<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (5. 3. 2023)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.35 Q 0.131
2 178 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 07.65 q 0.157
3 56 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.88 0.168
4 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 07.94 0.308
5 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.02 0.204
6 152 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 08.13 0.184
7 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.16 0.176
8 165 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.18 0.185
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.55 Q 0.172
2 30 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 07.66 q 0.133
3 52 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.75 0.193
4 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 07.86 0.411
5 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 08.01 0.200
6 206 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.12 0.183
7 109 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 08.16 0.194
8 195 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.22 0.221
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 07.46 Q 0.176
2 269 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.56 q 0.158
3 167 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 07.82 0.322
4 55 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 07.85 0.177
5 164 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 07.98 0.158
6 148 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 08.12 0.334
7 161 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 08.19 0.167
8 18 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.38 0.212
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 5.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.45 Q 0.119
2 297 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.62 q 0.192
3 98 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 07.71 0.185
4 179 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.94 0.140
5 295 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.04 0.397
6 231 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.09 0.194
MS 272 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 08.18 0.185
8 27 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 08.30 0.191
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.35 Q 0.131
2 268 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.45 Q 0.119
3 212 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 07.46 Q 0.176
4 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.55 Q 0.172
5 269 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.56 q 0.158
6 297 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.62 q 0.192
7 178 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 07.65 q 0.157
8 30 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 07.66 q 0.133
9 98 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 07.71 0.185
10 52 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.75 0.193
11 167 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 07.82 0.322
12 55 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 07.85 0.177
13 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 07.86 0.411
14 56 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.88 0.168
15 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 07.94 0.308
15 179 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.94 0.140
17 164 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 07.98 0.158
18 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 08.01 0.200
19 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.02 0.204
20 295 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.04 0.397
21 231 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.09 0.194
22 206 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.12 0.183
22 148 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 08.12 0.334
24 152 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 08.13 0.184
25 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.16 0.176
25 109 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 08.16 0.194
27 165 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.18 0.185
27 272 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 08.18 0.185
29 161 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 08.19 0.167
30 195 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.22 0.221
31 27 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 08.30 0.191
32 18 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.38 0.212

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 07.27 0.122
2 212 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 07.36 0.144
3 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.49 0.147
4 269 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 07.56 0.181
5 297 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 07.65 0.199
6 178 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 07.65 0.151
7 30 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 07.67 0.172
268 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ
Poznámky:
Dráha 5 DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.90 0.190
2 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.00 0.194
3 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.11 0.359
4 122 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 08.20 0.148
5 100 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.21 0.149
6 282 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.22 0.147
7 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 08.23 0.162
8 184 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.29 0.143
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.83 Q 0.163
2 184 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.27 q 0.139
3 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 08.36 0.167
4 135 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.42 0.161
5 83 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.47 0.188
6 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 08.66 0.344
7 39 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.77 0.185
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.00 Q 0.176
2 122 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.23 q 0.162
3 103 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.44 0.218
4 40 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.48 0.149
5 64 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.56 0.221
6 8 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.65 0.175
7 256 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.70 0.295
8 316 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 08.74 0.171
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.22 Q 0.148
2 283 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.33 0.239
3 173 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.35 0.194
4 95 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 3 08.37 0.198
5 120 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 08.47 0.169
6 23 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 08.56 0.183
7 202 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.79 0.357
8 114 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.87 0.306
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 5.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.07 Q 0.159
2 282 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.21 q 0.141
3 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.21 q 0.148
4 177 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.36 0.204
5 255 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.64 0.174
6 61 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.66 0.163
7 187 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.88 0.164
8 188 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.99 0.214
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.83 Q 0.163
2 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.00 Q 0.176
3 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.07 Q 0.159
4 282 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.21 q 0.141
4 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.21 q 0.148
6 100 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.22 Q 0.148
7 122 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.23 q 0.162
8 184 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.27 q 0.139
9 283 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.33 0.239
10 173 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.35 0.194
11 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 08.36 0.167
11 177 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.36 0.204
13 95 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 3 08.37 0.198
14 135 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.42 0.161
15 103 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.44 0.218
16 83 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.47 0.188
16 120 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 08.47 0.169
18 40 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.48 0.149
19 64 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.56 0.221
19 23 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 08.56 0.183
21 255 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.64 0.174
22 8 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.65 0.175
23 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 08.66 0.344
23 61 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.66 0.163
25 256 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.70 0.295
26 316 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 08.74 0.171
27 39 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.77 0.185
28 202 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.79 0.357
29 114 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.87 0.306
30 187 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.88 0.164
31 188 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.99 0.214

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 17.41 0.188
1= 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 17.41 0.187
3 112 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.24 0.168
279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 268 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 18.19 0.185
3 297 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 18.23 0.195
4 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 19.09 0.199
212 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB DQ 0.193
Poznámky:
dráha 2 - DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 18.82 0.179
2 55 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 18.96 0.158
3 167 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 19.07 0.242
4 154 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 19.47 0.318
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 5.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 18.52 0.178
2 179 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 18.71 0.143
3 52 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 18.95 0.186
131 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 5.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 18.40 0.151
2 233 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 19.19 0.191
3 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 19.24 0.344
4 96 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 19.48 0.211
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 5.3.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 18.68 0.162
2 148 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 19.98 0.364
3 165 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 20.16 0.246
161 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 17.41 0.188
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 17.41 0.187
3 268 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 18.19 0.185
4 297 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 18.23 0.195
5 112 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.24 0.168
6 178 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 18.40 0.151
7 269 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 18.52 0.178
8 30 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 18.68 0.162
9 179 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 18.71 0.143
10 278 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 18.82 0.179
11 52 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 18.95 0.186
12 55 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 18.96 0.158
13 167 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 19.07 0.242
14 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 19.09 0.199
15 233 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 19.19 0.191
16 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 19.24 0.344
17 154 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 19.47 0.318
18 96 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 19.48 0.211
19 148 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 19.98 0.364
20 165 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 20.16 0.246
279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
212 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB DQ 0.193
131 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 DNS
161 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.83 0.193
2 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 19.31 0.181
3 105 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.84 0.181
4 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.96 0.203
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.12 0.133
2 135 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.22 0.170
3 100 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 20.67 0.187
4 184 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.87 0.145
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 20.14 0.163
2 283 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 20.28 0.188
3 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 20.76 0.158
4 40 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 20.82 0.180
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 5.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.61 0.173
2 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.03 0.172
3 85 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.22 0.189
4 138 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 21.63 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 5.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.70 0.211
2 145 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 20.94 0.387
3 103 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 21.22 0.188
4 157 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.43 0.229
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 5.3.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.22 0.190
2 10 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.27 0.419
3 187 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.69 0.401
4 188 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.32 0.220
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.83 0.193
2 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 19.31 0.181
3 105 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.84 0.181
4 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.96 0.203
5 101 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.12 0.133
6 53 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 20.14 0.163
7 135 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.22 0.170
8 283 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 20.28 0.188
9 24 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.61 0.173
10 100 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 20.67 0.187
11 64 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.70 0.211
12 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 20.76 0.158
13 40 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 20.82 0.180
14 184 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.87 0.145
15 145 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 20.94 0.387
16 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.03 0.172
17 85 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.22 0.189
17 103 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 21.22 0.188
17 316 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.22 0.190
20 10 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.27 0.419
21 157 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.43 0.229
22 138 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 21.63 0.225
23 187 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.69 0.401
24 188 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.32 0.220

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 37.10 0.161
2 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 38.32 0.159
3 147 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.49 0.148
4 19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.42 0.173
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 40.77 0.166
2 154 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 41.34 0.153
3 291 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 41.35 0.169
4 271 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 42.35 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 41.01 0.190
2 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 42.84 0.208
3 66 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.03 0.178
4 274 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 43.04 0.238
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 42.33 0.373
2 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 42.39 0.240
3 67 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.32 0.176
4 77 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 43.67 0.252
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 42.95 0.133
2 18 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.53 0.187
3 17 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.86 0.224
4 290 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 46.96 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 43.96 0.172
2 5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.81 0.174
3 139 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 45.18 0.190
4 74 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 46.32 0.392
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 37.10 0.161
2 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 38.32 0.159
3 147 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.49 0.148
4 19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.42 0.173
5 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 40.77 0.166
6 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 41.01 0.190
7 154 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 41.34 0.153
8 291 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 41.35 0.169
9 295 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 42.33 0.373
10 271 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 42.35 0.202
11 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 42.39 0.240
12 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 42.84 0.208
13 244 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 42.95 0.133
14 66 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.03 0.178
15 274 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 43.04 0.238
16 67 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.32 0.176
17 77 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 43.67 0.252
18 162 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 43.96 0.172
19 18 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.53 0.187
20 5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.81 0.174
21 139 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 45.18 0.190
22 74 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 46.32 0.392
23 17 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.86 0.224
24 290 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 46.96 0.199

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 41.63 0.228
2 105 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 42.21 0.171
3 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 43.01 0.370
4 292 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 44.99 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.94 0.182
2 223 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 45.24 0.224
3 124 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 45.70 0.334
4 224 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.75 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 44.55 0.308
2 120 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.89 0.194
3 140 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 44.92 0.237
4 94 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 46.06 0.147
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 44.85 0.176
2 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 45.69 0.176
3 142 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 46.43 0.161
4 22 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.34 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 45.56 0.173
2 306 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 46.33 0.151
3 102 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 47.75 0.178
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 47.26 0.156
2 186 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.11 0.234
3 106 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 48.69 0.290
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 47.47 0.139
2 144 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 49.21 0.481
3 21 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.66 0.180
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 41.63 0.228
2 105 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 42.21 0.171
3 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 43.01 0.370
4 145 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 44.55 0.308
5 24 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 44.85 0.176
6 120 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.89 0.194
7 140 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 44.92 0.237
8 16 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.94 0.182
9 292 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 44.99 0.171
10 223 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 45.24 0.224
11 23 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 45.56 0.173
12 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 45.69 0.176
13 124 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 45.70 0.334
14 224 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.75 0.244
15 94 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 46.06 0.147
16 306 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 46.33 0.151
17 142 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 46.43 0.161
18 263 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 47.26 0.156
19 258 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 47.47 0.139
20 102 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 47.75 0.178
21 186 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.11 0.234
22 22 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.34 0.232
23 106 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 48.69 0.290
24 144 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 49.21 0.481
25 21 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.66 0.180

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 181 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:20.72
2 5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:31.40
3 139 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:35.98
4 180 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:38.70
5 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 2:39.61
6 192 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:43.97
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 2:25.88
2 234 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 2:27.15
3 67 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 2:31.83
4 213 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:32.51
5 51 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:33.08
6 20 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:36.62
7 17 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:53.57
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:19.36
2 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:19.97
3 99 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:20.32
4 134 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:22.60
5 73 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 2:22.66
6 291 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:23.64
7 37 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:26.29
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:19.36
2 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:19.97
3 99 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:20.32
4 181 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:20.72
5 134 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:22.60
6 73 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 2:22.66
7 291 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:23.64
8 50 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 2:25.88
9 37 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:26.29
10 234 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 2:27.15
11 5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:31.40
12 67 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 2:31.83
13 213 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:32.51
14 51 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:33.08
15 139 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:35.98
16 20 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:36.62
17 180 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:38.70
18 2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 2:39.61
19 192 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:43.97
20 17 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:53.57

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 2:40.09
2 301 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:40.57
3 136 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 2:41.56
4 118 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 2:41.57
5 28 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:46.51
6 80 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:00.92
7 267 Slovák MiaSlovák Mia 09 09 TRI Tatry Triathlon Team PopradTRI Tatry Triathlon Team Po... 3 3:16.40
43 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 155 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 2:34.63
2 293 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 2:35.08
3 142 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:37.37
4 304 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:38.48
5 227 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 2:39.00
6 141 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:44.74
7 93 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:44.94
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:24.29
3 218 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:24.77
4 294 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:32.92
6 300 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:41.49
137 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 DQ
14 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ
Poznámky:
137,14 - DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:24.29
2 218 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:24.77
3 294 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:32.92
4 155 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 2:34.63
5 293 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 2:35.08
6 142 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:37.37
7 304 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:38.48
8 227 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 2:39.00
9 70 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 2:40.09
10 301 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:40.57
11 300 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:41.49
12 136 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 2:41.56
13 118 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 2:41.57
14 141 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:44.74
15 93 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:44.94
16 28 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:46.51
17 80 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:00.92
18 267 Slovák MiaSlovák Mia 09 09 TRI Tatry Triathlon Team PopradTRI Tatry Triathlon Team Po... 3 3:16.40
43 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 DNF
137 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 DQ
14 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ

2000 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 262 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 6:41.78
2 298 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 7:26.18
3 68 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 PB 7:29.89
4 45 Slivoňová SofiaSlivoňová Sofia 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 PB 7:31.50
5 243 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 5 7:35.54
6 156 Havírová EvaHavírová Eva 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 PB 7:42.18
7 13 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 7:44.85
8 35 Pipíšková NinaPipíšková Nina 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 12 PB 7:45.75
9 129 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 7:48.48
10 264 Habasová NelaHabasová Nela 09 09 TRI Tatry Triathlon Team PopradTRI Tatry Triathlon Team Po... 7:49.11
11 90 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 8:00.37
12 12 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 PB 8:00.91
13 25 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 8:06.50
14 117 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 8:13.32
15 170 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 8:19.01
16 7 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 8:43.27
73 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 13 DNS
Celkom 17 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09:39.61
2 296 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09:45.84
MS 203 Jakubets HlibJakubets Hlib 08 08 Realiz sport teamRealiz sport team 4 10:11.98
4 57 Začka TimoZačka Timo 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 10:43.89
5 169 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 10:54.03
6 130 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 11:00.04
7 239 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 11:05.10
8 66 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 11:28.11
9 111 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 11:35.89
10 241 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 8 11:38.70
11 240 Lenghart MarkusLenghart Markus 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 11 11:39.91
12 229 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 PB 11:43.82
13 242 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 14 12:15.40
14 153 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 12:47.61
132 Tkáč JánTkáč Ján 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 DNF
193 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DQ
Poznámky:
193 - DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 16 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.11 0.146
2 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.18 0.159
3 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.42 0.146
4 278 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.90 0.185
5 97 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.07 0.191
6 158 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 09.14 0.182
7 232 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.43 0.181
191 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNF 0.161
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.3.2023 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.37 Q 0.156
2 97 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.05 q 0.191
3 158 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.19 q 0.198
4 51 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.62 0.164
5 234 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.57 0.147
6 274 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.68 0.194
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 5 najrýchlejších časov
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.3.2023 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.34 Q 0.152
2 278 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.87 q 0.175
3 232 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43 q 0.201
4 77 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.90 0.332
5 197 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.96 0.206
6 160 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.60 0.248
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 5 najrýchlejších časov
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.3.2023 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.52 Q 0.184
2 191 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.11 q 0.156
3 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.47 0.227
4 290 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.32 0.214
5 109 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.39 0.246
MS 272 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.46 0.168
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 5 najrýchlejších časov
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.34 Q 0.152
2 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.37 Q 0.156
3 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.52 Q 0.184
4 278 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.87 q 0.175
5 97 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.05 q 0.191
6 191 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.11 q 0.156
7 158 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.19 q 0.198
8 232 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43 q 0.201
9 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.47 0.227
10 51 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.62 0.164
11 77 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.90 0.332
12 197 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.96 0.206
13 290 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.32 0.214
14 109 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.39 0.246
15 272 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.46 0.168
16 234 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.57 0.147
17 274 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.68 0.194
18 160 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.60 0.248

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.86 0.184
2 215 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.09 0.162
3 42 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.16 0.178
4 101 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.24 0.319
5 16 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.35 0.331
6 53 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.58 0.172
7 85 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.60 0.183
8 95 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 09.71 0.203
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.3.2023 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.05 Q 0.152
2 39 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.73 0.273
3 189 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.89 0.586
4 10 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.99 0.190
5 22 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.02 0.424
6 238 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.69 0.380
7 84 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.75 0.196
8 81 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.60 0.167
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.3.2023 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.22 Q 0.165
2 85 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.60 q 0.155
3 281 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.67 0.184
4 72 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83 0.194
5 91 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 10.45 0.417
6 115 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.47 0.144
7 29 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.04 0.370
8 110 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 11.13 0.163
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.3.2023 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.29 Q 0.181
2 15 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.72 0.146
3 292 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.95 0.367
4 88 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.23 0.169
5 9 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.55 0.157
6 202 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.69 0.166
7 198 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 11.06 0.189
8 163 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.97 0.432
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 5.3.2023 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.28 Q 0.157
2 53 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.31 q 0.156
3 16 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.45 q 0.150
4 95 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 6 PB 09.46 q 0.183
5 87 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.17 0.182
6 250 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.70 0.395
7 199 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.80 0.185
8 237 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.20 0.474
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy 2. dráha - žltá karta podľa SP 18.5
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.05 Q 0.152
2 42 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.22 Q 0.165
3 101 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.28 Q 0.157
4 215 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.29 Q 0.181
5 53 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.31 q 0.156
6 16 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.45 q 0.150
7 95 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 6 PB 09.46 q 0.183
8 85 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.60 q 0.155
9 281 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.67 0.184
10 15 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.72 0.146
11 39 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.73 0.273
12 72 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83 0.194
13 189 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.89 0.586
14 292 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.95 0.367
15 10 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.99 0.190
16 22 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.02 0.424
17 87 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.17 0.182
18 88 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.23 0.169
19 91 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 10.45 0.417
20 115 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.47 0.144
21 9 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.55 0.157
22 238 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.69 0.380
22 202 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.69 0.166
24 250 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.70 0.395
25 84 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.75 0.196
26 199 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.80 0.185
27 29 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.04 0.370
28 198 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 11.06 0.189
29 110 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 11.13 0.163
30 237 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.20 0.474
31 81 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.60 0.167
32 163 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.97 0.432

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 5.3.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 177
1 112 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 11 173 o o o o xo xo o xxx
2 191 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 169 - - o o o o xxx
3 19 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 8 160 - - o xo xxx
4 235 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 155 o o o xxx
5 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 155 o o xo xxx
6 234 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 PB 155 xo xo xxo xxx
7 197 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 150 xxo o xxx
8 98 Komjáti DávidKomjáti Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 PB 150 o xo xxx
9 214 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 9 145 o xxx
245 Roest SebastianRoest Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 NM xxx
159 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 2 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 5.3.2023 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 154 158 161
1 215 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 16 158 - o o o xo o xxx
2 280 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 PB 158 o o o o xo xxo xxx
3 82 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 PB 158 o o o o xxo xxo xxx
4 72 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 10 PB 154 o o xo xo o xxx
5 217 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 14 154 - xo o xxo xxo xxx
6= 116 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 11 PB 150 o o o o xxx
6= 69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 12 150 - o o o xxx
8 261 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 15 145 - o o xxx
9 288 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 8 145 o o xo xxx
10 287 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 9 145 - xo xo xxx
11 285 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 1 PB 145 o o xxo xxx
12 286 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 3 140 o o xxx
13= 210 Zíšková TatianaZíšková Tatiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 7 140 o xo xxx
13= 284 Jasenáková SáraJasenáková Sára
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 140 o xo xxx
15 71 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 6 135 xo xxx
250 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 NM xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 5.3.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390
1 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 370 - - - - o o o o o o - o - xxx
2 119 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 PB 340 - o o o o o o xo xo xxx
3 158 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 6 PB 260 o o xo xxx
4 197 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 240 o o xxx
5 275 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 PB 240 o xxo xxx
160 Ungvarský MarkoUngvarský Marko
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 3 NM xxx
247 Vojtko PeterVojtko Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 NM xxx
159 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 5.3.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 180 200 210 220 230 240 250 260 270
1 228 Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 7 PB 260 o o - - o o o o xxx
2 282 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 230 o o o xo xxo xxx
3 256 Lázničková SimonaLázničková Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 PB 220 xo o o o xxx
4 78 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 PB 220 o o xo xxo xxx
5 255 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 200 o o xxx
6 86 Susková HanaSusková Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 4 180 o xxx
79 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 5.3.2023 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 16 PB 602 588 506 602 602 585 422 564
2 131 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 13 PB 597 569 565 577 577 583 587 597
3 19 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 15 PB 596 578 574 576 578 549 549 596
4 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 12 PB 566 566 544 541 566 x x 542
5 235 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 9 PB 553 x 517 553 553 x 430 546
6 56 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 7 PB 545 515 496 x 515 524 545 510
7 165 Molnár LadislavMolnár Ladislav
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
08 08 6 PB 539 394 492 539 539 x 536 508
8 158 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 8 PB 539 488 539 480 539 500 521 507
9 214 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 512 504 478 512 512
10 166 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 4 509 498 x 509 509
11 191 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 14 509 509 264 430 509
12 54 Holts TimofijHolts Timofij
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 PB 507 507 504 x 507
13 289 Benko SamuelBenko Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 5 507 507 x 289 507
14 277 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 478 478 450 426 478
15 148 Žužo OliverŽužo Oliver
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 2 467 467 x x 467
212 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 10 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 5.3.2023 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 17 PB 566 x 513 530 530 510 546 566
2 53 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 16 525 508 509 519 519 509 521 525
3 215 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 15 524 x 510 517 517 505 524 514
4 217 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 11 PB 518 480 506 485 506 494 486 518
5 135 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 14 516 503 516 487 516 506 504 512
6 189 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 13 507 x x 495 495 507 496 x
7 41 Mádelová JúliaMádelová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
08 08 7 PB 497 451 471 477 477 497 490 x
8 281 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 3 PB 486 483 465 473 483 454 486 x
9 292 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 8 473 453 x 473 473
10 177 Svobodová NelaSvobodová Nela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 6 471 471 x 466 471
11 85 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 470 456 444 470 470
12 82 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 467 467 x 445 467
13 63 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 460 442 449 460 460
14 114 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 457 457 452 447 457
15 61 Marázová MartinaMarázová Martina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 1 453 453 426 413 453
16 222 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 9 450 441 448 450 450
17 108 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 442 442 425 428 442
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 5.3.2023 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 225 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 11.23 10.84 x 11.23 11.23 x 10.88 x
2 149 Vasilcová AnnaVasilcová Anna
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 12 PB 10.65 09.48 10.65 09.23 10.65 10.40 09.66 09.96
3 82 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 PB 10.56 09.29 09.64 09.86 9.86 - 10.01 10.56
4 299 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 9 PB 10.23 08.46 07.54 09.53 9.53 09.57 09.78 10.23
5 124 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 PB 10.13 08.58 10.13 09.62 10.13 - 08.80 08.12
6 107 Pankuchová ViktóriaPankuchová Viktória
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 5 PB 10.04 10.04 x x 10.04 09.59 09.90 09.43
7 216 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 09.78 09.78 09.29 08.66 9.78 08.96 09.52 08.71
8 121 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 14 09.56 08.96 08.89 09.56 9.56 09.27 08.38 09.53
9 236 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 8 09.46 09.26 09.32 09.46 9.46
10 172 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 15 09.27 09.05 09.27 x 9.27
11 273 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 4 PB 08.99 07.73 08.99 08.14 8.99
12 205 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 6 08.87 08.87 08.63 08.54 8.87
13 209 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 10 08.74 08.67 08.74 08.58 8.74
14 9 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 08.50 08.14 08.50 07.17 8.50
15 201 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 08.42 08.42 08.21 07.94 8.42
16 220 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 08.27 07.71 08.27 07.49 8.27
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 5.3.2023 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
08 08 16 PB 14.14 13.90 14.14 13.83 14.14 13.01 11.56 x
2 76 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 15 PB 13.59 x 13.55 13.38 13.55 13.25 13.59 13.05
3 230 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 12 PB 13.11 x 12.05 11.74 12.05 12.10 13.11 11.76
4 204 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 14 13.05 12.48 12.18 11.96 12.48 12.55 12.69 13.05
5 278 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 13 12.14 11.03 11.86 12.14 12.14 11.71 11.91 11.55
6 146 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 8 PB 11.46 10.85 11.31 x 11.31 10.96 x 11.46
7 75 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 PB 11.01 10.67 10.79 10.96 10.96 10.64 11.01 10.19
8 113 Šrámek Tadeᚊrámek Tadeáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 11 10.78 10.78 09.93 10.32 10.78 10.71 10.63 10.11
9 231 Čejka MartinČejka Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 10.38 08.93 10.38 09.74 10.38
10 151 Lánik AdamLánik Adam
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
08 08 6 PB 10.07 09.78 10.07 09.91 10.07
11 194 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 09.38 08.29 08.99 09.38 9.38
12 196 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 09.37 09.37 09.02 08.51 9.37
13 47 Poracký TomášPoracký Tomáš
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 9 09.07 08.95 08.92 09.07 9.07
14 162 Gembický TimotejGembický Timotej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 4 08.64 08.58 08.22 08.64 8.64
15 193 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 08.26 08.10 08.26 07.48 8.26
16 190 Brezničan MárioBrezničan Mário
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 07.82 07.82 x 07.42 7.82
Celkom 16 pretekárov

4 x 200 m kluby - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ne, 5.3.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Hatrik, Ťapuš, Priadka, Patócs Hatrik, Ťapuš, Priadka, Patócs AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:44.62 0.153
2 54 Zachar, Holts, Ivák, Rutai Zachar, Holts, Ivák, Rutai Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:45.11 0.443
3 179 Čikel, Cifra, Sládečka, Flóriš Čikel, Cifra, Sládečka, Flóriš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:45.95 0.163
4 169 Ambrozy, Kán, Haque, Havaš Ambrozy, Kán, Haque, Havaš AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:47.67 0.154
Celkom 4 pretekári
Starší žiaci 02 (ne, 5.3.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Komjáti, Miko, Hogya, Kóča Komjáti, Miko, Hogya, Kóča Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:43.09 0.166
2 231 Čejka, Gajdoš, Lenárt, Jurčišin Čejka, Gajdoš, Lenárt, Jurčišin ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 1:46.98 0.193
3 Králik, Proňuk, Polaček, Danovský Králik, Proňuk, Polaček, Danovský Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:56.68 0.151
4 244 Roest, Bezák, Lipka, Vojtko Roest, Bezák, Lipka, Vojtko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:57.11 0.163
Celkom 4 pretekári

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ne, 5.3.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel