<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 171 Szakács GáborSzakács Gábor
Okoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJMOkoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJM
031230 03 68.50 0.0
2 160 Köteles KevinKöteles Kevin
Žihárec ZŠ s VJMŽihárec ZŠ s VJM
040809 04 68.38 0.0
3 170 Balogh NikolasBalogh Nikolas
Tvrdošovce ZŠ KomenskéhoTvrdošovce ZŠ Komenského
030917 03 65.16 0.0
4 20 Vozár ŠimonVozár Šimon
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040503 04 64.83 0.0
5 57 Dúbravka MarkoDúbravka Marko
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
040720 04 63.20 0.0
6 98 Beňačka AdamBeňačka Adam
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050512 05 61.98 0.0
7 5 Kopček JakubKopček Jakub
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
031006 03 61.05 0.0
8 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040321 04 60.45 0.0
9 169 Stojka DavidStojka David
Kalná nad Hronom ZŠKalná nad Hronom ZŠ
051003 05 58.69 0.0
10 50 Nagy GabrielNagy Gabriel
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040408 04 58.07 0.0
11 58 Goga RadovanGoga Radovan
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
041230 04 57.54 0.0
12 8 Muller PatrikMuller Patrik
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
040409 04 57.40 0.0
13 46 Balogh MartinBalogh Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
040109 04 54.95 0.0
14 66 Fekete OttoFekete Otto
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
031128 03 53.31 0.0
15 89 Ondruška KristiánOndruška Kristián
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
050111 05 50.54 0.0
16 87 Matejov FilipMatejov Filip
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
040704 04 49.49 0.0
17 74 Szűcs MátéSzűcs Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040222 04 48.81 0.0
18 27 Kossuth AdamKossuth Adam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040211 04 46.08 0.0
19 26 Donoval MartinDonoval Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
031106 03 44.98 0.0
20 19 Vánik MatúšVánik Matúš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
050803 05 43.21 0.0
21 34 Frtús DávidFrtús Dávid
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040818 04 42.37 0.0
18 Takács KristiánTakács Kristián
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
040111 04 DNS 0.0
Celkom 22 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 168 Melišková LianaMelišková Liana
Nové Zámky ZŠ G.BethlenaNové Zámky ZŠ G.Bethlena
040427 04 19 57.70 0.0
2 82 Százvai NoémiSzázvai Noémi
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
040508 04 18 55.49 0.0
3 172 Semanišinová BibianaSemanišinová Bibiana
Topoľčany ZŠ sv.LadislavaTopoľčany ZŠ sv.Ladislava
051004 05 16 50.60 0.0
4 115 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040315 04 1 45.40 0.0
5 166 Šalatová RadkaŠalatová Radka
Šaľa ZŠ Ľ.ŠtúraŠaľa ZŠ Ľ.Štúra
050321 05 17 44.82 0.0
6 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050817 05 44.78 0.0
7 80 Rási KincsőRási Kincső
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
050328 05 15 44.65 0.0
8 131 Kucharová StelaKucharová Stela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040322 04 13 41.50 0.0
9 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040829 04 14 41.30 0.0
10 157 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
051120 05 11 41.10 0.0
11 41 Malíková LuciaMalíková Lucia
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
030709 03 10 38.20 0.0
12 97 Záchenská EmaZáchenská Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
060410 06 9 35.50 0.0
13 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
060414 06 12 34.50 0.0
14 127 Bólyová LuciaBólyová Lucia
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
040308 04 8 31.70 0.0
15 37 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040306 04 6 29.10 0.0
16 116 Čechová AlexandraČechová Alexandra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
040820 04 2 29.05 0.0
17 104 Balážová LauraBalážová Laura
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050219 05 7 28.10 0.0
18 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
040708 04 5 28.00 0.0
19 99 Smolková TamaraSmolková Tamara
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
050515 05 25.50 0.0
20 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
041020 04 3 23.70 0.0
Celkom 20 pretekárov