<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (5. 3. 2023)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 5.3.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 177
1 112 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 11 173 o o o o xo xo o xxx
2 191 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 169 - - o o o o xxx
3 19 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 8 160 - - o xo xxx
4 235 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 155 o o o xxx
5 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 155 o o xo xxx
6 234 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 PB 155 xo xo xxo xxx
7 197 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 150 xxo o xxx
8 98 Komjáti DávidKomjáti Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 PB 150 o xo xxx
9 214 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 9 145 o xxx
245 Roest SebastianRoest Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 NM xxx
159 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 2 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 5.3.2023 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 154 158 161
1 215 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 16 158 - o o o xo o xxx
2 280 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 PB 158 o o o o xo xxo xxx
3 82 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 PB 158 o o o o xxo xxo xxx
4 72 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 10 PB 154 o o xo xo o xxx
5 217 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 14 154 - xo o xxo xxo xxx
6= 116 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 11 PB 150 o o o o xxx
6= 69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 12 150 - o o o xxx
8 261 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 15 145 - o o xxx
9 288 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 8 145 o o xo xxx
10 287 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 9 145 - xo xo xxx
11 285 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 1 PB 145 o o xxo xxx
12 286 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 3 140 o o xxx
13= 210 Zíšková TatianaZíšková Tatiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 7 140 o xo xxx
13= 284 Jasenáková SáraJasenáková Sára
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 140 o xo xxx
15 71 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 6 135 xo xxx
250 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 NM xxx
Celkom 16 pretekárov