<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

800 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 4.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 Nitra Gymnázium PárovskáNitra Gymnázium Párovská 1 2:22.75
2 135 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 2:29.81
3 142 Pápayová NinaPápayová Nina 03 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 5 2:36.53
4 150 Keszegh KyraKeszegh Kyra 05 05 Kolárovo ZŠ Korvína s VJMKolárovo ZŠ Korvína s VJM 3 2:37.77
5 110 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 05 05 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 6 2:39.48
6 120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 03 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 2:41.06
7 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 9 2:43.92
8 148 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Zlaté Moravce ZŠ PribinovaZlaté Moravce ZŠ Pribinova 10 2:44.82
9 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 05 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 7 2:49.38
10 149 Gregušová DanielaGregušová Daniela 06 06 Topoľčany ZŠ J.HolléhoTopoľčany ZŠ J.Hollého 8 2:52.98
11 80 Rási KincsőRási Kincső 05 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 11 2:59.61
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ut, 4.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 2 2:56.64
2 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela 07 07 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 4 3:00.67
3 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 05 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 10 3:07.77
4 83 Téglás DorkaTéglás Dorka 06 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 3:07.85
5 77 Bohos DominikaBohos Dominika 06 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 3:22.64
6 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia 03 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 3:25.20
7 183 Borkovičová NinaBorkovičová Nina 05 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 3:26.38
8 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia 04 04 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 7 3:29.36
9 108 Urminská NinaUrminská Nina 05 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 9 3:38.96
100 Halová TamaraHalová Tamara 06 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 1 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 Nitra Gymnázium PárovskáNitra Gymnázium Párovská 1 2:22.75
2 135 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 2 2:29.81
3 142 Pápayová NinaPápayová Nina 03 03 Močenok ZŠMočenok ZŠ 5 2:36.53
4 150 Keszegh KyraKeszegh Kyra 05 05 Kolárovo ZŠ Korvína s VJMKolárovo ZŠ Korvína s VJM 3 2:37.77
5 110 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 05 05 Kozárovce ZŠ s MŠKozárovce ZŠ s MŠ 6 2:39.48
6 120 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 03 03 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 4 2:41.06
7 40 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 9 2:43.92
8 148 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Zlaté Moravce ZŠ PribinovaZlaté Moravce ZŠ Pribinova 10 2:44.82
9 39 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 05 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 7 2:49.38
10 149 Gregušová DanielaGregušová Daniela 06 06 Topoľčany ZŠ J.HolléhoTopoľčany ZŠ J.Hollého 8 2:52.98
11 114 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 Nitra Športové gymnáziumNitra Športové gymnázium 2 2:56.64
12 80 Rási KincsőRási Kincső 05 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 11 2:59.61
13 130 Juhászová MichaelaJuhászová Michaela 07 07 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 4 3:00.67
14 44 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 05 05 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 10 3:07.77
15 83 Téglás DorkaTéglás Dorka 06 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 3 3:07.85
16 77 Bohos DominikaBohos Dominika 06 06 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 8 3:22.64
17 92 Dobiášová LuciaDobiášová Lucia 03 03 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 6 3:25.20
18 183 Borkovičová NinaBorkovičová Nina 05 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 5 3:26.38
19 101 Dovalovská SilviaDovalovská Silvia 04 04 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 7 3:29.36
20 108 Urminská NinaUrminská Nina 05 05 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 9 3:38.96
100 Halová TamaraHalová Tamara 06 06 Topoľčany ZŠ TribečskáTopoľčany ZŠ Tribečská 1 DNS