<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (5. 3. 2023)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 37.10 0.161
2 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 38.32 0.159
3 147 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.49 0.148
4 19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.42 0.173
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 40.77 0.166
2 154 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 41.34 0.153
3 291 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 41.35 0.169
4 271 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 42.35 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 41.01 0.190
2 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 42.84 0.208
3 66 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.03 0.178
4 274 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 43.04 0.238
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 42.33 0.373
2 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 42.39 0.240
3 67 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.32 0.176
4 77 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 43.67 0.252
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 42.95 0.133
2 18 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.53 0.187
3 17 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.86 0.224
4 290 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 46.96 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 5.3.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 43.96 0.172
2 5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.81 0.174
3 139 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 45.18 0.190
4 74 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 46.32 0.392
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 37.10 0.161
2 168 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 38.32 0.159
3 147 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.49 0.148
4 19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.42 0.173
5 46 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 40.77 0.166
6 26 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 41.01 0.190
7 154 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 41.34 0.153
8 291 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 41.35 0.169
9 295 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 42.33 0.373
10 271 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 42.35 0.202
11 150 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 42.39 0.240
12 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 42.84 0.208
13 244 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 42.95 0.133
14 66 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.03 0.178
15 274 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 43.04 0.238
16 67 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 43.32 0.176
17 77 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 43.67 0.252
18 162 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 43.96 0.172
19 18 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.53 0.187
20 5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.81 0.174
21 139 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 45.18 0.190
22 74 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 46.32 0.392
23 17 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.86 0.224
24 290 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 46.96 0.199

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 41.63 0.228
2 105 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 42.21 0.171
3 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 43.01 0.370
4 292 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 44.99 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.94 0.182
2 223 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 45.24 0.224
3 124 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 45.70 0.334
4 224 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.75 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 44.55 0.308
2 120 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.89 0.194
3 140 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 44.92 0.237
4 94 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 46.06 0.147
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 44.85 0.176
2 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 45.69 0.176
3 142 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 46.43 0.161
4 22 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.34 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 45.56 0.173
2 306 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 46.33 0.151
3 102 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 47.75 0.178
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 47.26 0.156
2 186 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.11 0.234
3 106 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 48.69 0.290
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 5.3.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 47.47 0.139
2 144 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 49.21 0.481
3 21 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.66 0.180
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 41.63 0.228
2 105 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 42.21 0.171
3 38 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 43.01 0.370
4 145 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 44.55 0.308
5 24 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 44.85 0.176
6 120 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.89 0.194
7 140 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 44.92 0.237
8 16 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 44.94 0.182
9 292 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 44.99 0.171
10 223 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 45.24 0.224
11 23 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 45.56 0.173
12 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 45.69 0.176
13 124 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 45.70 0.334
14 224 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.75 0.244
15 94 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 46.06 0.147
16 306 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 46.33 0.151
17 142 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 46.43 0.161
18 263 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 47.26 0.156
19 258 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 47.47 0.139
20 102 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 47.75 0.178
21 186 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 48.11 0.234
22 22 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.34 0.232
23 106 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 48.69 0.290
24 144 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 49.21 0.481
25 21 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.66 0.180