<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Šamorín (15. 6. 2019)

400 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 0:51.52 0.178 9.00
2 176 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 4 0:52.01 0.201 7.00
3 193 Valo MarekValo Marek 03 03 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 0:53.00 0.245 6.00
4 113 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 2 0:53.32 0.305 5.00
5 60 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 0:53.70 0.479 4.00
6 5 Bielek FilipBielek Filip 03 03 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 7 0:54.77 0.167 3.00
7 73 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 8 0:55.93 0.200 2.00
8 117 Kislan MatejKislan Matej 03 03 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 0:56.11 0.246 1.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 4 0:58.14 0.196 9.00
2 219 Puha RékaPuha Réka 02 02 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 0:59.20 0.444 7.00
3 211 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 0:59.69 0.198 6.00
4 80 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 1:03.29 0.462 5.00
5 36 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 1 1:03.70 0.200 4.00
6 140 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 7 1:07.19 0.392 3.00
7 136 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 2 1:08.80 0.351 2.00
Celkom 7 pretekárov