<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (5. 3. 2023)

60 m - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 07.27 0.122
2 212 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 07.36 0.144
3 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 07.49 0.147

60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 175 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.90 0.190
2 200 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 08.00 0.194
3 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 08.11 0.359

2000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 262 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6:41.78
2 298 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7:26.18
3 68 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov PB 7:29.89

3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 09:39.61
2 296 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 09:45.84

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 08.11 0.146
2 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 08.18 0.159
3 279 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 08.42 0.146

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 08.86 0.184
2 215 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 09.09 0.162
3 42 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 09.16 0.178

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 98 Komjáti, Miko, Hogya, Kóča Komjáti, Miko, Hogya, Kóča Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1:43.09 0.166
2 231 Čejka, Gajdoš, Lenárt, Jurčišin Čejka, Gajdoš, Lenárt, Jurčišin ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:46.98 0.193
3 Králik, Proňuk, Polaček, Danovský Králik, Proňuk, Polaček, Danovský Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:56.68 0.151

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 271 Hatrik, Ťapuš, Priadka, Patócs Hatrik, Ťapuš, Priadka, Patócs AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:44.62 0.153
2 54 Zachar, Holts, Ivák, Rutai Zachar, Holts, Ivák, Rutai Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:45.11 0.443
3 179 Čikel, Cifra, Sládečka, Flóriš Čikel, Cifra, Sládečka, Flóriš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:45.95 0.163

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 173 Grebeči, Bortlíková, Svobodová, Segéňová Grebeči, Bortlíková, Svobodová, Segéňová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1:49.05 0.230
2 40 Krupová, Fazekašová, Moravíková, Azari Krupová, Fazekašová, Moravíková, Azari AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1:53.20 0.146
3 105 Kucáková, Andrisová, Matejová, Červenáková Kucáková, Andrisová, Matejová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1:54.21 0.168

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 16 Zivčáková, Zálesňáková, Hustá, Pauková Zivčáková, Zálesňáková, Hustá, Pauková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:54.44 0.179
2 255 Stachová, Kasanová, Lázničková, Dugátová Stachová, Kasanová, Lázničková, Dugátová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.59 0.141
3 184 Jarošová, Gereková, Tóthová, Titková Jarošová, Gereková, Tóthová, Titková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:59.43 0.182

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 281 Gregušová, Brišová, Jasenáková, Hejčíková Gregušová, Brišová, Jasenáková, Hejčíková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:54.18 0.166
2 224 Slašťanová, Lučaníková, Bieliková, Burská Slašťanová, Lučaníková, Bieliková, Burská MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1:54.68 0.156
3 265 Pirčová, Slovák, Pitoňáková, Habasová Pirčová, Slovák, Pitoňáková, Habasová TRI Tatry Triathlon Team PopradTRI Tatry Triathlon Team Po... 2:15.33 0.184

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 122 Beňušková, Jakušová, Rajčeková, Bačková Beňušková, Jakušová, Rajčeková, Bačková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:55.64 0.318
2 145 Vytisková, Gáliková, Polačiková, Volobueva Vytisková, Gáliková, Polačiková, Volobueva Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:58.52 0.297
3 22 Halienková, Goriláková, Juhászová, Klučka Halienková, Goriláková, Juhászová, Klučka Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:58.74 0.200

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 63 Psársky, Vladárová, Šturdíková, Marázová Psársky, Vladárová, Šturdíková, Marázová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:54.38 0.139
2 Stašková, Mrázová, Kováčiková, Vavricová Stašková, Mrázová, Kováčiková, Vavricová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:57.80 0.150
3 303 Tebbaa, Kapustová, Gočová, Žúborová Tebbaa, Kapustová, Gočová, Žúborová MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:02.35 0.163

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kňažeková, Kuchta, Matušincová, Dubinová Kňažeková, Kuchta, Matušincová, Dubinová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:59.30 0.177
2 68 Gutisová, Cabanová, Vojteková, Gutteková Gutisová, Cabanová, Vojteková, Gutteková Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1:59.61 0.176

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 102 Gajdošová, Snížiková, Parkanská, Juríková Gajdošová, Snížiková, Parkanská, Juríková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1:58.28 0.235
2 254 Glasová, Kaluzinska, Bullová, Príkopská Glasová, Kaluzinska, Bullová, Príkopská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:04.07 0.199
3 Balnová, Pistovčáková, Gatci, Začková Balnová, Pistovčáková, Gatci, Začková Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:07.74 0.250