<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Šamorín (15. 6. 2019)

3000 m - Dorastenci

(so, 15.6.2019 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 175 Habrda BorisHabrda Boris 020816 02 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 5 10:12.00 9.00
2 20 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 03 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 4 10:15.38 7.00
3 18 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 02 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 3 10:23.30 6.00
4 48 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 02 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 6 10:26.07 5.00
5 173 Granský DávidGranský Dávid 041007 04 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 7 10:27.82 4.00
6 71 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 2 10:39.66 3.00
7 124 Nyíri KrištofNyíri Krištof 050225 05 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 8 11:19.63 2.00
8 111 Guth RichardGuth Richard 050107 05 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 1 12:54.03 1.00
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 15.6.2019 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 03 Atletický zväz BratislavaAtletický zväz Bratislava 5 10:58.66 9.00
2 86 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 03 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 1 11:38.24 7.00
3 206 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 02 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 3 12:18.81 6.00
4 150 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 6 12:20.35 5.00
5 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 Východoslovenský atletický zväzVýchodoslovenský atletický ... 7 12:39.23 4.00
6 101 Tamašiová ŠarlotaTamašiová Šarlota 050713 05 Stredoslovenský atletický zväzStredoslovenský atletický zväz 4 12:57.94 3.00
7 204 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 Západoslovenský atletický zväzZápadoslovenský atletický zväz 2 14:42.45 2.00
Celkom 7 pretekárov