<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 152 Smolka SamuelSmolka Samuel 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 3:38.72
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:44.62
2 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:56.24
3 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 4:02.15
4 126 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 4:04.45
5 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:07.41
6 134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 8 4:22.23
7 130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 4 4:22.87
8 129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 4:24.29
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 155 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 3:29.35
2 150 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 3:39.06
3 157 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:45.77
4 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 4:13.36
Celkom 4 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 3:49.57
2 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:50.02
3 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 3:52.38
4 214 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 4:04.64
5 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 4:08.97
6 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 4:21.03
7 54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 4:27.10
8 41 Marková MarkétaMarková Markéta 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 4:28.52
242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Celkom 9 pretekárov