<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Šamorín (15. 6. 2019)

1500 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 5 4:21.61 9.00
2 63 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 7 4:23.25 7.00
3 127 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 4:29.53 6.00
4 178 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 4:29.82 5.00
5 196 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 4:39.48 4.00
6 19 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 6 4:49.95 3.00
7 114 Jančík DanielJančík Daniel 05 05 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 2 4:52.53 2.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 5 5:07.92 9.00
2 220 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 2 5:16.12 7.00
3 93 Lukašíková BeataLukašíková Beata 06 06 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 5:24.85 6.00
4 221 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 5:25.59 5.00
5 29 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 4 5:44.32 4.00
6 136 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 6:00.51 3.00
Celkom 6 pretekárov