<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

100 m - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.11
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.34
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.81

100 m - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12.35
2 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12.43
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12.45

100 m - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.69
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12.91
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.31

100 m - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.90
2 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 14.08
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14.38

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:24.95
2 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:24.97
3 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:14.11

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:56.05
2 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:07.35
3 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 18:17.47