<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské M-NR kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev 2019

Nové Zámky (4. 6. 2019)

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh (ut, 4.6.2019 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Kolárovo CZŠ s VJMKolárovo CZŠ s VJM 1 2:54.76
2 137 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Zlaté Moravce ZŠ sv.DonBoscaZlaté Moravce ZŠ sv.DonBosca 10 2:56.46
3 146 Novák ErikNovák Erik 04 04 Nitra ZŠ NovozámockáNitra ZŠ Novozámocká 4 2:57.04
4 181 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Levice ZŠ A.KmeťaLevice ZŠ A.Kmeťa 13 2:58.40
5 145 Szarka GergoSzarka Gergo 03 03 Vlčany ZŠ s MŠ s VJMVlčany ZŠ s MŠ s VJM 9 2:58.98
6 125 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Nové Zámky ZŠ HradnáNové Zámky ZŠ Hradná 3 3:08.17
7 14 Čelitko TomášČelitko Tomáš 04 04 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 15 3:08.37
8 52 Slatarovič MartinSlatarovič Martin 05 05 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 12 3:10.93
9 31 Rákoci SamuelRákoci Samuel 04 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 17 3:11.37
10 62 Pilip SebastiánPilip Sebastián 04 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 8 3:11.57
11 57 Dúbravka MarkoDúbravka Marko 04 04 Topoľčany ZŠ ŠkultétyhoTopoľčany ZŠ Škultétyho 5 3:12.23
12 67 Gálik KrisztiánGálik Krisztián 05 05 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 7 3:17.18
13 29 Matuška JakubMatuška Jakub 04 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 20 3:19.90
14 74 Szűcs MátéSzűcs Máté 04 04 Komárno ZŠ Ul.Práce s VJMKomárno ZŠ Ul.Práce s VJM 18 3:21.90
15 90 Ševce RolandŠevce Roland 05 05 Sľažany ZŠSľažany ZŠ 2 3:22.46
16 33 Slaninka MatúšSlaninka Matúš 04 04 Levice ZŠ Sartaovská 85Levice ZŠ Sartaovská 85 19 3:27.46
17 49 Mokráš BorisMokráš Boris 03 03 Nové Zámky ZŠ DevínskaNové Zámky ZŠ Devínska 16 3:35.05
18 1 Vinter AlexVinter Alex 05 05 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 6 3:39.45
19 3 Gróf BorisGróf Boris 05 05 Nitra ZŠ TopoľováNitra ZŠ Topoľová 21 3:42.21
20 17 Runák RomanRunák Roman 06 06 Šaľa ZŠ J.HolléhoŠaľa ZŠ J.Hollého 11 3:46.15
Celkom 20 pretekárov