<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Mladší žiaci

(pi, 29.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 13.20 11.0010.7011.0011.0013.20
2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 12.80 10.3009.6012.8012.8011.30
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 10.90 10.9009.7009.4010.9010.10
4 Elšík JakubElšík Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 10.80 10.3010.3008.1010.3010.80
5 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 6 10.00 09.3008.2009.1009.3010.00
6 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 8 09.00 07.3009.0007.5009.0008.30
7 148 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 08.70 06.7007.5008.7008.7008.60
8 Gallik MichalGallik Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 2 08.10 07.6007.3008.1008.1006.40
9 131 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 7 07.40 07.2007.1007.0007.2007.40
Celkom 9 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Mladšie žiačky

(pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 17 10.90 09.2010.1010.9010.9010.30
2 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 13 10.70 09.6009.6010.6010.6010.70
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 12 10.50 09.0008.7009.6009.6010.50
4 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 2 09.10 09.0009.1009.0009.1009.10
5 134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda
Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA
06 06 15 08.80 07.9007.9008.8008.8008.50
6 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 08.40 06.4008.4008.0008.4008.00
7 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 11 08.20 07.8008.1007.0008.1008.20
8 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 16 08.10 07.4006.9007.6007.6008.10
9 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 08.00 07.7007.3008.0008.00x
10 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 3 08.00 08.0005.5006.5008.0006.80
11 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 14 07.90 07.9007.5006.3007.9007.50
12 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
07 07 6 07.80 07.8007.5007.0007.8006.40
13 129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra
Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA
07 07 8 07.80 07.4007.8007.3007.8007.30
14 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 10 07.60 07.2006.8007.6007.6006.60
15 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 07.50 06.5007.5004.9007.5006.00
16 130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa
Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA
07 07 9 06.90 06.9006.5006.3006.9005.50
17 146 Habová IzabelaHabová Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 06.00 06.0005.6005.8006.0005.50
Celkom 17 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci

(pi, 29.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nagy AlexNagy Alex
AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava
08 08 4 10.40 10.0009.9010.0010.0010.40
2 Kupči MarkoKupči Marko
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 1 09.90 08.8008.1007.7008.8009.90
3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 09.80 09.3009.8009.2009.8009.20
4 Slovák TobiasSlovák Tobias
Pohybko SereďPohybko Sereď
09 09 20 09.10 08.0008.4008.7008.7009.10
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 08.10 07.6006.4006.8007.6008.10
6 Ľaš MaximĽaš Maxim
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 06.60 06.2006.1006.6006.6005.60
7 Mészáros MarekMészáros Marek
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 3 05.90 04.2005.6005.9005.9005.30
Celkom 7 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

(pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 11 07.90 07.1007.5007.9007.9007.80
2 Stejskalová NinaStejskalová Nina
Pohybko SereďPohybko Sereď
09 09 8 07.80 06.8006.3007.3007.3007.80
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 07.20 07.0007.2006.8007.20x
4 54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela
Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA
08 08 5 07.10 07.1006.8006.8007.1006.80
5 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 4 07.00 06.8006.7007.0007.0005.90
6 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 07.00 06.3007.0005.8007.0006.40
7 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 06.80 06.4006.8006.8006.8006.40
8 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 06.70 06.2005.6006.7006.7005.80
9 166 Balnová NatašaBalnová Nataša
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 1 06.70 05.2006.0005.9006.0006.70
10 Kováříková TimeaKováříková Timea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 06.10 05.7005.0006.1006.1005.20
11 170 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 05.70 05.5005.2004.9005.5005.70
12 214 Martinez DanielaMartinez Daniela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 7 04.60 04.5004.6004.5004.6004.50
Celkom 12 pretekárov