<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 131 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:51.35
2 148 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:54.66
3 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:02.28
115 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 1:56.76
2 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:04.00
3 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:06.42
4 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:06.50
5 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:06.87
6 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:14.88
7 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:17.39
8 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:21.43
9 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:47.46
Celkom 9 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 185 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 1:52.69
2 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:57.36
3 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 1:58.24
4 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:59.90
5 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:01.92
6 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:02.83
7 179 Repta RomanRepta Roman 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 2:11.93
8 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:13.21
9 184 Nosko DanielNosko Daniel 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:16.52
10 104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:17.77
11 120 Šarmír SamuelŠarmír Samuel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:21.76
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:58.28
2 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:01.65
3 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:02.55
4 175 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:03.26
5 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:04.38
6 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:14.88
7 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:19.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:03.63
2 166 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:08.50
3 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 2:08.53
4 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 2:19.90
5 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:20.30
6 167 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:36.33
7 169 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:39.71
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:58.28
2 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:01.65
3 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:02.55
4 175 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:03.26
5 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:03.63
6 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:04.38
7 166 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:08.50
8 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 2:08.53
9 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:14.88
10 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:19.79
11 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 2:19.90
12 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:20.30
13 167 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:36.33
14 169 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:39.71