<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (29. 11. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.40
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.60
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 08.68
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.01
6 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.26
7 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.45
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.57
2 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 08.87
3 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.26
4 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.59
5 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.62
6 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
7 Gallik MichalGallik Michal 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.00
8 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.54
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.40
3 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.57
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.60
5 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 08.68
6 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 08.87
7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.01
8 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.26
8 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.26
10 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.45
11 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.59
12 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.62
13 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.65
14 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
15 Gallik MichalGallik Michal 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.00
16 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.54

60 m - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.32
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.51
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 08.66
4 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.75
5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.79
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.14
7 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.28
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.12
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.35
3 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.46
4 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.73
5 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.76
6 Gallik MichalGallik Michal 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.88
7 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.00
Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.46
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.59
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.62
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.90
5 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.92
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.24
7 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.24
8 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.07
2 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.26
3 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.35
4 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.35
5 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
6 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.62
7 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.63
8 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.80
2 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.82
3 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.83
4 129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 09.85
5 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.87
6 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.26
2 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.68
3 134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 09.94
4 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.15
5 130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 10.22
6 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.76
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.11
3 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.32
4 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.67
5 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.68
6 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.75
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.46
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.59
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.62
4 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.76
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.90
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.92
7 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.07
8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.11
9 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.24
9 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.24
11 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.26
11 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.26
13 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.32
14 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.33
15 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.35
15 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.35
17 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
18 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.62
19 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.63
20 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.67
21 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.68
21 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.68
23 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.69
24 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.75
25 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.80
26 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.82
27 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.83
28 129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 09.85
29 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.87
30 134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 09.94
31 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.95
32 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.15
33 130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 10.22
34 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.87

60 m - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.47
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.61
3 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.79
4 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.81
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.91
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.03
7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.12
8 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.30
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.18
2 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.26
3 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.34
4 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.34
5 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.42
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.44
7 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.47
Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.55
2 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.56
3 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.62
4 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.68
5 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.69
6 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.69
7 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.80
8 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.02
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.75
2 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.98
3 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.00
4 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.02
5 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.07
129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 DNS
134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 05 (pi, 29.11.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.24
2 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.23
130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.72
2 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.84
3 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.88
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.96
5 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.98
6 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.37
7 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.37
8 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.41
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.35
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.38
3 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.41
4 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.65
5 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.68
6 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.72
7 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.87
8 Greguška SamuelGreguška Samuel 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 10.67
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.60
2 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.89
3 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.07
4 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
5 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.19
6 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.22
7 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.38
8 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 10.39
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.73
2 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.12
3 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.25
4 104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.18
Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 6 DNS
Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.77
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.78
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.84
4 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.84
5 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.88
6 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.39
7 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.44
8 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.42
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.54
3 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.56
4 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
5 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.69
6 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.75
7 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.80
8 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.82
2 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.87
3 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.26
4 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.34
5 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.51
Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.21
2 Greguška SamuelGreguška Samuel 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 8 09.59
3 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.91
4 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.04
5 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.07
6 Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.77
Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.77
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.78
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.84
3 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.84
5 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.88
6 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.21
7 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.39
8 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.42
9 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.44
10 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.46
11 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.54
12 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.56
13 Greguška SamuelGreguška Samuel 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 8 09.59
14 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.61
15 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.69
16 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.75
17 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.80
18 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.82
19 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.87
20 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.91
21 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.04
22 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.07
23 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.14
24 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.26
25 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.34
26 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.51
27 Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.77
Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 DQ

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.05
2 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.21
3 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.28
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.29
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.38
6 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 09.43
7 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.51
8 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
2 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.49
3 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.54
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.55
5 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.61
6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.76
7 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.89
8 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.00
2 54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 10.08
3 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.10
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.23
5 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.33
6 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.35
7 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.60
2 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.90
3 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.17
4 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.43
5 Dubničková NatáliaDubničková Natália 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 5 10.60
6 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 09.68
2 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.86
3= Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
3= 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.13
5 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.18
6 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 11.49
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.05
2 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.21
3 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.28
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.29
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.38
6 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 09.43
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
8 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.49
9 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.51
10 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.54
11 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.55
12 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.60
13 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.61
14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.62
15 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 09.68
16 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.76
17 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.86
18 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.89
19 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.90
20 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
21 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.00
22 54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 10.08
23 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.10
24 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
24 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.13
26 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.17
27 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.18
28 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.23
29 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.33
30 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.35
31 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.38
32 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.43
33 Dubničková NatáliaDubničková Natália 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 5 10.60
34 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.20
35 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 11.49

60 m - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.99
2 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.01
3 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.35
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.46
5 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.46
6 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.46
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.49
8 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.64
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.40
2 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09.57
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.61
4 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.72
5 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.74
6 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.85
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.06
8 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 1 10.09
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.70
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.89
3 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.91
4 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.97
5 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.06
6 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.10
7 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.21
54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.03
2 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.37
3 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.40
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.43
5 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.48
6 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.49
7 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.50
8 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.54
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 05 (pi, 29.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dubničková NatáliaDubničková Natália 08 08 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 10.73
2 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.11
3 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 11.45
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.81
3 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.81
4 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.34
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.80
2 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.38
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
2 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.29
3 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.95
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.59
2 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.27
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.69
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.33
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.81
3 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
3 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.59
5 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.81
6 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.34
7 Fekete JurajFekete Juraj 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.80
8 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
9 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.27
10 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.29
11 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.38
12 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.69
13 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.95

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.96
2 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.83
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.93
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.62
2 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.83
3 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.85
4 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.95
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.03
2 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.83
3 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.87
132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
2 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.85
3 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.91
4 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.07
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
2 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.10
3 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.54
4 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.77
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.37
2 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.57
3 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.34
4 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.01
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 29.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.09
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.44
3 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.21
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.96
2 162 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.83
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.93
5 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.37
6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.55
7 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.57
8 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.62
9 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.83
10 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.85
11 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.95
12 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.34
13 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.84
14 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.85
15 Topoľská LýdiaTopoľská Lýdia 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.01
16 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.03
17 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.09
18 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.10
19 Konečná VeronikaKonečná Veronika 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.44
20 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.54
21 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.77
22 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.83
23 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.91
24 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.07
25 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.21
26 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 26.87
132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.24
2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.06
3 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.66
4 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.06
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.54
3 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.96
4 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.50
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.23
2 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.27
3 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.02
4 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.36
2 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.37
3 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.29
4 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.54
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.19
2 185 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
3 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.43
4 184 Nosko DanielNosko Daniel 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 27.82
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.24
2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.06
3 155 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 22.19
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.36
5 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.37
6 185 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
7 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.66
8 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.06
9 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.23
10 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.27
11 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.50
12 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.54
13 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.96
14 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.02
15 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.29
16 Dostál MarekDostál Marek 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.43
17 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.50
18 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.12
19 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.54
20 184 Nosko DanielNosko Daniel 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 27.82

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.38
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.59
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.02
4 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.07
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.74
2 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.82
3 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.07
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.96
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.95
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.77
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.81
4 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.57
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.23
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.29
3 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.63
4 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 29.49
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.16
2 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.30
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.69
4 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.72
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.88
2 Stejskalová NinaStejskalová Nina 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 25.17
3 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.78
4 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 29.56
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 29.11.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.69
2 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.68
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.91
4 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 26.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.38
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.59
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.74
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.02
5 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.82
6 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.95
7 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.07
7 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.07
9 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.16
10 Plačková VanessaPlačková Vanessa 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.23
11 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.29
12 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.69
13 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.77
14 Blahová LaraBlahová Lara 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.88
15 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.96
16 Stejskalová NinaStejskalová Nina 09 09 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 25.17
17 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.30
18 242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.68
19 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.69
20 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.72
21 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.78
22 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.81
23 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.91
24 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 26.31
25 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.57
26 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.63
27 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 29.49
28 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 29.56

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 131 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:51.35
2 148 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:54.66
3 130 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:02.28
115 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 149 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 1:56.76
2 161 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:04.00
3 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:06.42
4 155 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:06.50
5 160 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:06.87
6 150 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:14.88
7 138 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:17.39
8 144 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:21.43
9 146 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:47.46
Celkom 9 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 185 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 1:52.69
2 180 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:57.36
3 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 1:58.24
4 136 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:59.90
5 181 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:01.92
6 109 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:02.83
7 179 Repta RomanRepta Roman 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 2:11.93
8 186 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:13.21
9 184 Nosko DanielNosko Daniel 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:16.52
10 104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:17.77
11 120 Šarmír SamuelŠarmír Samuel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:21.76
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:58.28
2 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:01.65
3 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:02.55
4 175 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:03.26
5 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:04.38
6 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:14.88
7 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:19.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:03.63
2 166 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:08.50
3 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 2:08.53
4 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 2:19.90
5 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:20.30
6 167 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:36.33
7 169 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:39.71
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:58.28
2 177 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:01.65
3 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:02.55
4 175 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:03.26
5 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 2:03.63
6 176 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:04.38
7 166 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 2:08.50
8 164 Cséfalvayová JasmínaCséfalvayová Jasmína 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 2:08.53
9 174 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:14.88
10 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:19.79
11 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 2:19.90
12 170 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:20.30
13 167 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:36.33
14 169 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:39.71

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 152 Smolka SamuelSmolka Samuel 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 3:38.72
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 131 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:44.62
2 128 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 3:56.24
3 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 4:02.15
4 126 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 4:04.45
5 133 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:07.41
6 134 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 8 4:22.23
7 130 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 4 4:22.87
8 129 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 4:24.29
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 155 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 3:29.35
2 150 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 3:39.06
3 157 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:45.77
4 153 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 4:13.36
Celkom 4 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 3:49.57
2 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:50.02
3 40 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 3:52.38
4 214 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 4:04.64
5 49 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 4:08.97
6 122 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 4:21.03
7 54 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 4:27.10
8 41 Marková MarkétaMarková Markéta 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 4:28.52
242 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria (pi, 29.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.81
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.94
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.10
4 148 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.18
5 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 12.81
115 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.22
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.50
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.72
4 148 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.21
5 115 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12.08
6 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 12.49
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.01
2 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.41
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.45
4 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.46
5 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 12.45
6 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.48
7 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.49
8 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.61
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.75
2 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.84
3 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.55
4 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.86
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.76
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.38
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.46
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.54
5 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 12.37
6 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.43
7 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.30
2 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.64
3 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.04
4 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.36
5 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.61
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.76
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.38
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.46
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.54
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.30
6 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 12.37
7 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.43
8 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.64
9 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.04
10 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.36
11 132 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.39
12 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.61

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 29.11.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.93
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.22
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria (pi, 29.11.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.16
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.13
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 29.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.56
2 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.80
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.80
4 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.01
5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.48
6 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 14.01
7 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.14
Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 29.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.18
2 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.40
Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.53
2 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.61
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.76
4 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.77
5 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.50
6 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.34
2 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.88
3 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.07
4 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.05
5 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.13
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.53
2 165 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.34
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.61
4 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.76
5 160 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.77
6 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.88
7 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.07
8 163 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.05
9 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.13
10 173 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.50
11 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.64

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 439 428 432 429 432 439
2 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 6 417 382 x 386 386 417
3 115 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 411 411 - - 411 -
4 131 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 7 408 370 396 408 408 389
5 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 395 367 385 x 385 395
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 384 320 287 342 342 384
7 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 4 373 373 362 x 373 358
8 152 Smolka SamuelSmolka Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 367 367 352 343 367 x
9 Gallik MichalGallik Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 1 356 x 356 348 356 -
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 16 425 425 406 415 425 412
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 17 420 420 x 408 420 417
3 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 418 403 418 x 418 x
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 14 414 406 x 406 406 414
5 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 15 410 410 x 305 410 370
6 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 13 389 x 389 388 389 382
7 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 5 387 387 x 387 387 357
8 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 4 387 256 353 387 387 370
9 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 12 386 x 349 386 386 351
10 Oravcová TerezaOravcová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 375 367 350 x 367 375
11 159 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 368 298 366 368 368 364
12 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 9 368 368 339 x 368 x
13 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 360 360 308 315 360 310
14 161 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 351 x 351 326 351 344
15 Beňová TerezaBeňová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 343 x 260 300 300 343
16 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 328 326 322 328 328 325
17 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 321 321 294 301 321 x
18 Petrášová NikolaPetrášová Nikola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 318 318 316 315 318 312
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(pi, 29.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 129 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 16 443 x 443 411 443 414
2 155 Kubíček FilipKubíček Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 3 414 414 382 388 414 395
3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 15 406 379 387 387 387 406
4 Greguška SamuelGreguška Samuel
Pohybko SereďPohybko Sereď
08 08 1 405 x x 393 393 405
5 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 392 x x 392 392 x
6 Slovák TobiasSlovák Tobias
Pohybko SereďPohybko Sereď
09 09 6 387 384 387 382 387 -
7 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 14 383 354 357 368 368 383
8 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 364 354 364 339 364 330
9 Belica BorisBelica Boris
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 12 353 346 314 287 346 353
10 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 11 348 348 x x 348 348
11 Valečko SebastiánValečko Sebastián
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 8 340 x 326 340 340 329
12 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 9 340 328 305 x 328 340
13 109 Jančo RomanoJančo Romano
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 2 336 336 322 329 336 x
14 Kupči MarkoKupči Marko
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 4 333 296 333 328 333 x
15 Mészáros MarekMészáros Marek
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 5 305 302 305 296 305 -
16 104 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 7 290 290 273 274 290 277
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(pi, 29.11.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 20 394 379 372 394 394 x
2 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 15 380 378 379 380 380 370
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 17 374 369 374 354 374 x
4 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 19 361 338 361 340 361 x
5 187 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 18 358 358 334 x 358 351
6 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 344 316 257 344 344 287
7 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 16 343 330 326 343 343 341
8 175 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 10 343 324 321 331 331 343
9 165 Baricová IvanaBaricová Ivana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 341 341 328 x 341 x
10 Stejskalová NinaStejskalová Nina
Pohybko SereďPohybko Sereď
09 09 9 335 330 293 309 330 335
11 178 Chabrečková JanaChabrečková Jana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 333 x 333 x 333 295
12 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 5 320 317 287 320 320 320
13 Králiková MichaelaKráliková Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 8 318 284 284 289 289 318
14 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 14 312 296 293 312 312 -
15 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 13 311 269 239 267 269 311
16 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 3 303 293 269 303 303 299
17 Bukovčáková VeronikaBukovčáková Veronika
Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica
08 08 2 291 x 272 291 291 273
18 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 11 290 290 260 273 290 253
19 242 Nina AleksievaNina Aleksieva
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 286 255 286 x 286 x
20 169 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 12 269 254 249 269 269 -
21 Dubničková NatáliaDubničková Natália
Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica
08 08 4 256 240 x 234 240 256
Celkom 21 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Mladší žiaci

(pi, 29.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1