29.49 x 27.53 x 27.53 27.82 x 29.49 11.00
2 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 28.80 22.86 24.74 x 24.74 24.77 28.15 28.80 9.00
3 Janík FilipJaník Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 26.58 x 17.30 18.73 18.73 18.92 24.65 26.58 8.00
4 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 24.82 21.13 19.51 24.82 24.82 21.90 x x 7.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 24.67 x x 19.69 19.69 24.67 x x 6.00
6 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 24.48 x 24.48 20.51 24.48 x x x 5.00
7 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 21.91 x 20.68 21.91 21.91 x x x 4.00
8 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 18.60 x 18.60 18.12 18.60 x 17.17 15.81 3.00
9 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 13.83 x 13.83 - 13.83 r 2.00
10 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 13.08 13.03 x 13.08 13.08 1.00
11 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12.97 12.97 12.91 12.90 12.97
12 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 12.48 12.48 x x 12.48
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 30.45 x 30.45 x 30.45 x x 30.20
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 37.50 x 34.08 37.50 37.50 35.77 x 36.88 11.00
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 37.45 33.63 33.80 x 33.80 36.49 37.45 36.25 9.00
3 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 36.49 32.55 x 31.75 32.55 36.49 35.36 35.76 8.00
4 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 33.64 33.07 30.72 32.07 33.07 33.64 x 32.02 7.00
5 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 33.57 x 33.57 33.22 33.57 x x x 6.00
6 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 28.80 x 25.13 28.80 28.80 26.47 28.51 26.74 5.00
7 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 25.02 25.02 x 21.67 25.02 23.21 22.23 24.11 4.00
8 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 24.71 24.71 23.31 22.58 24.71 3.00
9 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 24.65 24.43 24.11 24.65 24.65 x 24.03 24.61 2.00
10 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 22.93 18.24 21.68 22.93 22.93 1.00
11 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 21.32 18.23 18.44 21.32 21.32
12 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 18.40 18.40 18.13 15.89 18.40
13 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 17.12 x 17.12 16.67 17.12
Celkom 13 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 38.93 38.20 38.93 x 38.93 35.93 34.82 x
MS Hrabcová ZuzanaHrabcová Zuzana
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
86 86 29.38 27.94 x 27.33 27.94 29.38 x x
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 29.18 26.99 x x 26.99 x x 29.18 11.00
2 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 28.63 25.89 x x 25.89 24.02 28.63 25.67 9.00
3 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 22.13 x 22.13 21.93 22.13 x x 19.48 8.00
4 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 16.24 x 15.16 15.47 15.47 15.71 15.37 16.24 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 27.77 27.77 x x 27.77 x x - 7.00
2 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 1 22.92 x 22.92 22.23 22.92 x 22.39 21.61 5.00
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 4 40.67 34.97 x 35.81 35.81 40.67 36.83 x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 34.24 29.89 28.66 32.92 32.92 34.24 32.75 33.80 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 14 27.82 27.82 22.16 27.41 27.82 23.88 23.68 23.43 8.00
4 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 24.40 18.32 22.11 22.81 22.81 21.57 22.75 24.40 7.00
5 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 2 23.16 14.38 19.80 20.66 20.66 23.16 21.38 19.95 6.00
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 16 23.03 22.51 19.79 20.12 22.51 21.17 x 23.03 5.00
7 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 12 21.85 21.22 21.38 16.30 21.38 18.63 20.84 21.85 4.00
8 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 8 20.57 18.94 20.27 x 20.27 x 20.57 20.09 3.00
MS Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 15 19.80 17.82 19.80 18.00 19.80
10 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 10 19.11 17.26 19.11 17.36 19.11 2.00
11 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 13 19.05 18.09 19.05 15.97 19.05 1.00
12 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 17.99 15.04 17.99 16.82 17.99
13 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 3 16.15 12.31 15.87 16.15 16.15
14 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 11 15.96 x 14.89 15.96 15.96
15 Friedlová BarboraFriedlová Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 5 12.83 10.39 10.07 12.83 12.83
16 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 6 12.80 12.80 x x 12.80
Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 9 DNS
Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 17 NM x x x -
Celkom 18 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 13.6.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 45.58 x 41.64 41.61 41.64 44.38 45.58 40.22 11.00
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 41.83 38.91 38.20 35.88 38.91 41.83 x x 9.00
3 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 30.87 27.71 26.64 x 27.71 23.82 27.80 30.87 8.00
4 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 29.03 29.03 x - 29.03 x 21.87 x 7.00
5 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 26.80 26.80 - - 26.80 x 23.24 x 6.00
6 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 25.35 24.97 21.39 24.85 24.97 24.27 25.35 - 5.00
7 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 24.85 24.85 x x 24.85 x 21.89 x 4.00
8 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 18.57 x 17.44 18.57 18.57 - - - 3.00
9 Henček ViktorHenček Viktor
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 16.53 16.53 x x 16.53 x x x 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 13.6.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 43.43 x 40.37 40.47 40.47 43.43 36.58 x 7.00
2 Šajtroch MárioŠajtroch Mário
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 43.18 43.18 41.69 x 43.18 43.10 39.48 x 5.00
3 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 31.76 23.14 25.41 25.32 25.41 26.68 28.18 31.76 4.00
Celkom 3 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura, Jakuš, Janík, Jankovský Gura, Jakuš, Janík, Jankovský BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:49.43 11.00
2 Sádecký, Valašík, Hradňanský, Kubiš Sádecký, Valašík, Hradňanský, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:51.23 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 13.6.2021 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková, Aydin, Bieliková, Ďuranová Holeková, Aydin, Bieliková, Ďuranová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:54.93 11.00
2 Ágoštonová, Matiašová, Bódiková, Sásová Ágoštonová, Matiašová, Bódiková, Sásová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:56.66 9.00
3 Krajčiová, Trnovská, Dzurušová, Kameschová Krajčiová, Trnovská, Dzurušová, Kameschová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 0:56.95 8.00
4 Danková, Peničková, Podhradska, Urbánková Danková, Peničková, Podhradska, Urbánková AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:57.57 7.00
5 Friedlová, Krkošková, Jánošíková, Vorková Friedlová, Krkošková, Jánošíková, Vorková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:01.24 6.00
6 Ruckschlossová, Hrmová, Hudecová, Halčinová Ruckschlossová, Hrmová, Hudecová, Halčinová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 1:02.91 5.00
Martinčeková, Sajdáková, Vanková, Holecová Martinčeková, Sajdáková, Vanková, Holecová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Kasajová, Kučavíková, Kaprálová, Duháčková Kasajová, Kučavíková, Kaprálová, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Celkom 8 pretekárov