<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Martin (13. 6. 2021)

Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 184
2 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 184

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 160
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
3= Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
3= Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 155

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 155
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 150

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 220
2 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 220

Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 200
2 Viležinská SofiaViležinská Sofia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 200

Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 601
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 509

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 636
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 538
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 519

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 490
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 490
3 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 489

Trojskok - Juniori (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.38

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.80
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.26

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.86
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 09.37
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.69

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.70
2 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.19
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.33

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 07.30

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.97
2 - -- - 00 00 ---- 09.78
3 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.85

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.47
2 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.98
3 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.49

Hod diskom 1 kg - Juniorky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 26.86
2 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 23.87

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 30.11
2 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 29.96
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 28.14

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Malina PeterMalina Peter 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 29.49
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 28.80
3 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 26.58

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.45

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 37.50
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.45
3 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 36.49

Hod kladivom 4 kg - Juniorky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 38.93

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.18
2 - -- - 00 00 ---- 28.63
3 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.13

Hod kladivom 6 kg - Juniori (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 27.77
2 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 22.92

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 40.67
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 34.24
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 27.82

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 45.58
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 41.83
3 Malina PeterMalina Peter 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 30.87

Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 13.6.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 43.43
2 Šajtroch MárioŠajtroch Mário 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 43.18
3 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 31.76