<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky míting

Bratislava (28. 1. 2023)

Skok do výšky - Juniori (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 26 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... PB 182
2 141 Pavlíček FilipPavlíček Filip 05 05 JAC BrnoJAC Brno PB 176
3 52 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 160

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Kouřil LukášKouřil Lukáš 07 07 AK RosiceAK Rosice PB 195
2 95 Elsner VítekElsner Vítek 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav PB 185
3 96 Homola VojtěchHomola Vojtěch 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav PB 182

Skok do výšky - Juniorky (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 221 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 163
2 93 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 160
3 56 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 150

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 176 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 159
1= 270 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 159
1= 143 Nečasová JitkaNečasová Jitka 07 07 JAC BrnoJAC Brno PB 159

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 225 Modrijančič KlemenModrijančič Klemen 05 05 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica PB 691
2 76 Kimák DanielKimák Daniel 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 620
3 155 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 607

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 228 Ritlop ŽanRitlop Žan 06 06 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica PB 665
2 226 Modrijančič MaticModrijančič Matic 08 08 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica PB 612
3 20 Kouřil LukášKouřil Lukáš 07 07 AK RosiceAK Rosice PB 595

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 217 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 577
2 204 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 530
3 103 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav PB 516

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 106 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 540
2 102 Pekaříková AmáliePekaříková Amálie 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav PB 522
3 181 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 518

Trojskok - Juniori (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 234 Kladošek MarinKladošek Marin 05 05 AD ŠtajerskaAD Štajerska PB 13.62
2 73 Balog MilanBalog Milan 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.43
3 74 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.33

Trojskok - Dorastenci (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 140 Bílek JanBílek Jan 06 06 JAC BrnoJAC Brno PB 12.62
2 212 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 11.27
3 207 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 10.96

Trojskok - Juniorky (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 146 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 10.55
2 116 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 10.23
3 55 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.93

Trojskok - Dorastenky (sobota, 28.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.87