<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)
Skok do výšky - Žiaci ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 176 Spišák SamuelSpišák Samuel 031213 03 Šurany ZŠ BernolákovaŠurany ZŠ Bernolákova 169
2 49 Mokráš BorisMokráš Boris 030906 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 164
3 173 Šášik JakubŠášik Jakub 031118 03 Nitra ZŠ FatranskáNitra ZŠ Fatranská 161
Skok do výšky - Žiačky ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 118 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 160
2 156 Ballová BeatrixBallová Beatrix 040521 04 Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM 148
3 141 Leššová NinaLeššová Nina 050721 05 Močenok ZŠMočenok ZŠ 145
Skok do diaľky - Žiaci ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Očkay BranislavOčkay Branislav 031208 03 Dolný Ohaj ZŠ s MŠDolný Ohaj ZŠ s MŠ 602
2 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 03 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 584
3 152 Gyöpös AdamGyöpös Adam 040513 04 Neded ZŠ P.Ágostona s VJMNeded ZŠ P.Ágostona s VJM 552
Skok do diaľky - Žiačky ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 528
2 155 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 03 Nové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJMNové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJM 472
3 156 Ballová BeatrixBallová Beatrix 040521 04 Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM 464
Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 164 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 03 Levice KSŠ sv.Vinc.dePaulLevice KSŠ sv.Vinc.dePaul 13.29
2 159 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 050217 05 Topoľčianky ZŠTopoľčianky ZŠ 11.92
3 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 10.20
Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 04 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 16.48
2 27 Kossuth AdamKossuth Adam 040211 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 13.39
3 163 Pifkó ŠtefanPifkó Štefan 031129 03 Marcelová ZŠ s VJMMarcelová ZŠ s VJM 12.10
Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 171 Szakács GáborSzakács Gábor 031230 03 Okoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJMOkoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJM 68.50
2 160 Köteles KevinKöteles Kevin 040809 04 Žihárec ZŠ s VJMŽihárec ZŠ s VJM 68.38
3 170 Balogh NikolasBalogh Nikolas 030917 03 Tvrdošovce ZŠ KomenskéhoTvrdošovce ZŠ Komenského 65.16
Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ (utorok, 4.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 168 Melišková LianaMelišková Liana 040427 04 Nové Zámky ZŠ G.BethlenaNové Zámky ZŠ G.Bethlena 57.70
2 82 Százvai NoémiSzázvai Noémi 040508 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 55.49
3 172 Semanišinová BibianaSemanišinová Bibiana 051004 05 Topoľčany ZŠ sv.LadislavaTopoľčany ZŠ sv.Ladislava 50.60