<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.22
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.50
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.72
4 148 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.21
5 115 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12.08
6 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 12.49
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria (pi, 29.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.81
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.94
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.10
4 148 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.18
5 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 12.81
115 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.76
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.38
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.46
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.54
5 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 12.37
6 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.43
7 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.30
2 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.64
3 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.04
4 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.36
5 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.61
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.76
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.38
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.46
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.54
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.30
6 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 12.37
7 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.43
8 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.64
9 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.04
10 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.36
11 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.39
12 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.61

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.01
2 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.41
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.45
4 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.46
5 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 12.45
6 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.48
7 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.49
8 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.61
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.75
2 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.84
3 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.55
4 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.86
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.93
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.22
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria (pi, 29.11.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.16
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.13
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.53
2 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.61
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.76
4 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.77
5 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.50
6 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.34
2 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.88
3 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.07
4 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.05
5 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.13
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.53
2 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.34
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.61
4 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.76
5 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.77
6 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.88
7 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.07
8 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.05
9 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.13
10 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.50
11 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.64

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.56
2 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.80
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.80
4 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.01
5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.48
6 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 14.01
7 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.14
Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.18
2 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.40
Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári