<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Šamorín (15. 6. 2019)

100 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 13:45) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 189 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 11.41 0.181 9.00
2 13 Igaz AdamIgaz Adam 020709 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 11.53 0.186 7.00
3 123 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 11.56 0.179 6.00
4 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 11.56 0.161 5.00
5 1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 5 11.72 0.175 4.00
6 106 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 8 11.83 0.128 3.00
7 183 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 7 12.00 0.164 2.00
8 50 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 1 12.07 0.151 1.00
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 13:50) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Farajpour DeliaFarajpour Delia 020419 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 8 12.71 0.186 9.00
2 212 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 13.12 0.201 7.00
3 88 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 13.15 0.144 6.00
4 102 Turičiková MáriaTuričiková Mária 030919 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 13.30 0.188 5.00
5 35 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 13.52 0.202 4.00
6 151 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 13.54 0.192 3.00
7 37 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 1 13.63 0.373 2.00
8 138 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 7 13.94 0.185 1.00
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 14:45) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 4 22.70 0.190 9.00
2 189 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 6 22.78 0.170 7.00
3 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 22.83 0.148 6.00
4 13 Igaz AdamIgaz Adam 020709 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 22.88 0.218 5.00
5 1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 2 22.99 0.158 4.00
6 106 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 8 23.58 0.169 3.00
7 61 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 1 23.58 0.153 2.00
8 186 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 7 24.05 0.216 1.00
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 14:50) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 25.32 0.188 9.00
2 226 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 25.97 0.207 7.00
3 88 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 26.75 0.143 6.00
4 151 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 27.18 0.239 5.00
5 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 27.49 0.164 4.00
6 25 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 8 27.82 0.255 3.00
7 80 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 7 28.11 0.197 2.00
8 27 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 2 28.81 0.213 1.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 15:35) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 51.52 0.178 9.00
2 176 Henry FranklinHenry Franklin 040418 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 52.01 0.201 7.00
3 193 Valo MarekValo Marek 031009 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 53.00 0.245 6.00
4 113 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 2 53.32 0.305 5.00
5 60 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 53.70 0.479 4.00
6 5 Bielek FilipBielek Filip 030701 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 7 54.77 0.167 3.00
7 73 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 8 55.93 0.200 2.00
8 117 Kislan MatejKislan Matej 031227 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 56.11 0.246 1.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 15:40) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 4 58.14 0.196 9.00
2 219 Puha RékaPuha Réka 021210 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 59.20 0.444 7.00
3 211 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 59.69 0.198 6.00
4 80 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 1:03.29 0.462 5.00
5 36 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 1 1:03.70 0.200 4.00
6 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 7 1:07.19 0.392 3.00
7 136 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 2 1:08.80 0.351 2.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 14:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 172 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 2:03.63 9.00
2 58 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 2:04.35 7.00
3 10 Drobný PeterDrobný Peter 020731 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 2:07.68 6.00
4 187 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 2 2:08.73 5.00
5 8 Čačík MatejČačík Matej 021004 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 2:08.83 4.00
6 125 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 2:20.82 3.00
116 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 7 DQ
Poznámky:
DQ 163.5
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 14:05) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 219 Puha RékaPuha Réka 021210 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 2:18.78 9.00
2 147 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 2:25.44 7.00
3 218 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 6 2:27.32 6.00
4 26 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 2 2:29.85 5.00
5 41 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 7 2:33.72 4.00
6 145 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 2:37.66 3.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 16:10) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Semančák FilipSemančák Filip 020821 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 5 4:21.61 9.00
2 63 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 7 4:23.25 7.00
3 127 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 4:29.53 6.00
4 178 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 4:29.82 5.00
5 196 Zubák AdamZubák Adam 041021 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 4:39.48 4.00
6 19 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 4:49.95 3.00
7 114 Jančík DanielJančík Daniel 050817 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 2 4:52.53 2.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 16:20) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 5:07.92 9.00
2 220 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 2 5:16.12 7.00
3 93 Lukašíková BeataLukašíková Beata 060428 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 5:24.85 6.00
4 221 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 5:25.59 5.00
5 29 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 4 5:44.32 4.00
6 136 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 6:00.51 3.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 175 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 10:12.00 9.00
2 20 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 4 10:15.38 7.00
3 18 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 10:23.30 6.00
4 48 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 10:26.07 5.00
5 173 Granský DávidGranský Dávid 041007 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 7 10:27.82 4.00
6 71 Redecha JánRedecha Ján 040709 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 10:39.66 3.00
7 124 Nyíri KrištofNyíri Krištof 050225 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 8 11:19.63 2.00
8 111 Guth RichardGuth Richard 050107 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 12:54.03 1.00
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 15:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 5 10:58.66 9.00
2 86 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 1 11:38.24 7.00
3 206 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 12:18.81 6.00
4 150 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 6 12:20.35 5.00
5 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 7 12:39.23 4.00
6 101 Tamašiová ŠarlotaTamašiová Šarlota 050713 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 4 12:57.94 3.00
7 204 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 2 14:42.45 2.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 16:00) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 14.83 0.172 9.00
2 30 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 15.27 0.173 7.00
3 90 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 8 15.86 0.184 6.00
4 155 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 15.88 0.128 5.00
5 143 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 4 16.20 0.173 4.00
6 215 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 2 17.07 0.175 3.00
7 100 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 1 17.19 0.196 2.00
8 38 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 7 17.47 0.349 1.00
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

Dorastenci 01 (so, 15.6.2019 - 15:55) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 4 14.96 0.142 9.00
2 185 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 15.39 0.152 7.00
3 122 Melega DominikMelega Dominik 020418 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 15.45 0.192 6.00
4 184 Kročka MarekKročka Marek 030723 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 6 15.77 0.185 5.00
5 134 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 7 16.02 0.162 4.00
6 9 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 1 16.65 0.178 3.00
7 72 Revaj TomšRevaj Tomš 031006 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 8 17.07 0.161 2.00
8 6 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 2 18.94 0.174 1.00
Celkom 8 pretekárov
Dorastenci 02 (so, 15.6.2019 - 15:55) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 45 Almási OlivérAlmási Olivér 020126 HungaryHungary 4 14.18 0.149
MS 46 Nagy RichárdNagy Richárd 020510 HungaryHungary 5 14.34 0.142
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 13:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Bartek DenisBartek Denis 030504 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 56.12 0.219 9.00
2 7 Cisár MartinCisár Martin 030905 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 59.69 0.206 7.00
3 194 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 59.74 0.160 6.00
4 68 Mores Michal JánMores Michal Ján 030527 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 7 1:01.19 0.178 5.00
5 16 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 1:02.45 0.347 4.00
6 134 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 1:03.41 0.174 3.00
7 75 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 1:03.92 0.173 2.00
8 131 Šima SamuelŠima Samuel 050221 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 8 1:06.32 0.257 1.00
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 1:04.81 0.209 9.00
2 143 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 5 1:05.04 0.242 7.00
3 213 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 6 1:08.88 0.419 6.00
4 142 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 1:08.88 0.162 5.00
5 100 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 1:11.80 0.244 4.00
6 231 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 7 1:16.15 0.266 3.00
Celkom 6 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 14:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 1 7:31.53 9.00
2 177 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 8:04.69 7.00
3 53 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 8:26.09 6.00
4 109 Fedák MatejFedák Matej 050613 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 8:38.37 5.00
5 105 Haják JurajHaják Juraj 040222 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 4 8:38.44 4.00
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 14:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 228 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 7:58.02 9.00
2 224 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 6 8:08.02 7.00
3 87 Krajíčková NinaKrajíčková Nina 041008 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 8:34.66 6.00
4 161 Švigarová IvanaŠvigarová Ivana 030520 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 4 8:40.97 5.00
5 89 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 9:22.22 4.00
6 159 Semanová JaroslavaSemanová Jaroslava 040907 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 10:09.08 3.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 15:19.00 9.00
2 49 Duda MichalDuda Michal 040304 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 16:01.08 7.00
3 133 Tóth MatejTóth Matej 040212 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 4 17:56.51 6.00
4 167 Čerešník MartinČerešník Martin 031028 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 19:55.91 5.00
5 191 Primič DanielPrimič Daniel 050420 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 20:38.74 4.00
126 Palko SamuelPalko Samuel 050906 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 6 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 230.7
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 197 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 16:10.63 9.00
2 78 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 7 16:26.31 7.00
3 144 Hakulinová StankaHakulinová Stanka 030503 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 4 16:46.07 6.00
4 141 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 6 17:05.52 5.00
5 99 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 020821 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 18:30.52 4.00
6 205 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 19:24.38 3.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150155160165170175180183186189200 Body
1 181 Kadák MárioKadák Mário
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020704 8 186 -----oxooo-xxx 9.00
2 118 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030929 5 183 --oooooxxoxxx 7.00
3 6 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
021012 7 180 ----oxoox--xx 6.00
4 166 Blšták MatúšBlšták Matúš
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
030904 6 180 ---oooxoxxx 5.00
5 110 Gonda RóbertGonda Róbert
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
031113 2 170 -ooooxxx 4.00
6 54 Grieš MatúšGrieš Matúš
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
021129 4 165 ---oxxx 3.00
7 64 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020927 3 160 --xoxxx 2.00
8 17 Liška AdamLiška Adam
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030516 1 160 ooxxoxxx 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160165170 Body
1 43 Tichá SimonaTichá Simona
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
031122 4 165 --oxooxoxxx 9.00
2 155 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
040112 6 165 -ooooxxoxxx 7.00
3 202 Fonferová LauraFonferová Laura
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
030921 7 160 -oooxoxxx 6.00
4 92 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020904 3 160 -ooxoxxoxxx 5.00
5 162 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
050413 5 155 oooxoxxx 4.00
6 229 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
050131 8 155 ooxoxoxxx 3.00
7 230 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
050313 2 150 oooxxx 2.00
8 24 Bendová EmaBendová Ema
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
070226 1 150 oxoxxox 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 240260280300320340360380400 Body
1 185 Labuda DominikLabuda Dominik
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
030225 4 380 ------oxoxxx 9.00
2 120 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030117 3 360 ----oooxxx 7.00
3 6 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
021012 320 -oxoooxx- 6.00
4 180 Kadák MarioKadák Mario
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020704 2 300 oooxoxxx 5.00
5 115 Kalakay DanielKalakay Daniel
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
041021 1 280 ooxoxxx 4.00
11 Federič FilipFederič Filip
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
040210 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200220240260270280290300310320330 Body
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
021003 2 330 ----o-o-o-xoo 9.00
2 30 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
020329 7 320 -----oo-oooxxx 7.00
3 160 Šimková AnnaŠimková Anna
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
060517 6 260 -ooooxx- 6.00
4 164 Záborská DianaZáborská Diana
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
051125 4 240 -oooxxx 5.00
5 44 Veselská SandraVeselská Sandra
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
041004 8 240 oxoooxxx 4.00
6 Žitná AdelaŽitná Adela
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
041224 1 240 --xxooxxx 3.00
7 198 Balážová EmaBalážová Ema
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020718 5 220 -oxoxxx 2.00
8 153 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
031116 3 200 ooxxx 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Hriň AdamHriň Adam
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020311 8 708 0631  +2.80708  +2.9 +3.80708 +3.0 9.00
2 166 Blšták MatúšBlšták Matúš
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
030904 4 642 0589  +2.90619  +2.60621  +1.806210642  +3.6 7.00
3 169 Deák KristófDeák Kristóf
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020126 5 617  +2.70444  +2.70608  +2.70608617.00  +2.9 6.00
4 11 Federič FilipFederič Filip
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
040210 7 614  +3.6 +2.80614  +1.906140569  +2.0 5.00
5 128 Sinčák DamirSinčák Damir
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
040425 1 585  +2.7 +0.60585  +3.205850510  +2.0 4.00
6 55 Hletko MartinHletko Martin
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
040720 6 582 0544  +1.90582  +2.00557  +2.805820572  +2.3 3.00
7 15 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
050125 3 545 0530  +3.00541  +1.5536.00  +2.2536.000545  +3.4 2.00
8 112 Hnatko RichardHnatko Richard
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
041205 2 531 0405  +1.30478  +1.9529.00  +1.9529.000531  +2.3 1.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 227 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
040111 8 579 0543  +1.30575  +2.10579  +1.805790569  +3.3 9.00
2 200 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
040615 7 533 0533  +1.80505  +1.7 +2.10533 +3.4 7.00
3 155 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
040112 5 531  +1.40531  +2.8 +1.60531 +3.2 6.00
4 31 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
050719 1 523  +1.90521  +2.4 +3.005210523  +4.5 5.00
5 76 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
060110 6 508 0485  +1.30508  +2.20504  +1.705080487  +2.4 4.00
6 44 Veselská SandraVeselská Sandra
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
041004 3 492 x +2.70492  +2.30492x 3.00
7 98 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
061223 4 482 0482  +1.40481  +3.40472  +1.404820481  +2.0 2.00
8 148 Kicová SáraKicová Sára
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030902 2 474 0412  +2.70358  +3.1 +2.104120474  +2.3 1.00
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Hriň AdamHriň Adam
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020311 6 13.95 +3.2 m/s 13.37 +1.6 m/s 13.37  +1.613.86  +4.713.95  +3.213.9513.86  +3.3 9.00
2 54 Grieš MatúšGrieš Matúš
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
021129 4 12.28 +1.1 m/s 11.59  +3.012.28  +1.112.19  +0.912.2812.07  +2.7 7.00
3 179 Jano PeterJano Peter
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
031114 3 11.87 +2.2 m/s 11.63 +1.2 m/s 11.39  +2.311.63  +1.211.67  +2.211.6711.87  +2.2 6.00
4 190 Pavuk TimoPavuk Timo
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
021129 5 11.71 +2.6 m/s 11.63  +3.711.44  +2.211.61  +2.311.6311.71  +2.6 5.00
5 110 Gonda RóbertGonda Róbert
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
031113 1 11.55 +2.9 m/s 11.55  +2.9 +2.0-11.55- 4.00
121 Majda GabrielMajda Gabriel
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030514 2 NM  +3.4 +2.0-0.0-
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Fotulová MiaFotulová Mia
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030607 2 11.43 +2.1 m/s 11.04  +2.811.07  +4.011.43  +2.111.4311.41  +2.5 9.00
2 212 Lehenová MonikaLehenová Monika
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020423 4 11.18 +3.1 m/s 11.17 +0.7 m/s 11.17  +0.710.48  +0.810.15  +2.811.1711.18  +3.1 7.00
3 225 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
031222 3 10.94 +3.3 m/s 10.55 +1.2 m/s 10.58  +2.3 +3.210.55  +1.210.5810.94  +3.3 6.00
4 42 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030205 1 10.68 +3.1 m/s 10.36  +3.2 +2.0 +1.110.3610.68  +3.1 5.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
031212 6 14.35 14.0114.3513.5714.3513.78 9.00
2 152 Lenková DenisaLenková Denisa
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
020114 8 13.62 x13.6212.8213.6212.94 7.00
3 154 Marjová MonikaMarjová Monika
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
040413 7 12.87 12.8711.73x12.8711.46 6.00
4 223 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
050217 5 11.87 10.8711.3511.6011.6011.87 5.00
5 34 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030908 1 11.71 10.8711.7110.9511.7111.31 4.00
6 94 Martincová LuciaMartincová Lucia
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
031204 3 11.30 11.3011.16x11.3010.96 3.00
40 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030429 2 DNS xxx0.0
210 Králiková KristínaKráliková Kristína
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
021130 4 DNS xxx0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Šula KarelŠula Karel
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
031001 2 16.38 15.5616.3016.3816.3815.57 9.00
2 174 Haborák MilanHaborák Milan
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
021115 8 16.25 x15.68x15.6816.25 7.00
3 171 Fáber RenéFáber René
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
031204 7 14.38 13.8613.4014.3814.3813.14 6.00
4 119 Legnavský BernardLegnavský Bernard
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
020819 5 14.12 xx14.1214.12x 5.00
5 52 Gallay IgorGallay Igor
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020215 6 13.77 x13.7713.5713.7713.72 4.00
6 12 Hromada JakubHromada Jakub
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
020925 4 12.40 11.8512.0012.4012.40x 3.00
7 66 Medveď MichalMedveď Michal
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020802 1 11.30 11.30x-11.30- 2.00
8 130 Šima AndrejŠima Andrej
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
031125 3 10.43 xx10.4310.4310.43 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
031212 6 31.09 28.5131.0930.9431.09x 9.00
2 217 Palanská LenkaPalanská Lenka
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
021007 8 29.79 24.9429.79x29.79x 7.00
3 216 Mixová RadkaMixová Radka
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
030428 5 27.41 x27.41x27.4126.32 6.00
4 34 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030908 1 23.96 21.8122.2520.5822.2523.96 5.00
5 40 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030429 2 23.33 x22.8123.3323.3322.85 4.00
6 83 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
030530 7 23.20 x17.7618.8318.8323.20 3.00
7 139 Čupeľová PetraČupeľová Petra
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
050302 4 22.27 x22.27x22.2720.61 2.00
8 163 Vavreková NinaVavreková Nina
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
051015 3 19.10 18.03x19.1019.10- 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 174 Haborák MilanHaborák Milan
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
021115 8 47.82 45.9045.1447.8247.82- 9.00
2 108 Dudaš PatrikDudaš Patrik
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030221 6 43.14 x38.1642.0842.0843.14 7.00
3 171 Fáber RenéFáber René
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
031204 7 41.42 35.5841.42x41.42x 6.00
4 66 Medveď MichalMedveď Michal
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020802 4 38.15 36.65x38.1538.15x 5.00
5 52 Gallay IgorGallay Igor
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020215 5 36.86 xx36.8636.8634.45 4.00
6 104 Artim FabiánArtim Fabián
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030721 3 34.42 33.2934.4231.1734.4232.76 3.00
7 14 Juran JakubJuran Jakub
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
020926 2 33.86 31.5633.74x33.7433.86 2.00
8 3 Bezručka AdamBezručka Adam
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030629 1 23.69 xx23.6923.69x 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 199 Danielová ChiaraDanielová Chiara
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
030906 8 42.55 36.0241.7042.5542.5541.70 9.00
2 84 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020319 7 36.91 x32.4536.9136.9134.94 7.00
3 222 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020118 6 32.16 32.1631.1428.2932.16x 6.00
4 77 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
030404 1 31.13 x30.1331.1331.13x 5.00
5 152 Lenková DenisaLenková Denisa
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
020114 5 30.57 30.5726.84-30.57- 4.00
6 34 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030908 3 24.67 xx24.6724.6724.30 3.00
7 158 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
050127 4 23.88 22.3722.8623.8823.8823.20 2.00
8 33 Konečná VeronikaKonečná Veronika
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
021222 2 23.31 23.3123.1922.6223.3123.23 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Mentel LukášMentel Lukáš
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020510 6 39.60 x39.60x39.60x 9.00
2 14 Juran JakubJuran Jakub
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
020926 5 35.74 31.14x32.4732.4735.74 7.00
3 168 Čermák VladislavČermák Vladislav
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
030103 7 30.67 x29.94x29.9430.67 6.00
4 108 Dudaš PatrikDudaš Patrik
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
030221 3 27.68 xx27.6827.68x 5.00
5 107 Dadej KamilDadej Kamil
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
021219 2 27.34 27.34x24.8327.34x 4.00
6 70 Pauer AdriánPauer Adrián
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020207 4 26.17 25.6724.4026.1726.1724.59 3.00
7 52 Gallay IgorGallay Igor
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020215 8 25.67 xxx0.025.67 2.00
8 3 Bezručka Ada,Bezručka Ada,
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030629 1 20.33 19.0020.3318.9820.3317.31 1.00
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Melíšková LianaMelíšková Liana
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
040427 7 35.65 32.1134.3733.9634.3735.65 9.00
2 208 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
021019 8 33.07 33.07x31.4433.0732.20 7.00
3 163 Vavreková NinaVavreková Nina
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
051015 4 32.00 x31.2732.0032.0029.00 6.00
4 149 Knišová JanaKnišová Jana
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
050116 6 30.47 x30.47x30.47x 5.00
5 85 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
040517 1 26.62 26.4925.6526.6226.6226.22 4.00
6 39 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
050916 3 25.36 25.3621.0520.9025.3623.68 3.00
7 38 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
031106 2 24.80 24.8023.19-24.8023.76 2.00
91 Kvietková LauraKvietková Laura
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
030412 5 NM xxx0.0x
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Tkáč AdamTkáč Adam
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
040831 7 50.65 50.1950.3550.6550.65x 9.00
2 66 Medveď MichalMedveď Michal
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020802 8 45.97 42.56x45.9745.9745.23 7.00
3 65 Martinka EduardMartinka Eduard
Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz
020912 6 44.19 x40.98x40.9844.19 6.00
4 12 Hromada JakubHromada Jakub
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
020925 4 42.19 xx42.1942.1940.08 5.00
5 135 Vanek MiroslavVanek Miroslav
Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ...
050910 3 40.48 x34.34x34.3440.48 4.00
6 195 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
020326 5 39.51 36.5339.5134.7239.5138.48 3.00
7 22 Štefan OliverŠtefan Oliver
Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava
030928 1 39.07 x39.0735.4639.0733.91 2.00
8 182 Kopček JakubKopček Jakub
Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz
031006 2 38.30 38.30xx38.30x 1.00
Poznámky/pokusy:
" Tkáč Adam - žlutá karta za nesportovní chování
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 16:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Jelínek, Sloboda, Benda, Baluch Jelínek, Sloboda, Benda, Baluch SlovakiaSlovakia 7 41.26
2 2 Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 44.07 0.205 4.00
3 106 Čerevka, Legnavský, Sokol, Michalko Čerevka, Legnavský, Sokol, Michalko Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 5 44.94 0.168 3.00
4 181 Kadák, Lukšo, Kopček, Nemec Kadák, Lukšo, Kopček, Nemec Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 45.18 0.178 2.00
5 74 Duchoslav, Sviták, Magula, Sádecký Duchoslav, Sviták, Magula, Sádecký Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 3 45.69 0.163 1.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 16:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Farajpour, Forster, Lehenová, Švecová Farajpour, Forster, Lehenová, Švecová Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 48.45 0.209 4.00
2 44 Veselská, Čederlová, Masárová, Čorejová Veselská, Čederlová, Masárová, Čorejová Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 50.40 0.170 3.00
3 88 Krotáková, Turičiková, Mocová, Holeková Krotáková, Turičiková, Mocová, Holeková Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 50.46 0.169 2.00
151 Brachová, Kuczik, Kicová, Devaldová Brachová, Kuczik, Kicová, Devaldová Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 6 DQ 0.232
Poznámky:
Pravidlo 170.7 - 3 úsek
Celkom 4 pretekári

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 16:45) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Sviták, Lubelec, Kurjak, Hrudkay Sviták, Lubelec, Kurjak, Hrudkay Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 2:04.02 4.00
2 185 Labuda, Valo, Bartek, Vánovský Labuda, Valo, Bartek, Vánovský Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 2:06.93 3.00
3 112 Hnatko, Sokol, Kislan, Jakubov Hnatko, Sokol, Kislan, Jakubov Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 6 2:10.42 2.00
4 7 Klas, Cisár, Drobný, Drobný Klas, Cisár, Drobný, Drobný Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 2:11.56 1.00
Celkom 4 pretekári

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Miklová, Fančovičová, Húsková, Kusyová Miklová, Fančovičová, Húsková, Kusyová Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 2:21.60 4.00
2 100 Rohoňová, Paulínyová, Galušková, Tokárová Rohoňová, Paulínyová, Galušková, Tokárová Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 4 2:29.64 3.00
3 148 Brachová, Kicová, Fotulová, Knišová Brachová, Kicová, Fotulová, Knišová Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 3 2:32.09 2.00
4 25 Petřvalská, Brandisová, Citovická, Šimeková Petřvalská, Brandisová, Citovická, Šimeková Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 2:43.46 1.00
Celkom 4 pretekári