<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 171 Szakács GáborSzakács Gábor
Okoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJMOkoličná na Ostrove ZŠsMŠsVJM
03 03 68.50 0.0
2 160 Köteles KevinKöteles Kevin
Žihárec ZŠ s VJMŽihárec ZŠ s VJM
04 04 68.38 0.0
3 170 Balogh NikolasBalogh Nikolas
Tvrdošovce ZŠ KomenskéhoTvrdošovce ZŠ Komenského
03 03 65.16 0.0
4 20 Vozár ŠimonVozár Šimon
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
04 04 64.83 0.0
5 57 Dúbravka MarkoDúbravka Marko
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
04 04 63.20 0.0
6 98 Beňačka AdamBeňačka Adam
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
05 05 61.98 0.0
7 5 Kopček JakubKopček Jakub
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
03 03 61.05 0.0
8 70 Líška Gyorgy ÁdámLíška Gyorgy Ádám
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
04 04 60.45 0.0
9 169 Stojka DavidStojka David
Kalná nad Hronom ZŠKalná nad Hronom ZŠ
05 05 58.69 0.0
10 50 Nagy GabrielNagy Gabriel
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
04 04 58.07 0.0
11 58 Goga RadovanGoga Radovan
Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho
04 04 57.54 0.0
12 8 Muller PatrikMuller Patrik
Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová
04 04 57.40 0.0
13 46 Balogh MartinBalogh Martin
Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska
04 04 54.95 0.0
14 66 Fekete OttoFekete Otto
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
03 03 53.31 0.0
15 89 Ondruška KristiánOndruška Kristián
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
05 05 50.54 0.0
16 87 Matejov FilipMatejov Filip
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
04 04 49.49 0.0
17 74 Szűcs MátéSzűcs Máté
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
04 04 48.81 0.0
18 27 Kossuth AdamKossuth Adam
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 46.08 0.0
19 26 Donoval MartinDonoval Martin
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
03 03 44.98 0.0
20 19 Vánik MatúšVánik Matúš
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
05 05 43.21 0.0
21 34 Frtús DávidFrtús Dávid
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 42.37 0.0
18 Takács KristiánTakács Kristián
Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého
04 04 DNS 0.0
Celkom 22 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 4.6.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 168 Melišková LianaMelišková Liana
Nové Zámky ZŠ G.BethlenaNové Zámky ZŠ G.Bethlena
04 04 19 57.70 0.0
2 82 Százvai NoémiSzázvai Noémi
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
04 04 18 55.49 0.0
3 172 Semanišinová BibianaSemanišinová Bibiana
Topoľčany ZŠ sv.LadislavaTopoľčany ZŠ sv.Ladislava
05 05 16 50.60 0.0
4 115 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
04 04 1 45.40 0.0
5 166 Šalatová RadkaŠalatová Radka
Šaľa ZŠ Ľ.ŠtúraŠaľa ZŠ Ľ.Štúra
05 05 17 44.82 0.0
6 182 Csernyanszky DóraCsernyanszky Dóra
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
05 05 44.78 0.0
7 80 Rási KincsőRási Kincső
Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM
05 05 15 44.65 0.0
8 131 Kucharová StelaKucharová Stela
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
04 04 13 41.50 0.0
9 123 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
04 04 14 41.30 0.0
10 157 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
Želiezovce ZŠ s VJMŽeliezovce ZŠ s VJM
05 05 11 41.10 0.0
11 41 Malíková LuciaMalíková Lucia
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
03 03 10 38.20 0.0
12 97 Záchenská EmaZáchenská Ema
Sľažany ZŠSľažany ZŠ
06 06 9 35.50 0.0
13 133 Nochtová JessicaNochtová Jessica
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
06 06 12 34.50 0.0
14 127 Bólyová LuciaBólyová Lucia
Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná
04 04 8 31.70 0.0
15 37 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 6 29.10 0.0
16 116 Čechová AlexandraČechová Alexandra
Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium
04 04 2 29.05 0.0
17 104 Balážová LauraBalážová Laura
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
05 05 7 28.10 0.0
18 45 Ungerová DominikaUngerová Dominika
Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85
04 04 5 28.00 0.0
19 99 Smolková TamaraSmolková Tamara
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
05 05 25.50 0.0
20 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia
Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská
04 04 3 23.70 0.0
Celkom 20 pretekárov