<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.81
3 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.81
4 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.34
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fekete JurajFekete Juraj 061130 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.80
2 Rojík JakubRojík Jakub 070402 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.38
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
2 130 Procházka DenisProcházka Denis 070515 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.29
3 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.95
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kling AdamKling Adam 061229 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.59
2 Hankó RomanHankó Roman 070816 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.27
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.69
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.81
3 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
3 Kling AdamKling Adam 061229 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.59
5 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.81
6 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.34
7 Fekete JurajFekete Juraj 061130 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.80
8 Rojík JakubRojík Jakub 070402 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
9 Hankó RomanHankó Roman 070816 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.27
10 130 Procházka DenisProcházka Denis 070515 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.29
11 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.38
12 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.69
13 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.95

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.96
2 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.83
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.93
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.62
2 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 070527 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.83
3 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.85
4 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.95
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.03
2 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.83
3 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.87
132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
2 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.85
3 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.91
4 Méryová NelaMéryová Nela 070930 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.07
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
2 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 060209 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.10
3 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.54
4 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.77
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 060906 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.37
2 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 070627 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.57
3 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.34
4 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 070525 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.01
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.09
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 070208 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.44
3 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 070804 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.21
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.96
2 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.83
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.93
5 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 060906 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.37
6 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
7 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 070627 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.57
8 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.62
9 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 070527 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.83
10 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.85
11 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.95
12 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.34
13 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
14 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.85
15 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 070525 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.01
16 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.03
17 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.09
18 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 060209 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.10
19 Konečná VeronikaKonečná Veronika 070208 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.44
20 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.54
21 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.77
22 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.83
23 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.91
24 Méryová NelaMéryová Nela 070930 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.07
25 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 070804 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.21
26 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.87
132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.24
2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.06
3 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.66
4 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.06
2 Rutai MartinRutai Martin 080205 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.54
3 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.96
4 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.50
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.23
2 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.27
3 Ľaš MaximĽaš Maxim 080302 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.02
4 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.36
2 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.37
3 Valečko SebastiánValečko Sebastián 090308 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.29
4 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 091222 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.54
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.19
2 185 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
3 Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.43
4 184 Nosko DanielNosko Daniel 081230 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 27.82
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.24
2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.06
3 155 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.19
4 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.36
5 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.37
6 185 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
7 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.66
8 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.06
9 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.23
10 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.27
11 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.50
12 Rutai MartinRutai Martin 080205 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.54
13 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.96
14 Ľaš MaximĽaš Maxim 080302 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.02
15 Valečko SebastiánValečko Sebastián 090308 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.29
16 Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.43
17 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.50
18 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.12
19 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 091222 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.54
20 184 Nosko DanielNosko Daniel 081230 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 27.82

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.38
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.59
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.02
4 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.07
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.74
2 177 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.82
3 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.07
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.96
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 090213 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.95
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.77
3 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.81
4 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.57
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plačková VanessaPlačková Vanessa 090709 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.23
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 090723 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.29
3 Kopoldová TaraKopoldová Tara 080225 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.63
4 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 090530 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 29.49
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 080116 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.16
2 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 080903 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.30
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.69
4 Garajová EmaGarajová Ema 091204 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.72
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blahová LaraBlahová Lara 091217 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.88
2 Stejskalová NinaStejskalová Nina 090626 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 25.17
3 174 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.78
4 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 29.56
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 081031 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.69
2 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 081125 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.68
3 Galánková NinaGalánková Nina 090218 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.91
4 Konečná MáriaKonečná Mária 090116 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 26.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.38
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.59
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.74
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.02
5 177 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.82
6 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 090213 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.95
7 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.07
7 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.07
9 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 080116 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.16
10 Plačková VanessaPlačková Vanessa 090709 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.23
11 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 090723 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.29
12 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 081031 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.69
13 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.77
14 Blahová LaraBlahová Lara 091217 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.88
15 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.96
16 Stejskalová NinaStejskalová Nina 090626 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 25.17
17 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 080903 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.30
18 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 081125 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.68
19 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.69
20 Garajová EmaGarajová Ema 091204 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.72
21 174 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.78
22 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.81
23 Galánková NinaGalánková Nina 090218 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.91
24 Konečná MáriaKonečná Mária 090116 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 26.31
25 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.57
26 Kopoldová TaraKopoldová Tara 080225 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.63
27 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 090530 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 29.49
28 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 29.56