<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (5. 3. 2023)

Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 173
2 191 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 169
3 19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 160

Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 215 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 158
2 280 Boľošová LianaBoľošová Liana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 158
3 82 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 158

Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 276 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 370
2 119 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 340
3 158 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina PB 260

Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 228 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 260
2 282 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 230
3 256 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 220

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 602
2 131 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 597
3 19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 596

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 221 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 566
2 53 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 525
3 215 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 524

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 225 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.23
2 149 Vasilcová AnnaVasilcová Anna 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné PB 10.65
3 82 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 10.56

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 5.3.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 14.14
2 76 Kozický ViktorKozický Viktor 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 13.59
3 230 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 PB 13.11