<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.81
3 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.81
4 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.34
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.80
2 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.38
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
2 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.29
3 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.95
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.59
2 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.27
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.69
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.81
3 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
3 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.59
5 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.81
6 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.34
7 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.80
8 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
9 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.27
10 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.29
11 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.38
12 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.69
13 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.95

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.96
2 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.83
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.93
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.62
2 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.83
3 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.85
4 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.95
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.03
2 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.83
3 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.87
132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
2 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.85
3 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.91
4 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.07
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
2 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.10
3 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.54
4 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.77
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.37
2 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.57
3 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.34
4 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.01
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.09
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.44
3 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.21
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.96
2 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.83
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.93
5 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.37
6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
7 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.57
8 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.62
9 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.83
10 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.85
11 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.95
12 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.34
13 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
14 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.85
15 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.01
16 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.03
17 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.09
18 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.10
19 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.44
20 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.54
21 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.77
22 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.83
23 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.91
24 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.07
25 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.21
26 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.87
132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.24
2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.06
3 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.66
4 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.06
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.54
3 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.96
4 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.50
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.23
2 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.27
3 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.02
4 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.36
2 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.37
3 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.29
4 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.54
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.19
2 185 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
3 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.43
4 184 Nosko DanielNosko Daniel 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 27.82
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.24
2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.06
3 155 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.19
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.36
5 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.37
6 185 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
7 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.66
8 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.06
9 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.23
10 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.27
11 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.50
12 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.54
13 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.96
14 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.02
15 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.29
16 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.43
17 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.50
18 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.12
19 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.54
20 184 Nosko DanielNosko Daniel 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 27.82

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.38
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.59
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.02
4 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.07
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.74
2 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.82
3 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.07
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.96
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.95
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.77
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.81
4 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.57
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.23
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.29
3 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.63
4 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 29.49
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.16
2 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.30
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.69
4 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.72
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.88
2 Stejskalová NinaStejskalová Nina 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 25.17
3 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.78
4 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 29.56
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.69
2 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.68
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.91
4 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 26.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.38
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.59
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.74
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.02
5 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.82
6 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.95
7 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.07
7 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.07
9 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.16
10 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.23
11 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.29
12 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.69
13 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.77
14 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.88
15 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.96
16 Stejskalová NinaStejskalová Nina 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 25.17
17 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.30
18 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.68
19 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.69
20 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.72
21 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.78
22 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.81
23 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.91
24 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 26.31
25 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.57
26 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.63
27 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 29.49
28 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 29.56