<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

300 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Valo MarekValo Marek 031009 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 0:37.13
2 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 0:39.25
3 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 3 0:39.99
4 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 0:40.43
5 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 0:41.05
6 5 Kopček JakubKopček Jakub 031006 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 0:42.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 0:41.46
2 136 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 03 Levice ZŠ Juhásza s VJMLevice ZŠ Juhásza s VJM 4 0:41.51
3 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 04 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 3 0:41.89
4 13 Borš MárioBorš Mário 040526 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 0:43.77
5 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám 040321 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 2 0:44.53
6 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 0:45.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 03 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:40.81
2 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 6 0:43.69
3 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 0:44.13
4 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš 031124 03 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 5 0:45.59
5 85 Herda DominikHerda Dominik 031025 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 3 0:46.51
6 34 Frtús DávidFrtús Dávid 040818 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:53.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 0:42.06
2 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:42.66
3 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 1 0:47.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Valo MarekValo Marek 031009 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 0:37.13
2 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 0:39.25
3 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 3 0:39.99
4 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 0:40.43
5 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 03 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:40.81
6 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 0:41.05
7 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 0:41.46
8 136 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 03 Levice ZŠ Juhásza s VJMLevice ZŠ Juhásza s VJM 4 0:41.51
9 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 04 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 3 0:41.89
10 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 0:42.06
11 5 Kopček JakubKopček Jakub 031006 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 0:42.51
12 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:42.66
13 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 6 0:43.69
14 13 Borš MárioBorš Mário 040526 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 0:43.77
15 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 0:44.13
16 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám 040321 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 2 0:44.53
17 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 0:45.25
18 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš 031124 03 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 5 0:45.59
19 85 Herda DominikHerda Dominik 031025 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 3 0:46.51
20 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 1 0:47.41
21 34 Frtús DávidFrtús Dávid 040818 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:53.40

300 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 5 0:41.90
2 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 0:44.24
3 140 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 04 Nitra ZŠ Nábrežie mládežeNitra ZŠ Nábrežie mládeže 3 0:46.54
4 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 6 0:47.13
5 118 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:49.36
6 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:49.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 1 0:47.14
2 138 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 5 0:48.18
3 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:49.43
4 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 0:50.46
5 104 Balážová LauraBalážová Laura 050219 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.61
6 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:58.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 07 Levice ZŠ Ul.sv.MichalaLevice ZŠ Ul.sv.Michala 5 0:47.79
2 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica 060414 06 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:50.20
3 121 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:51.90
4 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra 050817 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:53.66
5 94 Krajčiová TimeaKrajčiová Timea 060212 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 0:54.86
6 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana 060128 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:51.67
2 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:53.29
93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 DNS
36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 5 0:41.90
2 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 0:44.24
3 140 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 04 Nitra ZŠ Nábrežie mládežeNitra ZŠ Nábrežie mládeže 3 0:46.54
4 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 6 0:47.13
5 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 1 0:47.14
6 139 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 07 Levice ZŠ Ul.sv.MichalaLevice ZŠ Ul.sv.Michala 5 0:47.79
7 138 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 5 0:48.18
8 118 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:49.36
9 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:49.43
10 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:49.44
11 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica 060414 06 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:50.20
12 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 0:50.46
13 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:51.67
14 121 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:51.90
15 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:53.29
16 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra 050817 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:53.66
17 94 Krajčiová TimeaKrajčiová Timea 060212 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 0:54.86
18 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana 060128 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.46
19 104 Balážová LauraBalážová Laura 050219 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.61
20 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:58.45
93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 DNS
36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 DNF