<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.36 q
2 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 07.37 q
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.56 q
4 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 5 07.57 q
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 1 07.61 q
6 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 2 07.63 q
7 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 8 07.73 q
8 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 07.85
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 7 07.71 q
2 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 07.94
3 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 08.06
4 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 8 08.10
5 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 08.22
6 35 Vizi DavidVizi David 050614 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 6 08.26
7 91 Tonka JurajTonka Juraj 050210 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 4 08.30
8 61 Lipka FilipLipka Filip 050210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.36
Poznámky:
Muller Patrik výsledok z iného behu.
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Borš MárioBorš Mário 040526 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 1 08.22
2 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 08.24
3 72 Puha BalázsPuha Balázs 050111 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 08.25
4 12 Berecký DominikBerecký Dominik 050522 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 3 08.33
5 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 7 08.64
6 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 08.71
7 59 Toman OndrejToman Ondrej 040525 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.95
8 15 Malcho JozefMalcho Jozef 030923 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 09.59
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.36 q
2 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 07.37 q
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.56 q
4 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 5 07.57 q
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 1 07.61 q
6 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 2 07.63 q
7 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 7 07.71 q
8 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 8 07.73 q
9 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 07.85
10 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 07.94
11 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 08.06
12 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 8 08.10
13 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 08.22
13 13 Borš MárioBorš Mário 040526 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 1 08.22
15 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 08.24
16 72 Puha BalázsPuha Balázs 050111 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 08.25
17 35 Vizi DavidVizi David 050614 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 6 08.26
18 91 Tonka JurajTonka Juraj 050210 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 4 08.30
19 12 Berecký DominikBerecký Dominik 050522 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 3 08.33
20 61 Lipka FilipLipka Filip 050210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.36
21 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 7 08.64
22 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 08.71
23 59 Toman OndrejToman Ondrej 040525 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.95
24 15 Malcho JozefMalcho Jozef 030923 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 09.59

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 12:15) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 07.38
2 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.39
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.53
4 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 07.58
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 2 07.60
6 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 1 07.66
7 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 6 07.80
8 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 07.84
Celkom 8 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 3 08.26 q
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 08.34 q
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 08.54 q
4 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 6 08.84 q
5 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 08.86 q
6 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 8 09.03
7 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 09.08
8 99 Smolková TamaraSmolková Tamara 050515 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 4 11.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 5 08.64 q
2 124 Varga LaraVarga Lara 060522 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 8 08.76 q
3 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 09.02 q
4 78 Gaál CsengeGaál Csenge 041004 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 09.32
5 95 Paulová EmaPaulová Ema 040324 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 09.34
6 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 7 09.40
7 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 09.42
8 106 Šimková AnetaŠimková Aneta 050811 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 09.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 09.15
2 93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 09.33
3 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 09.43
4 122 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 09.45
5 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta 041001 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 09.47
6 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 6 10.19
7 36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 10.39
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 3 08.26 q
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 08.34 q
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 08.54 q
4 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 5 08.64 q
5 124 Varga LaraVarga Lara 060522 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 8 08.76 q
6 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 6 08.84 q
7 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 08.86 q
8 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 09.02 q
9 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 8 09.03
10 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 09.08
11 42 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 09.15
12 78 Gaál CsengeGaál Csenge 041004 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 09.32
13 93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 09.33
14 95 Paulová EmaPaulová Ema 040324 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 09.34
15 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 7 09.40
16 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 09.42
17 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 09.43
18 122 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 09.45
19 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta 041001 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 09.47
20 106 Šimková AnetaŠimková Aneta 050811 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 09.72
21 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 6 10.19
22 36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 10.39
23 99 Smolková TamaraSmolková Tamara 050515 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 4 11.20

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 12:25) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 08.19
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 08.28
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 08.46
4 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 08.60
5 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 08.69
6 124 Varga LaraVarga Lara 060522 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 08.70
7 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 08.82
8 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 08.93
Celkom 8 pretekárov

300 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 37.13
2 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 39.25
3 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 3 39.99
4 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 40.43
5 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 41.05
6 5 Kopček JakubKopček Jakub 031006 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 42.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 41.46
2 136 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 Levice ZŠ Juhásza s VJMLevice ZŠ Juhásza s VJM 4 41.51
3 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 3 41.89
4 13 Borš MárioBorš Mário 040526 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 43.77
5 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám 040321 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 2 44.53
6 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 45.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 40.81
2 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 6 43.69
3 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 44.13
4 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš 031124 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 5 45.59
5 85 Herda DominikHerda Dominik 031025 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 3 46.51
6 34 Frtús DávidFrtús Dávid 040818 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 53.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 4.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 42.06
2 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 42.66
3 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 1 47.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 37.13
2 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 39.25
3 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 3 39.99
4 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 40.43
5 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 40.81
6 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 41.05
7 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 41.46
8 136 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 Levice ZŠ Juhásza s VJMLevice ZŠ Juhásza s VJM 4 41.51
9 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 3 41.89
10 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 42.06
11 5 Kopček JakubKopček Jakub 031006 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 42.51
12 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 42.66
13 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 6 43.69
14 13 Borš MárioBorš Mário 040526 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 43.77
15 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 44.13
16 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám 040321 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 2 44.53
17 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 45.25
18 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš 031124 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 5 45.59
19 85 Herda DominikHerda Dominik 031025 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 3 46.51
20 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 1 47.41
21 34 Frtús DávidFrtús Dávid 040818 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 53.40

300 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 5 41.90
2 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 44.24
3 140 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 Nitra ZŠ Nábrežie mládežeNitra ZŠ Nábrežie mládeže 3 46.54
4 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 Močenok ZŠMočenok ZŠ 6 47.13
5 118 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 49.36
6 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 49.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 1 47.14
2 138 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 5 48.18
3 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 49.43
4 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 50.46
5 104 Balážová LauraBalážová Laura 050219 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 57.61
6 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 58.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 Levice ZŠ Ul.sv.MichalaLevice ZŠ Ul.sv.Michala 5 47.79
2 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica 060414 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 50.20
3 121 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 51.90
4 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra 050817 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 53.66
5 94 Krajčiová TimeaKrajčiová Timea 060212 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 54.86
6 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana 060128 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 57.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 4.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 51.67
2 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 53.29
93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 DNS
36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 5 41.90
2 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 44.24
3 140 Broďaniová BarboraBroďaniová Barbora 040111 Nitra ZŠ Nábrežie mládežeNitra ZŠ Nábrežie mládeže 3 46.54
4 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 Močenok ZŠMočenok ZŠ 6 47.13
5 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 1 47.14
6 139 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 Levice ZŠ Ul.sv.MichalaLevice ZŠ Ul.sv.Michala 5 47.79
7 138 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 5 48.18
8 118 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 49.36
9 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 49.43
10 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 49.44
11 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica 060414 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 50.20
12 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 50.46
13 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 51.67
14 121 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 51.90
15 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 53.29
16 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra 050817 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 53.66
17 94 Krajčiová TimeaKrajčiová Timea 060212 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 54.86
18 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana 060128 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 57.46
19 104 Balážová LauraBalážová Laura 050219 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 57.61
20 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 58.45
93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 DNS
36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 DNF

800 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 Nitra Gymnázium PárovskáNitra Gymnázium Párovská 1 2:22.75
2 135 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 2:29.81
3 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 Močenok ZŠMočenok ZŠ 5 2:36.53
4 150 Keszegh KyraKeszegh Kyra 050131 Kolárovo ZŠ Korvína s VJMKolárovo ZŠ Korvína s VJM 3 2:37.77
5 110 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 6 2:39.48
6 120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 031002 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 2:41.06
7 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 9 2:43.92
8 148 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Zlaté Moravce ZŠ PribinovaZlaté Moravce ZŠ Pribinova 10 2:44.82
9 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 7 2:49.38
10 149 Gregušová DanielaGregušová Daniela 060411 Topoľčany ZŠ J.HolléhoTopoľčany ZŠ J.Hollého 8 2:52.98
11 80 Rási KincsőRási Kincső 050328 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 11 2:59.61
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 2 2:56.64
2 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela 070202 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 4 3:00.67
3 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 050214 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 10 3:07.77
4 83 Téglás DorkaTéglás Dorka 060802 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 3:07.85
5 77 Bohos DominikaBohos Dominika 060726 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 3:22.64
6 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia 030928 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 3:25.20
7 183 Borkovičová NinaBorkovičová Nina 050604 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 3:26.38
8 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia 041020 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 7 3:29.36
9 108 Urminská NinaUrminská Nina 050224 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 9 3:38.96
100 Halová TamaraHalová Tamara 060323 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 1 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 Nitra Gymnázium PárovskáNitra Gymnázium Párovská 1 2:22.75
2 135 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 2:29.81
3 142 Pápayová NinaPápayová Nina 030610 Močenok ZŠMočenok ZŠ 5 2:36.53
4 150 Keszegh KyraKeszegh Kyra 050131 Kolárovo ZŠ Korvína s VJMKolárovo ZŠ Korvína s VJM 3 2:37.77
5 110 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 6 2:39.48
6 120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 031002 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 2:41.06
7 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 9 2:43.92
8 148 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Zlaté Moravce ZŠ PribinovaZlaté Moravce ZŠ Pribinova 10 2:44.82
9 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 7 2:49.38
10 149 Gregušová DanielaGregušová Daniela 060411 Topoľčany ZŠ J.HolléhoTopoľčany ZŠ J.Hollého 8 2:52.98
11 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 2 2:56.64
12 80 Rási KincsőRási Kincső 050328 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 11 2:59.61
13 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela 070202 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 4 3:00.67
14 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 050214 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 10 3:07.77
15 83 Téglás DorkaTéglás Dorka 060802 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 3:07.85
16 77 Bohos DominikaBohos Dominika 060726 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 3:22.64
17 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia 030928 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 3:25.20
18 183 Borkovičová NinaBorkovičová Nina 050604 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 3:26.38
19 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia 041020 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 7 3:29.36
20 108 Urminská NinaUrminská Nina 050224 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 9 3:38.96
100 Halová TamaraHalová Tamara 060323 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 1 DNS

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh (ut, 4.6.2019 - 11:14) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Dániel RegőDániel Regő 050217 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 1 2:54.76
2 137 Hruška PeterHruška Peter 031008 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 10 2:56.46
3 146 Novák ErikNovák Erik 040403 Nitra ZŠ NovozámockáNitra ZŠ Novozámocká 4 2:57.04
4 181 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Levice ZŠ A.KmeťaLevice ZŠ A.Kmeťa 13 2:58.40
5 145 Szarka GergoSzarka Gergo 031202 Vlčany ZŠ s MŠ s VJMVlčany ZŠ s MŠ s VJM 9 2:58.98
6 125 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 3 3:08.17
7 14 Čelitko TomášČelitko Tomáš 040618 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 15 3:08.37
8 52 Slatarovič MartinSlatarovič Martin 050828 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 12 3:10.93
9 31 Rákoci SamuelRákoci Samuel 041115 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 17 3:11.37
10 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 040225 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 8 3:11.57
11 57 Dúbravka MarkoDúbravka Marko 040720 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 3:12.23
12 67 Gálik KrisztiánGálik Krisztián 051201 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 7 3:17.18
13 29 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 20 3:19.90
14 74 Szűcs MátéSzűcs Máté 040222 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 18 3:21.90
15 90 Ševce RolandŠevce Roland 050823 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 3:22.46
16 33 Slaninka MatúšSlaninka Matúš 041229 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 19 3:27.46
17 49 Mokráš BorisMokráš Boris 030906 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 16 3:35.05
18 1 Vinter AlexVinter Alex 050717 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 3:39.45
19 3 Gróf BorisGróf Boris 050821 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 21 3:42.21
20 17 Runák RomanRunák Roman 060606 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 11 3:46.15
Celkom 20 pretekárov

Skok do výšky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 110120125130135140143146149152155158161164169171
1 176 Spišák SamuelSpišák Samuel
Šurany ZŠ BernolákovaŠurany ZŠ Bernolákova
031213 169 ----ooooooxoooxxooxxx
2 49 Mokráš BorisMokráš Boris
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
030906 164 --ooooooooooooxxx
3 173 Šášik JakubŠášik Jakub
Nitra ZŠ FatranskáNitra ZŠ Fatranská
031118 161 oooooooooooooxxx
4 177 Farkaš AlexFarkaš Alex
Moča ZŠ s VJMMoča ZŠ s VJM
030911 158 ----ooooooxooxxx
5 174 Kudri TomášKudri Tomáš
Jacovce ZŠ s MŠJacovce ZŠ s MŠ
031218 155 --oooooooooxxx
6 31 Rákoci SamuelRákoci Samuel
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
041115 155 --ooooxoxooooxxx
7= 35 Vizi DavidVizi David
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050614 146 ooooooooxxx
7= 28 Koštrna MárioKoštrna Mário
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040908 146 ooooooooxxx
9 69 Lévay MátéLévay Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031014 146 oooooooxoxxx
10 4 Kapustík OndrejKapustík Ondrej
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040110 146 oooooxxooxoxxx
11 64 Šimunek SamuelŠimunek Samuel
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031002 146 oooooooxxoxxx
12 16 Matejdes JurajMatejdes Juraj
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050319 143 oooooxxooxxx
13 178 Michlo ŠtefanMichlo Štefan
Želiezovce ZŠŽeliezovce ZŠ
031107 143 ooooooxoxxx
14= 18 Takács KristiánTakács Kristián
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040111 143 ooooooxxoxxx
14= 9 Salomon TobiasSalomon Tobias
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041015 143 ooooooxxoxxx
16 6 Králik FilipKrálik Filip
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041019 143 ooxooooxxoxxx
17= 71 Pikler MátyásPikler Mátyás
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050905 135 oooooxxx
17= 50 Nagy GabrielNagy Gabriel
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040408 135 oooooxxx
19 12 Berecký DominikBerecký Dominik
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050522 120 ooxxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100110115120125130133136139142145148151155160165
1 118 Fonferová LauraFonferová Laura
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
030921 160 -------ooooo-ooxxx
2 156 Ballová BeatrixBallová Beatrix
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
040521 148 ---oooooooxxoxox
3 141 Leššová NinaLeššová Nina
Močenok ZŠMočenok ZŠ
050721 145 --oooooooooxxx
4 179 Ondrušová PetraOndrušová Petra
Šurany CZŠ BosniakovejŠurany CZŠ Bosniakovej
040517 145 -oooooooxooxxoxxx
5 117 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
050321 136 ---ooooxoxxx
6 105 Rochovská EmaRochovská Ema
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
061001 133 ooooooxoxx-
7 84 Végh VirágVégh Virág
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031107 130 ooooooxxx
8 129 Hamranová NinaHamranová Nina
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040202 125 oooxooxxx
9 108 Urminská NinaUrminská Nina
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050224 120 oxoooxxx
10= 43 Sabová SabinaSabová Sabina
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050531 120 oooxoxxx
10= 76 Balogh BiankaBalogh Bianka
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040423 120 oooxoxxx
12 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050214 115 xoxoxoxxx
13= 38 Hajduová RomanaHajduová Romana
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
051228 110 ooxxx
13= 180 Kajanová VivienKajanová Vivien
Hurbanovo ZŠ Nám.KonkolyhoHurbanovo ZŠ Nám.Konkolyho
030915 110 ooxxx
15= 128 Hamranová LeaHamranová Lea
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
080523 100 oxxx
15= 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
070202 100 oxxx
120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
031002 DNS
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Očkay BranislavOčkay Branislav
Dolný Ohaj ZŠ s MŠDolný Ohaj ZŠ s MŠ
031208 24 602 591602585602563581x
2 24 Michalík TomášMichalík Tomáš
Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ
030120 584 515542521542580584527
3 152 Gyöpös AdamGyöpös Adam
Neded ZŠ P.Ágostona s VJMNeded ZŠ P.Ágostona s VJM
040513 23 552 531539552552516x552
4 32 Slamka MartinSlamka Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040310 20 548 528526548548507538539
5 113 Čápek MárioČápek Mário
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040307 21 534 480512505512534523511
6 154 Kiss GabrielKiss Gabriel
Marcelová ZŠMarcelová ZŠ
030124 22 531 490494497497524523531
7 85 Herda DominikHerda Dominik
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
031025 17 515 503508498508503514515
8 111 Šebík DanielŠebík Daniel
Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova
030918 19 514 514497x514483498x
9 14 Čelitko TomášČelitko Tomáš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040618 18 494 494478466494
10 72 Puha BalázsPuha Balázs
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050111 3 489 475489472489
11 91 Tonka JurajTonka Juraj
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
050210 11 479 479391450479
12 69 Lévay MátéLévay Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031014 14 470 469466470470
13 64 Šimunek SamuelŠimunek Samuel
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031002 6 466 466453x466
14 4 Kapustík OndrejKapustík Ondrej
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040110 16 450 430x450450
15 9 Salomon TobiasSalomon Tobias
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041015 12 442 365217442442
16 63 Rehák AdamRehák Adam
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031111 4 436 436436433436
17 6 Králik FilipKrálik Filip
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
041019 13 433 407420433433
18 52 Slatarovič MartinSlatarovič Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
050828 7 433 433405404433
19 73 Sipos BenceSipos Bence
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040316 5 430 430x417430
20 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
031124 15 422 x420422422
21 33 Slaninka MatúšSlaninka Matúš
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
041229 9 415 x408415415
22 71 Pikler MátyásPikler Mátyás
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050905 8 414 398401414414
23 28 Koštrna MárioKoštrna Mário
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040908 10 403 396371403403
24 89 Ondruška KristiánOndruška Kristián
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
050111 2 403 339403180403
25 15 Malcho JozefMalcho Jozef
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
030923 1 357 357299353357
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM
050128 19 528 512499528528---
2 155 Horváth EszterHorváth Eszter
Nové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJMNové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJM
031129 17 472 456x449456468465472
3 156 Ballová BeatrixBallová Beatrix
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
040521 11 464 410422409422410407464
4 115 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040315 1 450 450434403450436x404
5 95 Paulová EmaPaulová Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
040324 12 440 374420440440x430430
6 117 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
050321 2 433 433416426433xxx
7 78 Gaál CsengeGaál Csenge
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
041004 18 426 415426x426425x413
8 135 Tomanová LauraTomanová Laura
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
050115 16 425 403402425425---
9 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
030929 10 422 403422406422
10 105 Rochovská EmaRochovská Ema
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
061001 14 415 360415379415
11 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
071012 6 396 385396393396
12 42 Matejovová EmaMatejovová Ema
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040630 9 390 x390382390
13 84 Végh VirágVégh Virág
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031107 13 385 385376x385
14 122 Šulterová PetraŠulterová Petra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
050912 3 370 324370360370
15 106 Šimková AnetaŠimková Aneta
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050811 8 361 335341361361
16 37 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040306 5 353 347353216353
17 38 Hajduová RomanaHajduová Romana
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
051228 4 338 337338337338
18 128 Hamranová LeaHamranová Lea
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
080523 7 329 307293329329
19 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
041001 15 313 313x298313
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 164 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
Levice KSŠ sv.Vinc.dePaulLevice KSŠ sv.Vinc.dePaul
031212 19 13.29 0.0
2 159 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
Topoľčianky ZŠTopoľčianky ZŠ
050217 18 11.92 0.0
3 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040103 16 10.20 0.0
4 82 Százvai NoémiSzázvai Noémi
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040508 17 09.80 0.0
5 165 Svoradová AdrianaSvoradová Adriana
Preseľany ZŠ s MŠPreseľany ZŠ s MŠ
040714 14 09.68 0.0
6 167 Belányiová NatáliaBelányiová Natália
Nové Zámky ZŠ G.BethlenaNové Zámky ZŠ G.Bethlena
031008 13 08.76 0.0
7= 77 Bohos DominikaBohos Dominika
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
060726 12 08.45 0.0
7= 166 Šalatová RadkaŠalatová Radka
Šaľa ZŠ Ľ.ŠtúraŠaľa ZŠ Ľ.Štúra
050321 15 08.45 0.0
9 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
030928 11 07.92 0.0
10 127 Bólyová LuciaBólyová Lucia
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040308 10 07.41 0.0
11 41 Malíková LuciaMalíková Lucia
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
030709 5 07.16 0.0
12= 131 Kucharová StelaKucharová Stela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040322 9 07.10 0.0
12= 116 Čechová AlexandraČechová Alexandra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040820 1 07.10 0.0
14 43 Sabová SabinaSabová Sabina
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
050531 6 06.99 0.0
15 129 Hamranová NinaHamranová Nina
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040202 7 06.86 0.0
16 97 Záchenská EmaZáchenská Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
060410 8 06.77 0.0
17 121 Piterková DominikaPiterková Dominika
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
041029 4 05.92 0.0
18 100 Halová TamaraHalová Tamara
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
060323 2 04.34 0.0
19 102 Martišková AdrianaMartišková Adriana
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
060128 3 04.09 0.0
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040927 17 16.48 0.0
2 27 Kossuth AdamKossuth Adam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040211 11 13.39 0.0
3 163 Pifkó ŠtefanPifkó Štefan
Marcelová ZŠ s VJMMarcelová ZŠ s VJM
031129 13 12.10 0.0
4 23 Juhás RadovanJuhás Radovan
Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ
041021 15 12.09 0.0
5 63 Rehák AdamRehák Adam
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
031111 3 12.08 0.0
6 162 Husár MatúšHusár Matúš
Úľany nad Žitavou ZŠ s MŠÚľany nad Žitavou ZŠ s MŠ
030917 16 11.91 0.0
7 7 Lipovský MárioLipovský Mário
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
050427 9 11.51 0.0
8 66 Fekete OttoFekete Otto
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031128 8 11.37 0.0
9 158 Hrúzik DenisHrúzik Denis
Topoľčianky ZŠTopoľčianky ZŠ
031110 10 10.47 0.0
10 161 Nyeso DávidNyeso Dávid
Žihárec ZŠ s VJMŽihárec ZŠ s VJM
031101 12 10.24 0.0
11 46 Balogh MartinBalogh Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040109 14 10.05 0.0
12 58 Goga RadovanGoga Radovan
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
041230 2 09.79 0.0
13 20 Vozár ŠimonVozár Šimon
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040503 7 09.69 0.0
14 88 Nekoranec AlexanderNekoranec Alexander
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
041120 6 09.66 0.0
15 73 Sipos BenceSipos Bence
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040316 5 09.18 0.0
16 26 Donoval MartinDonoval Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
031106 1 08.90 0.0
17 19 Vánik MatúšVánik Matúš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050803 4 08.54 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 171 Szakács GáborSzakács Gábor
Okoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJMOkoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJM
031230 68.50 0.0
2 160 Köteles KevinKöteles Kevin
Žihárec ZŠ s VJMŽihárec ZŠ s VJM
040809 68.38 0.0
3 170 Balogh NikolasBalogh Nikolas
Tvrdošovce ZŠ KomenskéhoTvrdošovce ZŠ Komenského
030917 65.16 0.0
4 20 Vozár ŠimonVozár Šimon
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040503 64.83 0.0
5 57 Dúbravka MarkoDúbravka Marko
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
040720 63.20 0.0
6 98 Beňačka AdamBeňačka Adam
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050512 61.98 0.0
7 5 Kopček JakubKopček Jakub
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
031006 61.05 0.0
8 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040321 60.45 0.0
9 169 Stojka DavidStojka David
Kalná nad Hronom ZŠKalná nad Hronom ZŠ
051003 58.69 0.0
10 50 Nagy GabrielNagy Gabriel
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040408 58.07 0.0
11 58 Goga RadovanGoga Radovan
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
041230 57.54 0.0
12 8 Muller PatrikMuller Patrik
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040409 57.40 0.0
13 46 Balogh MartinBalogh Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040109 54.95 0.0
14 66 Fekete OttoFekete Otto
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031128 53.31 0.0
15 89 Ondruška KristiánOndruška Kristián
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
050111 50.54 0.0
16 87 Matejov FilipMatejov Filip
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
040704 49.49 0.0
17 74 Szűcs MátéSzűcs Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040222 48.81 0.0
18 27 Kossuth AdamKossuth Adam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040211 46.08 0.0
19 26 Donoval MartinDonoval Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
031106 44.98 0.0
20 19 Vánik MatúšVánik Matúš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050803 43.21 0.0
21 34 Frtús DávidFrtús Dávid
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040818 42.37 0.0
18 Takács KristiánTakács Kristián
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040111 DNS 0.0
Celkom 22 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 168 Melišková LianaMelišková Liana
Nové Zámky ZŠ G.BethlenaNové Zámky ZŠ G.Bethlena
040427 19 57.70 0.0
2 82 Százvai NoémiSzázvai Noémi
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040508 18 55.49 0.0
3 172 Semanišinová BibianaSemanišinová Bibiana
Topoľčany ZŠ sv.LadislavaTopoľčany ZŠ sv.Ladislava
051004 16 50.60 0.0
4 115 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040315 1 45.40 0.0
5 166 Šalatová RadkaŠalatová Radka
Šaľa ZŠ Ľ.ŠtúraŠaľa ZŠ Ľ.Štúra
050321 17 44.82 0.0
6 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050817 44.78 0.0
7 80 Rási KincsőRási Kincső
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050328 15 44.65 0.0
8 131 Kucharová StelaKucharová Stela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040322 13 41.50 0.0
9 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040829 14 41.30 0.0
10 157 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
051120 11 41.10 0.0
11 41 Malíková LuciaMalíková Lucia
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
030709 10 38.20 0.0
12 97 Záchenská EmaZáchenská Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
060410 9 35.50 0.0
13 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
060414 12 34.50 0.0
14 127 Bólyová LuciaBólyová Lucia
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040308 8 31.70 0.0
15 37 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040306 6 29.10 0.0
16 116 Čechová AlexandraČechová Alexandra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040820 2 29.05 0.0
17 104 Balážová LauraBalážová Laura
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050219 7 28.10 0.0
18 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040708 5 28.00 0.0
19 99 Smolková TamaraSmolková Tamara
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050515 25.50 0.0
20 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
041020 3 23.70 0.0
Celkom 20 pretekárov

4 x 60 m kluby - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Seko, Kapustík, Kopček, Muller Seko, Kapustík, Kopček, Muller Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 30.43
2 85 Herda, Matejov, Tonka, Hudec Herda, Matejov, Tonka, Hudec Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 31.55
3 60 Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 32.49
4 30 Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 33.01
5 20 Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 33.39
6 27 Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 34.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Samuel, Mokráš, Demo, Valo Samuel, Mokráš, Demo, Valo Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 3 30.33
2 70 Puha, Líška, Chýsky, Tóth Puha, Líška, Chýsky, Tóth Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 5 31.03
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Samuel, Mokráš, Demo, Valo Samuel, Mokráš, Demo, Valo Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 3 30.33
2 10 Seko, Kapustík, Kopček, Muller Seko, Kapustík, Kopček, Muller Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 30.43
3 70 Puha, Líška, Chýsky, Tóth Puha, Líška, Chýsky, Tóth Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 5 31.03
4 85 Herda, Matejov, Tonka, Hudec Herda, Matejov, Tonka, Hudec Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 31.55
5 60 Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Kubrický, Šimunek, Rehák, Pilip Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 32.49
6 30 Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Vizi, Mojžiš, Matuška, Slamka Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 33.01
7 20 Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Vozár, Weissenstein, Berecký, Borš Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 33.39
8 27 Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Rákoci, Kossuth, Frtús, Donoval Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 1 34.33

4 x 60 m kluby - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 5 34.80
2 95 Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 35.04
3 45 Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 36.12
4 106 Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 37.38
5 129 Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 37.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Nitra Športové gymnázium 1Nitra Športové gymnázium 1 5 32.00
2 132 Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 33.08
3 79 Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 36.54
4 43 Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 38.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Čapuchová, Ballová, Trnková, Kelemenová Nitra Športové gymnázium 1Nitra Športové gymnázium 1 5 32.00
2 132 Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Malovecká, Benkovičová, Tomanová, Prohácková Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 33.08
3 118 Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Fonferová, Piterková, Čechová, Duchoňová Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 5 34.80
4 95 Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Paulová, Dobiášová, Farkašová, Tešíková Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 35.04
5 45 Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Ungerová, Szántóová, Bryndziarová, Matejovová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 36.12
6 79 Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Klučka, Végh, Csernyanszky, Gaál Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 1 36.54
7 106 Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Mešinová, Šimková, Balážová, Martišková Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 37.38
8 129 Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nochtová, Hamranová, Juhászová, Bólyová Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 37.82
9 43 Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Haulíková, Sabová, Salinková, Laktišová Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 3 38.88