<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.36 q
2 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 07.37 q
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.56 q
4 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 5 07.57 q
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 1 07.61 q
6 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 2 07.63 q
7 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 8 07.73 q
8 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 07.85
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 7 07.71 q
2 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 07.94
3 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 08.06
4 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 8 08.10
5 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 08.22
6 35 Vizi DavidVizi David 050614 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 6 08.26
7 91 Tonka JurajTonka Juraj 050210 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 4 08.30
8 61 Lipka FilipLipka Filip 050210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.36
Poznámky:
Muller Patrik výsledok z iného behu.
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Borš MárioBorš Mário 040526 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 1 08.22
2 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 08.24
3 72 Puha BalázsPuha Balázs 050111 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 08.25
4 12 Berecký DominikBerecký Dominik 050522 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 3 08.33
5 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 7 08.64
6 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 08.71
7 59 Toman OndrejToman Ondrej 040525 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.95
8 15 Malcho JozefMalcho Jozef 030923 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 09.59
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.36 q
2 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 07.37 q
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.56 q
4 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 5 07.57 q
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 1 07.61 q
6 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 2 07.63 q
7 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 7 07.71 q
8 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 8 07.73 q
9 86 Hudec MatejHudec Matej 040408 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 07.85
10 47 Demo TimotejDemo Timotej 031012 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 1 07.94
11 10 Seko JakubSeko Jakub 030924 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 2 08.06
12 30 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 8 08.10
13 60 Kubrický RomanKubrický Roman 050404 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 3 08.22
13 13 Borš MárioBorš Mário 040526 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 1 08.22
15 68 Chýsky ErikChýsky Erik 030911 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 08.24
16 72 Puha BalázsPuha Balázs 050111 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 08.25
17 35 Vizi DavidVizi David 050614 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 6 08.26
18 91 Tonka JurajTonka Juraj 050210 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 4 08.30
19 12 Berecký DominikBerecký Dominik 050522 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 3 08.33
20 61 Lipka FilipLipka Filip 050210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.36
21 51 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 7 08.64
22 56 Krošlák DávidKrošlák Dávid 041210 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 08.71
23 59 Toman OndrejToman Ondrej 040525 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 08.95
24 15 Malcho JozefMalcho Jozef 030923 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 6 09.59

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 12:15) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Slamka MartinSlamka Martin 040310 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 07.38
2 25 Čery MatúšČery Matúš 040405 Nitra ZŠ BenkováNitra ZŠ Benková 7 07.39
3 75 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 07.53
4 53 Valo MarekValo Marek 031009 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 4 07.58
5 11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030408 Bánov ZŠ s MŠBánov ZŠ s MŠ 2 07.60
6 24 Michalík TomášMichalík Tomáš 030120 Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ 1 07.66
7 55 Pollak MichalPollak Michal 040609 Šaľa ZŠ HronskéhoŠaľa ZŠ Hronského 6 07.80
8 8 Muller PatrikMuller Patrik 040409 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 07.84
Celkom 8 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 3 08.26 q
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 08.34 q
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 08.54 q
4 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 6 08.84 q
5 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 08.86 q
6 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 8 09.03
7 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 09.08
8 99 Smolková TamaraSmolková Tamara 050515 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 4 11.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 5 08.64 q
2 124 Varga LaraVarga Lara 060522 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 8 08.76 q
3 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 09.02 q
4 78 Gaál CsengeGaál Csenge 041004 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 09.32
5 95 Paulová EmaPaulová Ema 040324 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 09.34
6 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 7 09.40
7 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 09.42
8 106 Šimková AnetaŠimková Aneta 050811 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 09.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 4.6.2019 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 09.15
2 93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 09.33
3 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 09.43
4 122 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 09.45
5 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta 041001 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 09.47
6 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 6 10.19
7 36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 10.39
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 3 08.26 q
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 5 08.34 q
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 08.54 q
4 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 5 08.64 q
5 124 Varga LaraVarga Lara 060522 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 8 08.76 q
6 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 6 08.84 q
7 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 08.86 q
8 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 1 09.02 q
9 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 8 09.03
10 65 Fuksíková BronislavaFuksíková Bronislava 050314 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 2 09.08
11 42 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 5 09.15
12 78 Gaál CsengeGaál Csenge 041004 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 4 09.32
13 93 Farkašová AlexandraFarkašová Alexandra 060520 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 1 09.33
14 95 Paulová EmaPaulová Ema 040324 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 09.34
15 132 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 7 09.40
16 79 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 09.42
17 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 2 09.43
18 122 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 7 09.45
19 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta 041001 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 3 09.47
20 106 Šimková AnetaŠimková Aneta 050811 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 6 09.72
21 81 Szabó HannaSzabó Hanna 060521 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 6 10.19
22 36 Salinková AlexandraSalinková Alexandra 050420 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 4 10.39
23 99 Smolková TamaraSmolková Tamara 050515 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 4 11.20

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 12:25) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 08.19
2 54 Morkyšová PaulínaMorkyšová Paulína 050410 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 08.28
3 134 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 08.46
4 109 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 08.60
5 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 08.69
6 124 Varga LaraVarga Lara 060522 Komárno ZŠ KomenskéhoKomárno ZŠ Komenského 08.70
7 112 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova 08.82
8 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita 071012 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 08.93
Celkom 8 pretekárov