<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.36 q
2 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 07.37 q
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.56 q
4 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 03 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 5 07.57 q
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 03 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 1 07.61 q
6 53 Valo MarekValo Marek 031009 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 2 07.63 q
7 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 04 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 8 07.73 q
8 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 07.85
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 04 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 7 07.71 q
2 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 07.94
3 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 08.06
4 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 8 08.10
5 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 08.22
6 35 Vizi DavidVizi David 050614 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 6 08.26
7 91 Tonka JurajTonka Juraj 050210 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 4 08.30
8 61 Lipka FilipLipka Filip 050210 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.36
Poznámky:
Muller Patrik výsledok z iného behu.
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Borš MárioBorš Mário 040526 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 1 08.22
2 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 03 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 08.24
3 72 Puha BalázsPuha Balázs 050111 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 08.25
4 12 Berecký DominikBerecký Dominik 050522 05 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 3 08.33
5 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 7 08.64
6 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 08.71
7 59 Toman OndrejToman Ondrej 040525 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.95
8 15 Malcho JozefMalcho Jozef 030923 03 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 09.59
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.36 q
2 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 07.37 q
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.56 q
4 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 03 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 5 07.57 q
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 03 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 1 07.61 q
6 53 Valo MarekValo Marek 031009 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 2 07.63 q
7 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 04 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 7 07.71 q
8 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 04 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 8 07.73 q
9 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 07.85
10 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 07.94
11 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 08.06
12 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 8 08.10
13 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 08.22
13 13 Borš MárioBorš Mário 040526 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 1 08.22
15 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 03 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 08.24
16 72 Puha BalázsPuha Balázs 050111 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 08.25
17 35 Vizi DavidVizi David 050614 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 6 08.26
18 91 Tonka JurajTonka Juraj 050210 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 4 08.30
19 12 Berecký DominikBerecký Dominik 050522 05 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 3 08.33
20 61 Lipka FilipLipka Filip 050210 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.36
21 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 7 08.64
22 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 08.71
23 59 Toman OndrejToman Ondrej 040525 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.95
24 15 Malcho JozefMalcho Jozef 030923 03 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 09.59

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 12:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 07.38
2 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.39
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.53
4 53 Valo MarekValo Marek 031009 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 07.58
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 03 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 2 07.60
6 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 03 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 1 07.66
7 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 04 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 6 07.80
8 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 04 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 07.84
Celkom 8 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 3 08.26 q
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 08.34 q
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 08.54 q
4 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 6 08.84 q
5 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 08.86 q
6 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 8 09.03
7 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 09.08
8 99 Smolková TamaraSmolková Tamara 050515 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 4 11.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 04 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 5 08.64 q
2 124 Varga LaraVarga Lara 060522 06 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 8 08.76 q
3 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 07 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 09.02 q
4 78 Gaál CsengeGaál Csenge 041004 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 09.32
5 95 Paulová EmaPaulová Ema 040324 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 09.34
6 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 7 09.40
7 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 09.42
8 106 Šimková AnetaŠimková Aneta 050811 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 09.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 09.15
2 93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 09.33
3 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 09.43
4 122 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 05 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 09.45
5 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta 041001 04 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 09.47
6 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 6 10.19
7 36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 10.39
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 3 08.26 q
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 08.34 q
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 08.54 q
4 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 04 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 5 08.64 q
5 124 Varga LaraVarga Lara 060522 06 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 8 08.76 q
6 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 6 08.84 q
7 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 08.86 q
8 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 07 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 09.02 q
9 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 8 09.03
10 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 09.08
11 42 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 09.15
12 78 Gaál CsengeGaál Csenge 041004 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 09.32
13 93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 09.33
14 95 Paulová EmaPaulová Ema 040324 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 09.34
15 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 7 09.40
16 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 09.42
17 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 09.43
18 122 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 05 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 09.45
19 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta 041001 04 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 09.47
20 106 Šimková AnetaŠimková Aneta 050811 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 09.72
21 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 6 10.19
22 36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 10.39
23 99 Smolková TamaraSmolková Tamara 050515 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 4 11.20

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 12:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 08.19
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 08.28
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 08.46
4 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 04 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 08.60
5 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 08.69
6 124 Varga LaraVarga Lara 060522 06 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 08.70
7 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 08.82
8 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 07 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 08.93
Celkom 8 pretekárov

300 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Valo MarekValo Marek 031009 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 0:37.13
2 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 0:39.25
3 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 3 0:39.99
4 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 0:40.43
5 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 0:41.05
6 5 Kopček JakubKopček Jakub 031006 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 0:42.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 0:41.46
2 136 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 03 Levice ZŠ Juhásza s VJMLevice ZŠ Juhásza s VJM 4 0:41.51
3 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 04 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 3 0:41.89
4 13 Borš MárioBorš Mário 040526 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 0:43.77
5 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám 040321 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 2 0:44.53
6 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 0:45.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 03 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:40.81
2 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 6 0:43.69
3 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 0:44.13
4 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš 031124 03 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 5 0:45.59
5 85 Herda DominikHerda Dominik 031025 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 3 0:46.51
6 34 Frtús DávidFrtús Dávid 040818 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:53.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 0:42.06
2 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:42.66
3 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 1 0:47.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Valo MarekValo Marek 031009 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 0:37.13
2 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 0:39.25
3 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 3 0:39.99
4 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 0:40.43
5 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 03 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:40.81
6 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 0:41.05
7 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 04 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 0:41.46
8 136 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 03 Levice ZŠ Juhásza s VJMLevice ZŠ Juhásza s VJM 4 0:41.51
9 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 04 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 3 0:41.89
10 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 0:42.06
11 5 Kopček JakubKopček Jakub 031006 03 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 0:42.51
12 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:42.66
13 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 6 0:43.69
14 13 Borš MárioBorš Mário 040526 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 0:43.77
15 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 0:44.13
16 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám 040321 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 2 0:44.53
17 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 0:45.25
18 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš 031124 03 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 5 0:45.59
19 85 Herda DominikHerda Dominik 031025 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 3 0:46.51
20 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 1 0:47.41
21 34 Frtús DávidFrtús Dávid 040818 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:53.40

300 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 5 0:41.90
2 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 0:44.24
3 140 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 04 Nitra ZŠ Nábrežie mládežeNitra ZŠ Nábrežie mládeže 3 0:46.54
4 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 6 0:47.13
5 118 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:49.36
6 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:49.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 1 0:47.14
2 138 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 5 0:48.18
3 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:49.43
4 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 0:50.46
5 104 Balážová LauraBalážová Laura 050219 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.61
6 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:58.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 07 Levice ZŠ Ul.sv.MichalaLevice ZŠ Ul.sv.Michala 5 0:47.79
2 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica 060414 06 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:50.20
3 121 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:51.90
4 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra 050817 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:53.66
5 94 Krajčiová TimeaKrajčiová Timea 060212 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 0:54.86
6 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana 060128 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:51.67
2 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:53.29
93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 DNS
36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 5 0:41.90
2 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 0:44.24
3 140 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 04 Nitra ZŠ Nábrežie mládežeNitra ZŠ Nábrežie mládeže 3 0:46.54
4 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 6 0:47.13
5 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 1 0:47.14
6 139 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 07 Levice ZŠ Ul.sv.MichalaLevice ZŠ Ul.sv.Michala 5 0:47.79
7 138 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 5 0:48.18
8 118 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:49.36
9 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:49.43
10 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:49.44
11 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica 060414 06 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 0:50.20
12 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 05 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 0:50.46
13 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 0:51.67
14 121 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 0:51.90
15 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 0:53.29
16 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra 050817 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 0:53.66
17 94 Krajčiová TimeaKrajčiová Timea 060212 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 0:54.86
18 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana 060128 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.46
19 104 Balážová LauraBalážová Laura 050219 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 0:57.61
20 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 0:58.45
93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 06 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 DNS
36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 DNF

800 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 03 Nitra Gymnázium PárovskáNitra Gymnázium Párovská 1 2:22.75
2 135 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 2:29.81
3 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 5 2:36.53
4 150 Keszegh KyraKeszegh Kyra 050131 05 Kolárovo ZŠ Korvína s VJMKolárovo ZŠ Korvína s VJM 3 2:37.77
5 110 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 05 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 6 2:39.48
6 120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 031002 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 2:41.06
7 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 9 2:43.92
8 148 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 05 Zlaté Moravce ZŠ PribinovaZlaté Moravce ZŠ Pribinova 10 2:44.82
9 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 7 2:49.38
10 149 Gregušová DanielaGregušová Daniela 060411 06 Topoľčany ZŠ J.HolléhoTopoľčany ZŠ J.Hollého 8 2:52.98
11 80 Rási KincsőRási Kincső 050328 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 11 2:59.61
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 2 2:56.64
2 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela 070202 07 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 4 3:00.67
3 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 050214 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 10 3:07.77
4 83 Téglás DorkaTéglás Dorka 060802 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 3:07.85
5 77 Bohos DominikaBohos Dominika 060726 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 3:22.64
6 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia 030928 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 3:25.20
7 183 Borkovičová NinaBorkovičová Nina 050604 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 3:26.38
8 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia 041020 04 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 7 3:29.36
9 108 Urminská NinaUrminská Nina 050224 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 9 3:38.96
100 Halová TamaraHalová Tamara 060323 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 1 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 03 Nitra Gymnázium PárovskáNitra Gymnázium Párovská 1 2:22.75
2 135 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 2:29.81
3 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 5 2:36.53
4 150 Keszegh KyraKeszegh Kyra 050131 05 Kolárovo ZŠ Korvína s VJMKolárovo ZŠ Korvína s VJM 3 2:37.77
5 110 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 05 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 6 2:39.48
6 120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 031002 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 2:41.06
7 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 9 2:43.92
8 148 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 05 Zlaté Moravce ZŠ PribinovaZlaté Moravce ZŠ Pribinova 10 2:44.82
9 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 7 2:49.38
10 149 Gregušová DanielaGregušová Daniela 060411 06 Topoľčany ZŠ J.HolléhoTopoľčany ZŠ J.Hollého 8 2:52.98
11 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 2 2:56.64
12 80 Rási KincsőRási Kincső 050328 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 11 2:59.61
13 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela 070202 07 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 4 3:00.67
14 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 050214 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 10 3:07.77
15 83 Téglás DorkaTéglás Dorka 060802 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 3:07.85
16 77 Bohos DominikaBohos Dominika 060726 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 3:22.64
17 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia 030928 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 3:25.20
18 183 Borkovičová NinaBorkovičová Nina 050604 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 3:26.38
19 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia 041020 04 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 7 3:29.36
20 108 Urminská NinaUrminská Nina 050224 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 9 3:38.96
100 Halová TamaraHalová Tamara 060323 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 1 DNS

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh (ut, 4.6.2019 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 1 2:54.76
2 137 Hruška PeterHruška Peter 031008 03 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 10 2:56.46
3 146 Novák ErikNovák Erik 040403 04 Nitra ZŠ NovozámockáNitra ZŠ Novozámocká 4 2:57.04
4 181 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 03 Levice ZŠ A.KmeťaLevice ZŠ A.Kmeťa 13 2:58.40
5 145 Szarka GergoSzarka Gergo 031202 03 Vlčany ZŠ s MŠ s VJMVlčany ZŠ s MŠ s VJM 9 2:58.98
6 125 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 3 3:08.17
7 14 Čelitko TomášČelitko Tomáš 040618 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 15 3:08.37
8 52 Slatarovič MartinSlatarovič Martin 050828 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 12 3:10.93
9 31 Rákoci SamuelRákoci Samuel 041115 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 17 3:11.37
10 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 8 3:11.57
11 57 Dúbravka MarkoDúbravka Marko 040720 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 3:12.23
12 67 Gálik KrisztiánGálik Krisztián 051201 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 7 3:17.18
13 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 20 3:19.90
14 74 Szűcs MátéSzűcs Máté 040222 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 18 3:21.90
15 90 Ševce RolandŠevce Roland 050823 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 3:22.46
16 33 Slaninka MatúšSlaninka Matúš 041229 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 19 3:27.46
17 49 Mokráš BorisMokráš Boris 030906 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 16 3:35.05
18 1 Vinter AlexVinter Alex 050717 05 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 3:39.45
19 3 Gróf BorisGróf Boris 050821 05 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 21 3:42.21
20 17 Runák RomanRunák Roman 060606 06 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 11 3:46.15
Celkom 20 pretekárov

Skok do výšky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110120125130135140143146149152155158161164169171
1 176 Spišák SamuelSpišák Samuel
Šurany ZŠ BernolákovaŠurany ZŠ Bernolákova
031213 03 169 ----ooooooxoooxxooxxx
2 49 Mokráš BorisMokráš Boris
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
030906 03 164 --ooooooooooooxxx
3 173 Šášik JakubŠášik Jakub
Nitra ZŠ FatranskáNitra ZŠ Fatranská
031118 03 161 oooooooooooooxxx
4 177 Farkaš AlexFarkaš Alex
Moča ZŠ s VJMMoča ZŠ s VJM
030911 03 158 ----ooooooxooxxx
5 174 Kudri TomášKudri Tomáš
Jacovce ZŠ s MŠJacovce ZŠ s MŠ
031218 03 155 --oooooooooxxx
6 31 Rákoci SamuelRákoci Samuel
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
041115 04 155 --ooooxoxooooxxx
7= 35 Vizi DavidVizi David
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050614 05 146 ooooooooxxx
7= 28 Koštrna MárioKoštrna Mário
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040908 04 146 ooooooooxxx
9 69 Lévay MátéLévay Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031014 03 146 oooooooxoxxx
10 4 Kapustík OndrejKapustík Ondrej
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040110 04 146 oooooxxooxoxxx
11 64 Šimunek SamuelŠimunek Samuel
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031002 03 146 oooooooxxoxxx
12 16 Matejdes JurajMatejdes Juraj
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050319 05 143 oooooxxooxxx
13 178 Michlo ŠtefanMichlo Štefan
Želiezovce ZŠŽeliezovce ZŠ
031107 03 143 ooooooxoxxx
14= 18 Takács KristiánTakács Kristián
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040111 04 143 ooooooxxoxxx
14= 9 Salomon TobiasSalomon Tobias
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041015 04 143 ooooooxxoxxx
16 6 Králik FilipKrálik Filip
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041019 04 143 ooxooooxxoxxx
17= 71 Pikler MátyásPikler Mátyás
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050905 05 135 oooooxxx
17= 50 Nagy GabrielNagy Gabriel
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040408 04 135 oooooxxx
19 12 Berecký DominikBerecký Dominik
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050522 05 120 ooxxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100110115120125130133136139142145148151155160165
1 118 Fonferová LauraFonferová Laura
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
030921 03 160 -------ooooo-ooxxx
2 156 Ballová BeatrixBallová Beatrix
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
040521 04 148 ---oooooooxxoxox
3 141 Leššová NinaLeššová Nina
Močenok ZŠMočenok ZŠ
050721 05 145 --oooooooooxxx
4 179 Ondrušová PetraOndrušová Petra
Šurany CZŠ BosniakovejŠurany CZŠ Bosniakovej
040517 04 145 -oooooooxooxxoxxx
5 117 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
050321 05 136 ---ooooxoxxx
6 105 Rochovská EmaRochovská Ema
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
061001 06 133 ooooooxoxx-
7 84 Végh VirágVégh Virág
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031107 03 130 ooooooxxx
8 129 Hamranová NinaHamranová Nina
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040202 04 125 oooxooxxx
9 108 Urminská NinaUrminská Nina
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050224 05 120 oxoooxxx
10= 43 Sabová SabinaSabová Sabina
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050531 05 120 oooxoxxx
10= 76 Balogh BiankaBalogh Bianka
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040423 04 120 oooxoxxx
12 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050214 05 115 xoxoxoxxx
13= 38 Hajduová RomanaHajduová Romana
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
051228 05 110 ooxxx
13= 180 Kajanová VivienKajanová Vivien
Hurbanovo ZŠ Nám.KonkolyhoHurbanovo ZŠ Nám.Konkolyho
030915 03 110 ooxxx
15= 128 Hamranová LeaHamranová Lea
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
080523 08 100 oxxx
15= 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
070202 07 100 oxxx
120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
031002 03 DNS
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Očkay BranislavOčkay Branislav
Dolný Ohaj ZŠ s MŠDolný Ohaj ZŠ s MŠ
031208 03 24 602 591602585602563581x
2 24 Michalík TomášMichalík Tomáš
Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ
030120 03 584 515542521542580584527
3 152 Gyöpös AdamGyöpös Adam
Neded ZŠ P.Ágostona s VJMNeded ZŠ P.Ágostona s VJM
040513 04 23 552 531539552552516x552
4 32 Slamka MartinSlamka Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040310 04 20 548 528526548548507538539
5 113 Čápek MárioČápek Mário
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040307 04 21 534 480512505512534523511
6 154 Kiss GabrielKiss Gabriel
Marcelová ZŠMarcelová ZŠ
030124 03 22 531 490494497497524523531
7 85 Herda DominikHerda Dominik
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
031025 03 17 515 503508498508503514515
8 111 Šebík DanielŠebík Daniel
Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova
030918 03 19 514 514497x514483498x
9 14 Čelitko TomášČelitko Tomáš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040618 04 18 494 494478466494
10 72 Puha BalázsPuha Balázs
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050111 05 3 489 475489472489
11 91 Tonka JurajTonka Juraj
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
050210 05 11 479 479391450479
12 69 Lévay MátéLévay Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031014 03 14 470 469466470470
13 64 Šimunek SamuelŠimunek Samuel
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031002 03 6 466 466453x466
14 4 Kapustík OndrejKapustík Ondrej
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040110 04 16 450 430x450450
15 9 Salomon TobiasSalomon Tobias
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041015 04 12 442 365217442442
16 63 Rehák AdamRehák Adam
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031111 03 4 436 436436433436
17 6 Králik FilipKrálik Filip
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041019 04 13 433 407420433433
18 52 Slatarovič MartinSlatarovič Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
050828 05 7 433 433405404433
19 73 Sipos BenceSipos Bence
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040316 04 5 430 430x417430
20 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
031124 03 15 422 x420422422
21 33 Slaninka MatúšSlaninka Matúš
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
041229 04 9 415 x408415415
22 71 Pikler MátyásPikler Mátyás
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050905 05 8 414 398401414414
23 28 Koštrna MárioKoštrna Mário
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040908 04 10 403 396371403403
24 89 Ondruška KristiánOndruška Kristián
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
050111 05 2 403 339403180403
25 15 Malcho JozefMalcho Jozef
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
030923 03 1 357 357299353357
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM
050128 05 19 528 512499528528---
2 155 Horváth EszterHorváth Eszter
Nové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJMNové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJM
031129 03 17 472 456x449456468465472
3 156 Ballová BeatrixBallová Beatrix
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
040521 04 11 464 410422409422410407464
4 115 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040315 04 1 450 450434403450436x404
5 95 Paulová EmaPaulová Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
040324 04 12 440 374420440440x430430
6 117 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
050321 05 2 433 433416426433xxx
7 78 Gaál CsengeGaál Csenge
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
041004 04 18 426 415426x426425x413
8 135 Tomanová LauraTomanová Laura
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
050115 05 16 425 403402425425---
9 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
030929 03 10 422 403422406422
10 105 Rochovská EmaRochovská Ema
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
061001 06 14 415 360415379415
11 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
071012 07 6 396 385396393396
12 42 Matejovová EmaMatejovová Ema
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040630 04 9 390 x390382390
13 84 Végh VirágVégh Virág
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031107 03 13 385 385376x385
14 122 Šulterová PetraŠulterová Petra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
050912 05 3 370 324370360370
15 106 Šimková AnetaŠimková Aneta
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050811 05 8 361 335341361361
16 37 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040306 04 5 353 347353216353
17 38 Hajduová RomanaHajduová Romana
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
051228 05 4 338 337338337338
18 128 Hamranová LeaHamranová Lea
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
080523 08 7 329 307293329329
19 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
041001 04 15 313 313x298313
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 164 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
Levice KSŠ sv.Vinc.dePaulLevice KSŠ sv.Vinc.dePaul
031212 03 19 13.29 0.0
2 159 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
Topoľčianky ZŠTopoľčianky ZŠ
050217 05 18 11.92 0.0
3 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040103 04 16 10.20 0.0
4 82 Százvai NoémiSzázvai Noémi
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040508 04 17 09.80 0.0
5 165 Svoradová AdrianaSvoradová Adriana
Preseľany ZŠ s MŠPreseľany ZŠ s MŠ
040714 04 14 09.68 0.0
6 167 Belányiová NatáliaBelányiová Natália
Nové Zámky ZŠ G.BethlenaNové Zámky ZŠ G.Bethlena
031008 03 13 08.76 0.0
7= 77 Bohos DominikaBohos Dominika
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
060726 06 12 08.45 0.0
7= 166 Šalatová RadkaŠalatová Radka
Šaľa ZŠ Ľ.ŠtúraŠaľa ZŠ Ľ.Štúra
050321 05 15 08.45 0.0
9 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
030928 03 11 07.92 0.0
10 127 Bólyová LuciaBólyová Lucia
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040308 04 10 07.41 0.0
11 41 Malíková LuciaMalíková Lucia
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
030709 03 5 07.16 0.0
12= 131 Kucharová StelaKucharová Stela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040322 04 9 07.10 0.0
12= 116 Čechová AlexandraČechová Alexandra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040820 04 1 07.10 0.0
14 43 Sabová SabinaSabová Sabina
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050531 05 6 06.99 0.0
15 129 Hamranová NinaHamranová Nina
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040202 04 7 06.86 0.0
16 97 Záchenská EmaZáchenská Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
060410 06 8 06.77 0.0
17 121 Piterková DominikaPiterková Dominika
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
041029 04 4 05.92 0.0
18 100 Halová TamaraHalová Tamara
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
060323 06 2 04.34 0.0
19 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
060128 06 3 04.09 0.0
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040927 04 17 16.48 0.0
2 27 Kossuth AdamKossuth Adam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040211 04 11 13.39 0.0
3 163 Pifkó ŠtefanPifkó Štefan
Marcelová ZŠ s VJMMarcelová ZŠ s VJM
031129 03 13 12.10 0.0
4 23 Juhás RadovanJuhás Radovan
Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ
041021 04 15 12.09 0.0
5 63 Rehák AdamRehák Adam
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031111 03 3 12.08 0.0
6 162 Husár MatúšHusár Matúš
Úľany nad Žitavou ZŠ s MŠÚľany nad Žitavou ZŠ s MŠ
030917 03 16 11.91 0.0
7 7 Lipovský MárioLipovský Mário
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
050427 05 9 11.51 0.0
8 66 Fekete OttoFekete Otto
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031128 03 8 11.37 0.0
9 158 Hrúzik DenisHrúzik Denis
Topoľčianky ZŠTopoľčianky ZŠ
031110 03 10 10.47 0.0
10 161 Nyeso DávidNyeso Dávid
Žihárec ZŠ s VJMŽihárec ZŠ s VJM
031101 03 12 10.24 0.0
11 46 Balogh MartinBalogh Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040109 04 14 10.05 0.0
12 58 Goga RadovanGoga Radovan
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
041230 04 2 09.79 0.0
13 20 Vozár ŠimonVozár Šimon
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040503 04 7 09.69 0.0
14 88 Nekoranec AlexanderNekoranec Alexander
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
041120 04 6 09.66 0.0
15 73 Sipos BenceSipos Bence
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040316 04 5 09.18 0.0
16 26 Donoval MartinDonoval Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
031106 03 1 08.90 0.0
17 19 Vánik MatúšVánik Matúš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050803 05 4 08.54 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 171 Szakács GáborSzakács Gábor
Okoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJMOkoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJM
031230 03 68.50 0.0
2 160 Köteles KevinKöteles Kevin
Žihárec ZŠ s VJMŽihárec ZŠ s VJM
040809 04 68.38 0.0
3 170 Balogh NikolasBalogh Nikolas
Tvrdošovce ZŠ KomenskéhoTvrdošovce ZŠ Komenského
030917 03 65.16 0.0
4 20 Vozár ŠimonVozár Šimon
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040503 04 64.83 0.0
5 57 Dúbravka MarkoDúbravka Marko
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
040720 04 63.20 0.0
6 98 Beňačka AdamBeňačka Adam
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050512 05 61.98 0.0
7 5 Kopček JakubKopček Jakub
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
031006 03 61.05 0.0
8 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040321 04 60.45 0.0
9 169 Stojka DavidStojka David
Kalná nad Hronom ZŠKalná nad Hronom ZŠ
051003 05 58.69 0.0
10 50 Nagy GabrielNagy Gabriel
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040408 04 58.07 0.0
11 58 Goga RadovanGoga Radovan
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
041230 04 57.54 0.0
12 8 Muller PatrikMuller Patrik
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040409 04 57.40 0.0
13 46 Balogh MartinBalogh Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040109 04 54.95 0.0
14 66 Fekete OttoFekete Otto
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031128 03 53.31 0.0
15 89 Ondruška KristiánOndruška Kristián
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
050111 05 50.54 0.0
16 87 Matejov FilipMatejov Filip
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
040704 04 49.49 0.0
17 74 Szűcs MátéSzűcs Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040222 04 48.81 0.0
18 27 Kossuth AdamKossuth Adam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040211 04 46.08 0.0
19 26 Donoval MartinDonoval Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
031106 03 44.98 0.0
20 19 Vánik MatúšVánik Matúš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050803 05 43.21 0.0
21 34 Frtús DávidFrtús Dávid
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040818 04 42.37 0.0
18 Takács KristiánTakács Kristián
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040111 04 DNS 0.0
Celkom 22 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 168 Melišková LianaMelišková Liana
Nové Zámky ZŠ G.BethlenaNové Zámky ZŠ G.Bethlena
040427 04 19 57.70 0.0
2 82 Százvai NoémiSzázvai Noémi
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040508 04 18 55.49 0.0
3 172 Semanišinová BibianaSemanišinová Bibiana
Topoľčany ZŠ sv.LadislavaTopoľčany ZŠ sv.Ladislava
051004 05 16 50.60 0.0
4 115 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040315 04 1 45.40 0.0
5 166 Šalatová RadkaŠalatová Radka
Šaľa ZŠ Ľ.ŠtúraŠaľa ZŠ Ľ.Štúra
050321 05 17 44.82 0.0
6 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050817 05 44.78 0.0
7 80 Rási KincsőRási Kincső
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050328 05 15 44.65 0.0
8 131 Kucharová StelaKucharová Stela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040322 04 13 41.50 0.0
9 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040829 04 14 41.30 0.0
10 157 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
051120 05 11 41.10 0.0
11 41 Malíková LuciaMalíková Lucia
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
030709 03 10 38.20 0.0
12 97 Záchenská EmaZáchenská Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
060410 06 9 35.50 0.0
13 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
060414 06 12 34.50 0.0
14 127 Bólyová LuciaBólyová Lucia
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040308 04 8 31.70 0.0
15 37 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040306 04 6 29.10 0.0
16 116 Čechová AlexandraČechová Alexandra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040820 04 2 29.05 0.0
17 104 Balážová LauraBalážová Laura
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050219 05 7 28.10 0.0
18 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040708 04 5 28.00 0.0
19 99 Smolková TamaraSmolková Tamara
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050515 05 25.50 0.0
20 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
041020 04 3 23.70 0.0
Celkom 20 pretekárov

4 x 60 m kluby - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Seko, Kapustík, Kopček, Muller Seko, Kapustík, Kopček, Muller Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 30.43
2 85 Herda, Matejov, Tonka, Hudec Herda, Matejov, Tonka, Hudec Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 31.55
3 60 Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 32.49
4 30 Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 33.01
5 20 Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 33.39
6 27 Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 34.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Samuel, Mokráš, Demo, Valo Samuel, Mokráš, Demo, Valo Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 3 30.33
2 70 Puha, Líška, Chýsky, Tóth Puha, Líška, Chýsky, Tóth Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 5 31.03
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Samuel, Mokráš, Demo, Valo Samuel, Mokráš, Demo, Valo Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 3 30.33
2 10 Seko, Kapustík, Kopček, Muller Seko, Kapustík, Kopček, Muller Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 30.43
3 70 Puha, Líška, Chýsky, Tóth Puha, Líška, Chýsky, Tóth Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 5 31.03
4 85 Herda, Matejov, Tonka, Hudec Herda, Matejov, Tonka, Hudec Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 31.55
5 60 Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 32.49
6 30 Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 33.01
7 20 Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 33.39
8 27 Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 34.33

4 x 60 m kluby - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 5 34.80
2 95 Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 35.04
3 45 Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 36.12
4 106 Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 37.38
5 129 Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 37.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Nitra Športové gymnázium 1Nitra Športové gymnázium 1 5 32.00
2 132 Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 33.08
3 79 Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 36.54
4 43 Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 38.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Nitra Športové gymnázium 1Nitra Športové gymnázium 1 5 32.00
2 132 Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 33.08
3 118 Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 5 34.80
4 95 Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 35.04
5 45 Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 36.12
6 79 Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 36.54
7 106 Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 37.38
8 129 Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 37.82
9 43 Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 38.88