<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.40
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.60
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 08.68
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.01
6 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.26
7 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.45
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.57
2 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 08.87
3 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.26
4 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.59
5 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.62
6 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
7 Gallik MichalGallik Michal 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.00
8 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.54
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.40
3 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.57
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.60
5 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 08.68
6 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 08.87
7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.01
8 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.26
8 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.26
10 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.45
11 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.59
12 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.62
13 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.65
14 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
15 Gallik MichalGallik Michal 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.00
16 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.54

60 m - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.32
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.51
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 08.66
4 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.75
5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.79
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.14
7 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.28
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.12
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.35
3 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.46
4 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.73
5 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.76
6 Gallik MichalGallik Michal 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.88
7 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.00
Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.46
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.59
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.62
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.90
5 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.92
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.24
7 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.24
8 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.07
2 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.26
3 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.35
4 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.35
5 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
6 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.62
7 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.63
8 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.80
2 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.82
3 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.83
4 129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 09.85
5 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.87
6 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.26
2 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.68
3 134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 09.94
4 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.15
5 130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 10.22
6 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.76
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.11
3 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.32
4 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.67
5 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.68
6 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.75
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.46
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.59
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.62
4 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.76
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.90
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.92
7 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.07
8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.11
9 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.24
9 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.24
11 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.26
11 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.26
13 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.32
14 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.33
15 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.35
15 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.35
17 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
18 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.62
19 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.63
20 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.67
21 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.68
21 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.68
23 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.69
24 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.75
25 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.80
26 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.82
27 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.83
28 129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 09.85
29 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.87
30 134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 09.94
31 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.95
32 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.15
33 130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 10.22
34 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.87

60 m - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.47
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.61
3 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.79
4 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.81
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.91
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.03
7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.12
8 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.30
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.18
2 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.26
3 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.34
4 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.34
5 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.42
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.44
7 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.47
Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.55
2 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.56
3 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.62
4 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.68
5 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.69
6 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.69
7 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.80
8 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.02
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.75
2 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.98
3 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.00
4 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.02
5 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.07
129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 DNS
134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 05 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.24
2 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.23
130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.77
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.78
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.84
4 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.84
5 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.88
6 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.39
7 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.44
8 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.42
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.54
3 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.56
4 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
5 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.69
6 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.75
7 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.80
8 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.82
2 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.87
3 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.26
4 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.34
5 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.51
Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.21
2 Greguška SamuelGreguška Samuel 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 8 09.59
3 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.91
4 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.04
5 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.07
6 Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.77
Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.77
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.78
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.84
3 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.84
5 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.88
6 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.21
7 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.39
8 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.42
9 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.44
10 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.46
11 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.54
12 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.56
13 Greguška SamuelGreguška Samuel 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 8 09.59
14 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
15 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.69
16 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.75
17 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.80
18 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.82
19 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.87
20 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.91
21 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.04
22 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.07
23 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.14
24 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.26
25 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.34
26 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.51
27 Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.77
Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 DQ

60 m - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.72
2 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.84
3 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.88
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.96
5 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.98
6 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.37
7 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.37
8 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.41
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.35
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.38
3 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.41
4 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.65
5 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.68
6 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.72
7 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.87
8 Greguška SamuelGreguška Samuel 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 10.67
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.60
2 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.89
3 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.07
4 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
5 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.19
6 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.22
7 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.38
8 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 10.39
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.73
2 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.12
3 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.25
4 104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.18
Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 6 DNS
Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.05
2 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.21
3 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.28
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.29
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.38
6 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 09.43
7 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.51
8 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
2 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.49
3 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.54
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.55
5 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.61
6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.76
7 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.89
8 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.00
2 54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 10.08
3 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.10
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.23
5 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.33
6 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.35
7 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.60
2 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.90
3 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.17
4 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.43
5 Dubničková NatáliaDubničková Natália 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 5 10.60
6 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 09.68
2 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.86
3= Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
3= 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.13
5 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.18
6 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 11.49
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.05
2 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.21
3 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.28
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.29
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.38
6 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 09.43
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
8 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.49
9 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.51
10 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.54
11 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.55
12 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.60
13 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.61
14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.62
15 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 09.68
16 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.76
17 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.86
18 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.89
19 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.90
20 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
21 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.00
22 54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 10.08
23 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.10
24 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
24 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.13
26 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.17
27 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.18
28 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.23
29 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.33
30 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.35
31 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.38
32 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.43
33 Dubničková NatáliaDubničková Natália 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 5 10.60
34 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.20
35 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 11.49

60 m - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.99
2 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.01
3 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.35
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.46
5 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.46
6 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.46
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.49
8 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.64
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.40
2 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09.57
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.61
4 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.72
5 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.74
6 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.85
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.06
8 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 1 10.09
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.70
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.89
3 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.91
4 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.97
5 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.06
6 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.10
7 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.21
54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.03
2 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.37
3 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.40
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.43
5 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.48
6 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.49
7 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.50
8 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.54
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 05 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dubničková NatáliaDubničková Natália 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 10.73
2 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.11
3 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 11.45
Celkom 3 pretekári