<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 439 428 432 429 432 439
2 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 6 417 382 x 386 386 417
3 115 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 411 411 - - 411 -
4 131 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 7 408 370 396 408 408 389
5 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 395 367 385 x 385 395
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 384 320 287 342 342 384
7 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 4 373 373 362 x 373 358
8 152 Smolka SamuelSmolka Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 367 367 352 343 367 x
9 Gallik MichalGallik Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 1 356 x 356 348 356 -
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 16 425 425 406 415 425 412
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 17 420 420 x 408 420 417
3 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 418 403 418 x 418 x
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 14 414 406 x 406 406 414
5 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 15 410 410 x 305 410 370
6 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 13 389 x 389 388 389 382
7 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 5 387 387 x 387 387 357
8 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 4 387 256 353 387 387 370
9 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 12 386 x 349 386 386 351
10 Oravcová TerezaOravcová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 375 367 350 x 367 375
11 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 368 298 366 368 368 364
12 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 9 368 368 339 x 368 x
13 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 360 360 308 315 360 310
14 161 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 351 x 351 326 351 344
15 Beňová TerezaBeňová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 343 x 260 300 300 343
16 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 328 326 322 328 328 325
17 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 321 321 294 301 321 x
18 Petrášová NikolaPetrášová Nikola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 318 318 316 315 318 312
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 16 443 x 443 411 443 414
2 155 Kubíček FilipKubíček Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 3 414 414 382 388 414 395
3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 15 406 379 387 387 387 406
4 Greguška SamuelGreguška Samuel
Pohybko SereďPohybko Sereď
08 08 1 405 x x 393 393 405
5 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 392 x x 392 392 x
6 Slovák TobiasSlovák Tobias
Pohybko SereďPohybko Sereď
09 09 6 387 384 387 382 387 -
7 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 14 383 354 357 368 368 383
8 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 364 354 364 339 364 330
9 Belica BorisBelica Boris
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 12 353 346 314 287 346 353
10 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 11 348 348 x x 348 348
11 Valečko SebastiánValečko Sebastián
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 340 x 326 340 340 329
12 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 9 340 328 305 x 328 340
13 109 Jančo RomanoJančo Romano
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 2 336 336 322 329 336 x
14 Kupči MarkoKupči Marko
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 4 333 296 333 328 333 x
15 Mészáros MarekMészáros Marek
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 5 305 302 305 296 305 -
16 104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 7 290 290 273 274 290 277
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 20 394 379 372 394 394 x
2 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 15 380 378 379 380 380 370
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 17 374 369 374 354 374 x
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 19 361 338 361 340 361 x
5 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 18 358 358 334 x 358 351
6 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 344 316 257 344 344 287
7 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 16 343 330 326 343 343 341
8 175 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 10 343 324 321 331 331 343
9 165 Baricová IvanaBaricová Ivana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 341 341 328 x 341 x
10 Stejskalová NinaStejskalová Nina
Pohybko SereďPohybko Sereď
09 09 9 335 330 293 309 330 335
11 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 333 x 333 x 333 295
12 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 5 320 317 287 320 320 320
13 Králiková MichaelaKráliková Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 8 318 284 284 289 289 318
14 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 14 312 296 293 312 312 -
15 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 13 311 269 239 267 269 311
16 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 3 303 293 269 303 303 299
17 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika
Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica
08 08 2 291 x 272 291 291 273
18 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 11 290 290 260 273 290 253
19 242 Nina AleksievaNina Aleksieva
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 286 255 286 x 286 x
20 169 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 12 269 254 249 269 269 -
21 Dubničková NatáliaDubničková Natália
Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica
08 08 4 256 240 x 234 240 256
Celkom 21 pretekárov