<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Očkay BranislavOčkay Branislav
Dolný Ohaj ZŠ s MŠDolný Ohaj ZŠ s MŠ
03 03 24 602 591602585602563581x
2 24 Michalík TomášMichalík Tomáš
Urmince ZŠ s MŠUrmince ZŠ s MŠ
03 03 584 515542521542580584527
3 152 Gyöpös AdamGyöpös Adam
Neded ZŠ P.Ágostona s VJMNeded ZŠ P.Ágostona s VJM
04 04 23 552 531539552552516x552
4 32 Slamka MartinSlamka Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 20 548 528526548548507538539
5 113 Čápek MárioČápek Mário
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
04 04 21 534 480512505512534523511
6 154 Kiss GabrielKiss Gabriel
Marcelová ZŠMarcelová ZŠ
03 03 22 531 490494497497524523531
7 85 Herda DominikHerda Dominik
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
03 03 17 515 503508498508503514515
8 111 Šebík DanielŠebík Daniel
Zlaté Moravce ZŠ MojmírovaZlaté Moravce ZŠ Mojmírova
03 03 19 514 514497x514483498x
9 14 Čelitko TomášČelitko Tomáš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
04 04 18 494 494478466494
10 72 Puha BalázsPuha Balázs
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
05 05 3 489 475489472489
11 91 Tonka JurajTonka Juraj
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
05 05 11 479 479391450479
12 69 Lévay MátéLévay Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
03 03 14 470 469466470470
13 64 Šimunek SamuelŠimunek Samuel
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
03 03 6 466 466453x466
14 4 Kapustík OndrejKapustík Ondrej
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
04 04 16 450 430x450450
15 9 Salomon TobiasSalomon Tobias
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
04 04 12 442 365217442442
16 63 Rehák AdamRehák Adam
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
03 03 4 436 436436433436
17 6 Králik FilipKrálik Filip
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
04 04 13 433 407420433433
18 52 Slatarovič MartinSlatarovič Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
05 05 7 433 433405404433
19 73 Sipos BenceSipos Bence
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
04 04 5 430 430x417430
20 21 Weissenstein TomášWeissenstein Tomáš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
03 03 15 422 x420422422
21 33 Slaninka MatúšSlaninka Matúš
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 9 415 x408415415
22 71 Pikler MátyásPikler Mátyás
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
05 05 8 414 398401414414
23 28 Koštrna MárioKoštrna Mário
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 10 403 396371403403
24 89 Ondruška KristiánOndruška Kristián
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
05 05 2 403 339403180403
25 15 Malcho JozefMalcho Jozef
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
03 03 1 357 357299353357
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 144 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM
05 05 19 528 512499528528---
2 155 Horváth EszterHorváth Eszter
Nové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJMNové Zámky ZŠ G.Czuzora sVJM
03 03 17 472 456x449456468465472
3 156 Ballová BeatrixBallová Beatrix
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
04 04 11 464 410422409422410407464
4 115 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
04 04 1 450 450434403450436x404
5 95 Paulová EmaPaulová Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
04 04 12 440 374420440440x430430
6 117 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
05 05 2 433 433416426433xxx
7 78 Gaál CsengeGaál Csenge
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
04 04 18 426 415426x426425x413
8 135 Tomanová LauraTomanová Laura
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
05 05 16 425 403402425425---
9 96 Tešíková IvanaTešíková Ivana
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
03 03 10 422 403422406422
10 105 Rochovská EmaRochovská Ema
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
06 06 14 415 360415379415
11 126 Benkovičová EditaBenkovičová Edita
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
07 07 6 396 385396393396
12 42 Matejovová EmaMatejovová Ema
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 9 390 x390382390
13 84 Végh VirágVégh Virág
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
03 03 13 385 385376x385
14 122 Šulterová PetraŠulterová Petra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
05 05 3 370 324370360370
15 106 Šimková AnetaŠimková Aneta
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
05 05 8 361 335341361361
16 37 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 5 353 347353216353
17 38 Hajduová RomanaHajduová Romana
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
05 05 4 338 337338337338
18 128 Hamranová LeaHamranová Lea
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
08 08 7 329 307293329329
19 103 Mešinová AnetaMešinová Aneta
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
04 04 15 313 313x298313
Celkom 19 pretekárov