<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky míting

Bratislava (28. 1. 2023)

60 m - Juniori (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 LIAZ Jablonec n. N.LIAZ Jablonec n. N. 5 SB 07.09 0.152
2 82 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 07.13 0.160
3 278 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.21 0.160
4 133 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 07.23 0.190
5 118 Felber FarkasFelber Farkas 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 7 SB 07.25 0.182
6 209 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 07.26 0.269
7 236 Pajek TadejPajek Tadej 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 07.41 0.174
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 07.52 0.182
2 132 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 07.68 0.140
3 249 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.71 0.239
4 74 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 07.73 0.155
5 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 07.89 0.169
6 137 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 07.90 0.223
211 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 07.68 0.147
2 263 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.72 0.172
3 119 Orosz BotondOrosz Botond 04 04 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 7 07.72 0.158
4 177 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 07.79 0.158
5 279 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.81 0.211
6 213 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.00 0.193
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 LIAZ Jablonec n. N.LIAZ Jablonec n. N. 5 SB 07.09 0.152
2 82 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 07.13 0.160
3 278 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.21 0.160
4 133 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 07.23 0.190
5 118 Felber FarkasFelber Farkas 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 7 SB 07.25 0.182
6 209 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 07.26 0.269
7 236 Pajek TadejPajek Tadej 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 07.41 0.174
8 262 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 07.52 0.182
9 132 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 07.68 0.140
9 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 07.68 0.147
11 249 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.71 0.239
12 263 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.72 0.172
12 119 Orosz BotondOrosz Botond 04 04 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 7 07.72 0.158
14 74 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 07.73 0.155
15 177 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 07.79 0.158
16 279 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.81 0.211
17 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 07.89 0.169
18 137 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 07.90 0.223
19 213 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.00 0.193
211 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS

60 m - Juniori (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 07.07 0.164
2 139 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 LIAZ Jablonec n. N.LIAZ Jablonec n. N. 4 SB 07.08 0.160
3 209 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 07.16 0.140
4 278 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 07.18 0.150
5 133 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 SB 07.23 0.182
6 236 Pajek TadejPajek Tadej 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 SB 07.37 0.170
118 Felber FarkasFelber Farkas 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.50 0.183
2 119 Orosz BotondOrosz Botond 04 04 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 7 SB 07.71 0.190
3 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.73 0.152
4 249 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.76 0.190
5 263 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.80 0.200
211 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 07.66 0.140
2 74 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 07.69 0.162
3 137 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 SB 07.83 0.158
4 177 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 07.83 0.136
5 213 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 07.88 0.144
6 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.01 0.178
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 07.07 0.164
2 139 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 LIAZ Jablonec n. N.LIAZ Jablonec n. N. 4 SB 07.08 0.160
3 209 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 07.16 0.140
4 278 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 07.18 0.150
5 133 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 SB 07.23 0.182
6 236 Pajek TadejPajek Tadej 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 SB 07.37 0.170
7 262 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.50 0.183
8 279 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 07.66 0.140
9 74 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 07.69 0.162
10 119 Orosz BotondOrosz Botond 04 04 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 7 SB 07.71 0.190
11 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.73 0.152
12 249 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.76 0.190
13 263 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.80 0.200
14 137 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 SB 07.83 0.158
14 177 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 07.83 0.136
16 213 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 07.88 0.144
17 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.01 0.178
118 Felber FarkasFelber Farkas 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 2 DNS
211 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNS

60 m - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 07.06 0.179
2 265 Vojáček FilipVojáček Filip 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.06 0.158
3 228 Ritlop ŽanRitlop Žan 06 06 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 5 07.09 0.182
4 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 07.32 0.154
5 180 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.33 0.185
6 105 Slavíček AdamSlavíček Adam 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 07.36 0.155
7 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.43 0.153
8 231 Černec VidČernec Vid 08 08 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 07.54 0.216
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 07.40 0.155
2 186 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 07.60 0.172
3 154 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.60 0.179
4 15 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.63 0.154
5 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.70 0.203
6 97 Smolík RichardSmolík Richard 09 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 07.72 0.212
7 261 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.78 0.224
8 89 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.80 0.233
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Koležnik FilipKoležnik Filip 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 SB 07.52 0.201
2 194 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 07.62 0.204
3 283 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 07.66 0.200
4 157 Jagodič AljažJagodič Aljaž 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 SB 07.70 0.197
5 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.80 0.208
6 17 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 07.81 0.199
7 232 Fleisinger FilipFleisinger Filip 07 07 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 07.85 0.159
8 95 Elsner VítekElsner Vítek 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 07.90 0.200
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (so, 28.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 07.58 0.212
2 14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 07.66 0.212
3 183 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 07.76 0.272
4 108 Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 07.82 0.201
5 178 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.83 0.183
6 196 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 07.86 0.192
7 81 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.87 0.195
8 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 07.90 0.167
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 05 (so, 28.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.70 0.167
2 179 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 07.79 0.213
3 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 07.89 0.177
4 121 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.04 0.170
5 282 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.11 0.192
6 5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.19 0.168
7 294 Dobčák MartinDobčák Martin 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.27 0.368
184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 07.06 0.179
1 265 Vojáček FilipVojáček Filip 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.06 0.158
3 228 Ritlop ŽanRitlop Žan 06 06 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 5 07.09 0.182
4 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 07.32 0.154
5 180 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.33 0.185
6 105 Slavíček AdamSlavíček Adam 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 07.36 0.155
7 174 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 07.40 0.155
8 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.43 0.153
9 158 Koležnik FilipKoležnik Filip 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 SB 07.52 0.201
10 231 Černec VidČernec Vid 08 08 AD ŠtajerskaAD Štajerska 8 07.54 0.216
11 27 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 07.58 0.212
12 186 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 07.60 0.172
12 154 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.60 0.179
14 194 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 07.62 0.204
15 15 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.63 0.154
16 283 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 07.66 0.200
16 14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 07.66 0.212
18 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.70 0.203
18 157 Jagodič AljažJagodič Aljaž 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 SB 07.70 0.197
18 188 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.70 0.167
21 97 Smolík RichardSmolík Richard 09 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 07.72 0.212
22 183 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 07.76 0.272
23 261 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.78 0.224
24 179 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 07.79 0.213
25 89 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.80 0.233
25 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.80 0.208
27 17 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 07.81 0.199
28 108 Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 07.82 0.201
29 178 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.83 0.183
30 232 Fleisinger FilipFleisinger Filip 07 07 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 07.85 0.159
31 196 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 07.86 0.192
32 81 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.87 0.195
33 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 07.89 0.177
34 95 Elsner VítekElsner Vítek 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 07.90 0.200
34 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 07.90 0.167
36 121 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.04 0.170
37 282 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.11 0.192
38 5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.19 0.168
39 294 Dobčák MartinDobčák Martin 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.27 0.368
184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 DNS

60 m - Dorastenci (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Vojáček FilipVojáček Filip 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.01 0.139
2 228 Ritlop ŽanRitlop Žan 06 06 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 3 SB 07.05 0.161
3 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 07.28 0.128
4 180 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 07.29 0.157
5 174 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 SB 07.39 0.150
6 105 Slavíček AdamSlavíček Adam 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.40 0.146
7 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 07.44 0.148
216 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 231 Černec VidČernec Vid 08 08 AD ŠtajerskaAD Štajerska 5 SB 07.40 0.213
2 158 Koležnik FilipKoležnik Filip 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 SB 07.51 0.165
3 186 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 07.54 0.169
4 27 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.59 0.215
5 194 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 07.59 0.191
6 154 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.62 0.162
7 15 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.70 0.158
8 283 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.70 0.213
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 07.60 0.180
2 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 07.66 0.198
3 14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.67 0.175
4 97 Smolík RichardSmolík Richard 09 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 07.71 0.186
5 157 Jagodič AljažJagodič Aljaž 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 07.72 0.190
6 183 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 SB 07.74 0.208
7 179 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 07.75 0.197
188 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DQ -0.020
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 04 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 07.69 0.171
2 17 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 SB 07.80 0.175
3 108 Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 SB 07.82 0.229
4 196 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 07.83 0.175
5 178 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 07.83 0.162
6 232 Fleisinger FilipFleisinger Filip 07 07 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 SB 07.84 0.173
7 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.88 0.161
8 81 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.04 0.191
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 05 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Elsner VítekElsner Vítek 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.95 0.179
2 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.97 0.187
3 121 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 08.05 0.164
4 282 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.20 0.369
5 5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.25 0.186
184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS
294 Dobčák MartinDobčák Martin 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 DNS
107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Vojáček FilipVojáček Filip 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.01 0.139
2 228 Ritlop ŽanRitlop Žan 06 06 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 3 SB 07.05 0.161
3 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 07.28 0.128
4 180 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 07.29 0.157
5 174 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 SB 07.39 0.150
6 105 Slavíček AdamSlavíček Adam 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.40 0.146
6 231 Černec VidČernec Vid 08 08 AD ŠtajerskaAD Štajerska 5 SB 07.40 0.213
8 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 07.44 0.148
9 158 Koležnik FilipKoležnik Filip 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 SB 07.51 0.165
10 186 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 07.54 0.169
11 27 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.59 0.215
11 194 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 07.59 0.191
13 261 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 07.60 0.180
14 154 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.62 0.162
15 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 07.66 0.198
16 14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.67 0.175
17 89 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 07.69 0.171
18 15 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.70 0.158
18 283 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.70 0.213
20 97 Smolík RichardSmolík Richard 09 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 07.71 0.186
21 157 Jagodič AljažJagodič Aljaž 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 07.72 0.190
22 183 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 SB 07.74 0.208
23 179 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 07.75 0.197
24 17 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 SB 07.80 0.175
25 108 Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 SB 07.82 0.229
26 196 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 07.83 0.175
26 178 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 07.83 0.162
28 232 Fleisinger FilipFleisinger Filip 07 07 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 SB 07.84 0.173
29 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.88 0.161
30 95 Elsner VítekElsner Vítek 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.95 0.179
31 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.97 0.187
32 81 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.04 0.191
33 121 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 08.05 0.164
34 282 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.20 0.369
35 5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.25 0.186
216 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
188 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DQ -0.020
184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS
294 Dobčák MartinDobčák Martin 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 DNS
107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 DNS

60 m - Juniorky (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 SB 08.00 0.195
2 44 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 08.11 0.183
3 204 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.17 0.227
4 250 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 08.18 0.166
5 257 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 08.23 0.187
6 146 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 SB 08.30 0.200
7 103 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.37 0.373
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 08.42 0.152
2 120 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 4 08.51 0.149
3 122 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 SB 08.68 0.298
4 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.78 0.216
5 80 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.63 0.364
258 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 SB 08.00 0.195
2 44 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 08.11 0.183
3 204 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.17 0.227
4 250 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 08.18 0.166
5 257 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 08.23 0.187
6 146 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 SB 08.30 0.200
7 103 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.37 0.373
8 253 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 08.42 0.152
9 120 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 4 08.51 0.149
10 122 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 SB 08.68 0.298
11 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.78 0.216
12 80 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.63 0.364
258 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

60 m - Juniorky (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 08.05 0.184
2 204 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.11 0.198
3 103 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.23 0.388
4 44 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.23 0.192
5 250 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.28 0.181
6 146 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 08.32 0.163
7 257 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.35 0.200
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 2 08.47 0.151
2 253 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.53 0.170
3 122 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.70 0.252
4 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.74 0.219
5 258 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.99 0.167
6 80 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.78 0.356
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 08.05 0.184
2 204 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.11 0.198
3 103 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.23 0.388
3 44 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.23 0.192
5 250 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.28 0.181
6 146 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 08.32 0.163
7 257 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.35 0.200
8 120 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 2 08.47 0.151
9 253 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.53 0.170
10 122 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.70 0.252
11 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.74 0.219
12 258 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.99 0.167
13 80 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.78 0.356

60 m - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 07.84 0.212
2 266 Daněčková SylvieDaněčková Sylvie 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.92 0.163
3 205 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 07.97 0.199
4 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.03 0.175
5 9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.04 0.162
6 41 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.15 0.173
7 169 Voglar JulijaVoglar Julija 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 08.22 0.175
8 88 Rybová KateřinaRybová Kateřina 09 09 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.23 0.298
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 08.05 0.178
2 101 Mwanyolo EmaMwanyolo Ema 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.07 0.221
3 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.13 0.207
4 254 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.15 0.162
5 86 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.24 0.158
6 34 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.26 0.175
7 54 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.37 0.186
8 290 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.39 0.316
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.21 0.150
2 136 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 08.23 0.187
3 149 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.26 0.243
4 170 Živanović Nikita PirnatŽivanović Nikita Pirnat 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 08.36 0.246
5 197 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.39 0.363
6 85 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 0.154
7 189 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.61 0.161
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 04 (so, 28.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 08.39 0.160
2 219 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.50 0.240
3 142 Macenauerová KarolínaMacenauerová Karolína 09 09 JAC BrnoJAC Brno 3 08.50 0.315
4 72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 08.51 0.185
5 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.58 0.186
6 268 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.69 0.172
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 05 (so, 28.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Turčin NinaTurčin Nina 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 SB 08.46 0.177
2 100 Fojtová AdélaFojtová Adéla 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 SB 08.49 0.179
3 277 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.56 0.367
4 200 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.56 0.186
5 12 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.56 0.211
6 166 Ogrinc LanaOgrinc Lana 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 08.66 0.395
7 90 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.77 0.176
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 06 (so, 28.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.52 0.322
2 83 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.70 0.354
3 134 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 08.80 0.367
4 18 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.86 0.404
5 79 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.88 0.559
6 84 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.94 0.230
7 66 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.02 0.201
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 07 (so, 28.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.57 0.276
2 87 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.65 0.359
3 124 Táborská TimeaTáborská Timea 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.66 0.130
4 295 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 08.67 0.342
5 256 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.68 0.233
6 251 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.69 0.156
7 296 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.22 0.160
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 07.84 0.212
2 266 Daněčková SylvieDaněčková Sylvie 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.92 0.163
3 205 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 07.97 0.199
4 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.03 0.175
5 9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.04 0.162
6 43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 08.05 0.178
7 101 Mwanyolo EmaMwanyolo Ema 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.07 0.221
8 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.13 0.207
9 41 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.15 0.173
9 254 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.15 0.162
11 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.21 0.150
12 169 Voglar JulijaVoglar Julija 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 08.22 0.175
13 88 Rybová KateřinaRybová Kateřina 09 09 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.23 0.298
13 136 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 08.23 0.187
15 86 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.24 0.158
16 34 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.26 0.175
16 149 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.26 0.243
18 170 Živanović Nikita PirnatŽivanović Nikita Pirnat 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 08.36 0.246
19 54 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.37 0.186
20 290 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.39 0.316
20 197 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.39 0.363
20 109 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 08.39 0.160
23 85 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 0.154
24 168 Turčin NinaTurčin Nina 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 SB 08.46 0.177
25 100 Fojtová AdélaFojtová Adéla 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 SB 08.49 0.179
26 219 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.50 0.240
26 142 Macenauerová KarolínaMacenauerová Karolína 09 09 JAC BrnoJAC Brno 3 08.50 0.315
28 72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 08.51 0.185
29 259 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.52 0.322
30 277 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.56 0.367
30 200 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.56 0.186
30 12 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.56 0.211
33 199 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.57 0.276
34 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.58 0.186
35 189 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.61 0.161
36 87 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.65 0.359
37 166 Ogrinc LanaOgrinc Lana 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 08.66 0.395
37 124 Táborská TimeaTáborská Timea 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.66 0.130
39 295 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 08.67 0.342
40 256 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.68 0.233
41 268 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.69 0.172
41 251 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.69 0.156
43 83 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.70 0.354
44 90 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.77 0.176
45 134 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 08.80 0.367
46 18 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.86 0.404
47 79 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.88 0.559
48 84 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.94 0.230
49 66 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.02 0.201
50 296 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.22 0.160

60 m - Dorastenky (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 07.69 0.127
2 266 Daněčková SylvieDaněčková Sylvie 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.85 0.193
3 205 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 07.86 0.255
4 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 07.93 0.169
5 101 Mwanyolo EmaMwanyolo Ema 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 SB 08.03 0.333
6 43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 08.04 0.179
7= 9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.12 0.180
7= 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 08.12 0.185
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Rybová KateřinaRybová Kateřina 09 09 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 2 SB 07.97 0.113
2 41 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 08.13 0.160
3 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 SB 08.17 0.218
4 254 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.18 0.152
5 169 Voglar JulijaVoglar Julija 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 SB 08.18 0.183
6 86 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 08.22 0.334
7 136 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 08.31 0.239
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 08.21 0.167
2 170 Živanović Nikita PirnatŽivanović Nikita Pirnat 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 SB 08.29 0.227
3 149 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.31 0.152
4 109 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 SB 08.35 0.157
5 197 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 08.37 0.207
6 290 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.41 0.175
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 04 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Turčin NinaTurčin Nina 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 SB 08.34 0.156
2 72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 SB 08.43 0.190
3 142 Macenauerová KarolínaMacenauerová Karolína 09 09 JAC BrnoJAC Brno 2 SB 08.44 0.563
4 85 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.50 0.153
5 259 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 08.50 0.202
6 100 Fojtová AdélaFojtová Adéla 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.59 0.169
219 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 05 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.48 0.192
2 199 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 SB 08.54 0.174
3 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.61 0.189
4 12 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.62 0.471
5 189 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.65 0.184
6 87 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.80 0.150
277 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 06 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 08.66 0.167
2 83 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 08.66 0.198
3 256 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 08.68 0.340
4 295 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.70 0.169
5 166 Ogrinc LanaOgrinc Lana 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 08.80 0.439
268 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 DNS
124 Táborská TimeaTáborská Timea 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 07 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 08.79 0.393
2 79 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 08.84 0.160
3 18 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 SB 08.85 0.242
4 90 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.86 0.181
5 84 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.98 0.238
6 66 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 09.00 0.211
7 296 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 SB 09.13 0.141
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 07.69 0.127
2 266 Daněčková SylvieDaněčková Sylvie 07 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.85 0.193
3 205 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 07.86 0.255
4 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 07.93 0.169
5 88 Rybová KateřinaRybová Kateřina 09 09 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 2 SB 07.97 0.113
6 101 Mwanyolo EmaMwanyolo Ema 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 SB 08.03 0.333
7 43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 08.04 0.179
8 9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.12 0.180
8 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 08.12 0.185
10 41 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 08.13 0.160
11 229 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 SB 08.17 0.218
12 254 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.18 0.152
12 169 Voglar JulijaVoglar Julija 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 6 SB 08.18 0.183
14 34 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 08.21 0.167
15 86 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 08.22 0.334
16 170 Živanović Nikita PirnatŽivanović Nikita Pirnat 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 SB 08.29 0.227
17 136 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 08.31 0.239
17 149 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.31 0.152
19 168 Turčin NinaTurčin Nina 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 SB 08.34 0.156
20 109 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 SB 08.35 0.157
21 197 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 08.37 0.207
22 290 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.41 0.175
23 72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 SB 08.43 0.190
24 142 Macenauerová KarolínaMacenauerová Karolína 09 09 JAC BrnoJAC Brno 2 SB 08.44 0.563
25 200 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.48 0.192
26 85 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.50 0.153
26 259 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 08.50 0.202
28 199 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 SB 08.54 0.174
29 100 Fojtová AdélaFojtová Adéla 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.59 0.169
30 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.61 0.189
31 12 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.62 0.471
32 189 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.65 0.184
33 251 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 08.66 0.167
33 83 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 08.66 0.198
35 256 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 08.68 0.340
36 295 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.70 0.169
37 134 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 08.79 0.393
38 87 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.80 0.150
38 166 Ogrinc LanaOgrinc Lana 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 08.80 0.439
40 79 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 08.84 0.160
41 18 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 SB 08.85 0.242
42 90 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.86 0.181
43 84 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.98 0.238
44 66 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 09.00 0.211
45 296 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 SB 09.13 0.141
219 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 DNS
277 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
268 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 DNS
124 Táborská TimeaTáborská Timea 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 DQ

300 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 28.1.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 37.50 0.207
2 119 Orosz BotondOrosz Botond 04 04 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 1 39.67 0.319
133 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 DQ 0.212
237 Strašek MaksimStrašek Maksim 06 06 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 DQ 0.157
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 dráha č. 3 a 4
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.1.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 231 Černec VidČernec Vid 08 08 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.85 0.242
2 249 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 38.26 0.192
3 128 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 39.97 0.183
159 Milosavljević MatijaMilosavljević Matija 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 DQ 0.162
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 28.1.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 38.30 0.150
2 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 39.98 0.164
3 53 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 43.33 0.335
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 37.50 0.207
2 231 Černec VidČernec Vid 08 08 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 37.85 0.242
3 249 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 38.26 0.192
4 211 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 38.30 0.150
5 119 Orosz BotondOrosz Botond 04 04 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 1 39.67 0.319
6 128 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 39.97 0.183
7 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 39.98 0.164
8 53 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 43.33 0.335
133 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 DQ 0.212
237 Strašek MaksimStrašek Maksim 06 06 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 DQ 0.157
159 Milosavljević MatijaMilosavljević Matija 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 DQ 0.162

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 28.1.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 37.97 0.174
2 179 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.58 0.222
3 45 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 44.44 0.395
174 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ 0.221
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.1.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 38.61 0.209
2 48 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 39.00 0.570
51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.222
30 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ -0.025
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 1 DQ podľa TP 17.3.1 dráha č. 4
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 28.1.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 37.22 0.169
2 97 Smolík RichardSmolík Richard 09 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 SB 38.60 0.186
3 127 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 39.85 0.226
4 272 Balogh HunorBalogh Hunor 09 09 Sportolj Velünk SE VeszprémSportolj Velünk SE Veszprém 1 40.40 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 28.1.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Koležnik FilipKoležnik Filip 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 SB 38.63 0.260
2 154 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 39.07 0.256
3 138 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 40.87 0.198
14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DQ 0.191
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 28.1.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 39.44 0.274
2 157 Jagodič AljažJagodič Aljaž 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 SB 39.56 0.219
248 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.192
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 37.22 0.169
2 246 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 37.97 0.174
3 179 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.58 0.222
4 97 Smolík RichardSmolík Richard 09 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 SB 38.60 0.186
5 271 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 38.61 0.209
6 158 Koležnik FilipKoležnik Filip 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 SB 38.63 0.260
7 48 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 39.00 0.570
8 154 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 39.07 0.256
9 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 39.44 0.274
10 157 Jagodič AljažJagodič Aljaž 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 SB 39.56 0.219
11 127 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 39.85 0.226
12 272 Balogh HunorBalogh Hunor 09 09 Sportolj Velünk SE VeszprémSportolj Velünk SE Veszprém 1 40.40 0.171
13 138 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 40.87 0.198
14 45 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 44.44 0.395
174 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ 0.221
51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.222
30 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ -0.025
14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DQ 0.191
248 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.192

300 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 28.1.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Zbičajnik KarolinaZbičajnik Karolina 05 05 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 39.74 0.171
2 240 Klojčnik PetjaKlojčnik Petja 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 40.22 0.219
3 217 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 41.31 0.200
4 13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.50 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.1.2023 - 16:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.84 0.280
2 120 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 1 SB 43.70 0.196
3 44 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 43.89 0.212
4 33 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 45.23 0.390
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 28.1.2023 - 16:11) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 45.32 0.176
2 110 Burger ValerieBurger Valerie 05 05 DSG WienDSG Wien 3 45.67 0.265
3 112 Svyrydenko MariiaSvyrydenko Mariia 05 05 DSG WienDSG Wien 1 47.02 0.241
165 Fonovič StašaFonovič Staša 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 DQ 0.178
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 28.1.2023 - 16:13) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 44.15 0.367
2 135 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 45.11 0.166
3 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 46.41 0.220
4 87 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 46.56 0.275
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Zbičajnik KarolinaZbičajnik Karolina 05 05 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 39.74 0.171
2 240 Klojčnik PetjaKlojčnik Petja 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 4 40.22 0.219
3 217 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 41.31 0.200
4 13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.50 0.207
5 11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.84 0.280
6 120 Kovács NoémiKovács Noémi 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 1 SB 43.70 0.196
7 44 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 43.89 0.212
8 65 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 44.15 0.367
9 135 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 45.11 0.166
10 33 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 45.23 0.390
11 253 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 45.32 0.176
12 110 Burger ValerieBurger Valerie 05 05 DSG WienDSG Wien 3 45.67 0.265
13 201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 46.41 0.220
14 87 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 46.56 0.275
15 112 Svyrydenko MariiaSvyrydenko Mariia 05 05 DSG WienDSG Wien 1 47.02 0.241
165 Fonovič StašaFonovič Staša 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 DQ 0.178

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 39.86 0.183
2 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.40 0.247
3 9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 42.92 0.196
4 260 Pápai NerinaPápai Nerina 08 08 Szombathelyi SISzombathelyi SI 2 43.09 0.236
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.1.2023 - 15:48) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Voglar JulijaVoglar Julija 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 42.20 0.192
2 63 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 43.09 0.173
3 88 Rybová KateřinaRybová Kateřina 09 09 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 1 SB 43.25 0.168
4 197 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 44.87 0.206
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 28.1.2023 - 15:51) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 43.45 0.216
2 166 Ogrinc LanaOgrinc Lana 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 44.59 0.468
3 134 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 46.13 0.403
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 28.1.2023 - 15:54) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Turčin NinaTurčin Nina 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 SB 43.41 0.421
2 136 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 45.22 0.287
3 18 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 46.37 0.200
4 297 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 47.90 0.225
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 39.86 0.183
2 169 Voglar JulijaVoglar Julija 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 42.20 0.192
3 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.40 0.247
4 9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 42.92 0.196
5 260 Pápai NerinaPápai Nerina 08 08 Szombathelyi SISzombathelyi SI 2 43.09 0.236
5 63 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 43.09 0.173
7 88 Rybová KateřinaRybová Kateřina 09 09 Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňk... 1 SB 43.25 0.168
8 168 Turčin NinaTurčin Nina 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 SB 43.41 0.421
9 255 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 43.45 0.216
10 166 Ogrinc LanaOgrinc Lana 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 44.59 0.468
11 197 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 44.87 0.206
12 136 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 45.22 0.287
13 134 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 46.13 0.403
14 18 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 46.37 0.200
15 297 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 47.90 0.225

500 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 28.1.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Stajan ŽanStajan Žan 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 1:08.28
2 279 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:13.14
3 151 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 1:13.62
4 114 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 1:27.87
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.1.2023 - 15:38) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 1:13.54
2 206 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:13.63
3 144 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1 1:15.89
46 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Stajan ŽanStajan Žan 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 1:08.28
2 279 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:13.14
3 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 1:13.54
4 151 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 1:13.62
5 206 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:13.63
6 144 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1 1:15.89
7 114 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 1:27.87
46 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF

500 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 28.1.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 152 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 1:14.14
2 115 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:14.47
3 284 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:17.72
4 129 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:23.10
5 195 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 1:26.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.1.2023 - 15:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:12.81
2 187 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:14.06
3 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 1:14.23
4 28 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:17.84
5 35 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:26.68
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:12.81
2 187 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:14.06
3 152 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 1:14.14
4 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 1:14.23
5 115 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:14.47
6 284 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:17.72
7 28 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:17.84
8 129 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:23.10
9 195 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 1:26.18
10 35 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:26.68

500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.1.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 240 Klojčnik PetjaKlojčnik Petja 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 SB 1:12.11
2 33 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 1:21.29
3 192 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 1:23.41
4 40 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:29.31
Celkom 4 pretekári

500 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Fojtová AdélaFojtová Adéla 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 1:17.80
2 243 Kramberger AnaKramberger Ana 07 07 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 1:18.82
3 275 Felber ZselykeFelber Zselyke 07 07 Sportolj Velünk SE VeszprémSportolj Velünk SE Veszprém 4 1:19.35
4 58 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:19.70
5 148 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 1:24.47
293 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.1.2023 - 15:12) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:25.80
2 145 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 1:26.73
3 220 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:29.58
4 37 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:29.60
5 276 Kiss Zsófia CsengeKiss Zsófia Csenge 09 09 Sportolj Velünk SE VeszprémSportolj Velünk SE Veszprém 5 1:29.61
6 59 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:30.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.1.2023 - 15:14) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:23.61
2 288 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:26.98
3 69 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:33.59
4 39 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:35.90
5 42 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:36.71
6 126 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:38.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 28.1.2023 - 15:16) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:27.03
2 202 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:27.38
3 289 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:28.54
4 203 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 1:31.95
5 153 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:41.28
6 64 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:49.57
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Fojtová AdélaFojtová Adéla 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 1:17.80
2 243 Kramberger AnaKramberger Ana 07 07 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 1:18.82
3 275 Felber ZselykeFelber Zselyke 07 07 Sportolj Velünk SE VeszprémSportolj Velünk SE Veszprém 4 1:19.35
4 58 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:19.70
5 31 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:23.61
6 148 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 1:24.47
7 287 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:25.80
8 145 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 1:26.73
9 288 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:26.98
10 219 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:27.03
11 202 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:27.38
12 289 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:28.54
13 220 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:29.58
14 37 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:29.60
15 276 Kiss Zsófia CsengeKiss Zsófia Csenge 09 09 Sportolj Velünk SE VeszprémSportolj Velünk SE Veszprém 5 1:29.61
16 59 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:30.42
17 203 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 1:31.95
18 69 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:33.59
19 39 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:35.90
20 42 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:36.71
21 126 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:38.03
22 153 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:41.28
23 64 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:49.57
293 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

1000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 28.1.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 238 Winkler MartinWinkler Martin 05 05 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 2:39.27
2 162 Petek MatevžPetek Matevž 05 05 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 2:46.86
3 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 2:47.05
4 144 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 8 2:48.00
5 21 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 2:48.58
6 224 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 9 2:49.29
7 22 Krútek ŠimonKrútek Šimon 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 PB 2:56.29
8 50 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:56.65
9 53 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 3:01.53
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.1.2023 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 161 Ogrinc ŽanOgrinc Žan 06 06 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 2:30.75
2 227 Petak OskarPetak Oskar 06 06 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 2 SB 2:40.35
3 187 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 2:42.87
4 294 Dobčák MartinDobčák Martin 08 08 BYAC BrnoBYAC Brno 9 2:50.67
5 273 Szirbek TituszSzirbek Titusz 09 09 Sportolj Velünk SE VeszprémSportolj Velünk SE Veszprém 5 SB 2:50.95
6 280 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:55.05
7 127 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 PB 2:58.57
8 45 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 3:12.73
9 150 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 PB 3:16.77
10 223 Janotka DávidJanotka Dávid 08 08 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 10 3:17.64
164 Špes NikoŠpes Niko 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 DNS
Celkom 11 pretekárov

1000 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 28.1.2023 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 239 Fajfar NikaFajfar Nika 04 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 3:00.42
2 192 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 3:14.54
3 23 Lacková ViktoriaLacková Viktoria 05 05 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 3:29.39
Celkom 3 pretekári

1000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 28.1.2023 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 242 Kovačec GajaKovačec Gaja 08 08 AD ŠtajerskaAD Štajerska 1 3:13.02
2 291 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 3:16.02
3 292 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 3:18.60
4 182 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 3:21.65
5 62 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:45.35
6 147 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 4:04.69
123 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNF
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (I. Séria)

I. Séria (so, 28.1.2023 - 12:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 LIAZ Jablonec n. N.LIAZ Jablonec n. N. 2 08.09 0.155
2 118 Felber FarkasFelber Farkas 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 3 08.31 0.167
3 71 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.33 0.144
4 52 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.87 0.185
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (II. Séria)

II. Séria (so, 28.1.2023 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Kadavý RomanKadavý Roman 05 05 LIAZ Jablonec n. N.LIAZ Jablonec n. N. 5 08.04 0.155
2 118 Felber FarkasFelber Farkas 05 05 Sportolj Velünk SE. ElnökSportolj Velünk SE. Elnök 6 08.17 0.152
3 71 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.21 0.163
4 52 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.88 0.162
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 07.91 0.137
2 247 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 08.31 0.157
3 186 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 08.54 0.141
4 6 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 08.67 0.179
Celkom 4 pretekári
II. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 SB 08.81 0.332
2 140 Bílek JanBílek Jan 06 06 JAC BrnoJAC Brno 3 SB 08.89 0.212
3 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.07 0.173
4 246 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 09.23 0.168
5 160 Muraus MarselMuraus Marsel 07 07 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 SB 09.24 0.262
6 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.31 0.177
7 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.41 0.245
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.44 0.283
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 07.91 0.137
2 247 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 08.31 0.157
3 186 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián