<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (5. 3. 2023)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 5.3.2023 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
08 08 16 PB 14.14 13.90 14.14 13.83 14.14 13.01 11.56 x
2 76 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 15 PB 13.59 x 13.55 13.38 13.55 13.25 13.59 13.05
3 230 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 12 PB 13.11 x 12.05 11.74 12.05 12.10 13.11 11.76
4 204 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 14 13.05 12.48 12.18 11.96 12.48 12.55 12.69 13.05
5 278 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 13 12.14 11.03 11.86 12.14 12.14 11.71 11.91 11.55
6 146 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 8 PB 11.46 10.85 11.31 x 11.31 10.96 x 11.46
7 75 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 PB 11.01 10.67 10.79 10.96 10.96 10.64 11.01 10.19
8 113 Šrámek Tadeᚊrámek Tadeáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 11 10.78 10.78 09.93 10.32 10.78 10.71 10.63 10.11
9 231 Čejka MartinČejka Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 10.38 08.93 10.38 09.74 10.38
10 151 Lánik AdamLánik Adam
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
08 08 6 PB 10.07 09.78 10.07 09.91 10.07
11 194 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 09.38 08.29 08.99 09.38 9.38
12 196 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 09.37 09.37 09.02 08.51 9.37
13 47 Poracký TomášPoracký Tomáš
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 9 09.07 08.95 08.92 09.07 9.07
14 162 Gembický TimotejGembický Timotej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 4 08.64 08.58 08.22 08.64 8.64
15 193 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 08.26 08.10 08.26 07.48 8.26
16 190 Brezničan MárioBrezničan Mário
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 07.82 07.82 x 07.42 7.82
Celkom 16 pretekárov