<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (5. 3. 2023)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 5.3.2023 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 225 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 11.23 10.84 x 11.23 11.23 x 10.88 x
2 149 Vasilcová AnnaVasilcová Anna
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 12 PB 10.65 09.48 10.65 09.23 10.65 10.40 09.66 09.96
3 82 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 PB 10.56 09.29 09.64 09.86 9.86 - 10.01 10.56
4 299 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 9 PB 10.23 08.46 07.54 09.53 9.53 09.57 09.78 10.23
5 124 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 PB 10.13 08.58 10.13 09.62 10.13 - 08.80 08.12
6 107 Pankuchová ViktóriaPankuchová Viktória
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 5 PB 10.04 10.04 x x 10.04 09.59 09.90 09.43
7 216 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 09.78 09.78 09.29 08.66 9.78 08.96 09.52 08.71
8 121 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 14 09.56 08.96 08.89 09.56 9.56 09.27 08.38 09.53
9 236 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 8 09.46 09.26 09.32 09.46 9.46
10 172 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 15 09.27 09.05 09.27 x 9.27
11 273 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 4 PB 08.99 07.73 08.99 08.14 8.99
12 205 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 6 08.87 08.87 08.63 08.54 8.87
13 209 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 10 08.74 08.67 08.74 08.58 8.74
14 9 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 08.50 08.14 08.50 07.17 8.50
15 201 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 08.42 08.42 08.21 07.94 8.42
16 220 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 08.27 07.71 08.27 07.49 8.27
Celkom 16 pretekárov