<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky míting

Bratislava (28. 1. 2023)

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.59 0.154
2 267 Hoffmannová ElenHoffmannová Elen 06 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.74 0.180
3 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.13 0.182
4 106 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.19 0.231
5 181 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.31 0.196
43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 DNF 0.213
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 12:02) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.40 0.204
2 102 Pekaříková AmáliePekaříková Amálie 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 09.65 0.175
3 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 10.11 0.188
4 36 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 10.23 0.241
5 167 Pipan ZaraPipan Zara 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 10.82 0.244
6 222 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.63 0.190
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 12:04) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.86 0.192
2 175 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.41 0.185
3 19 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.95 0.448
4 59 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.09 0.589
5 171 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 11.44 0.191
29 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 1
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.59 0.154
2 267 Hoffmannová ElenHoffmannová Elen 06 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.74 0.180
3 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.13 0.182
4 106 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.19 0.231
5 61 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.40 0.204
6 102 Pekaříková AmáliePekaříková Amálie 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 09.65 0.175
7 38 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.86 0.192
8 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 10.11 0.188
9 36 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 10.23 0.241
10 181 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.31 0.196
11 175 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.41 0.185
12 167 Pipan ZaraPipan Zara 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 10.82 0.244
13 19 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.95 0.448
14 59 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.09 0.589
15 171 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 11.44 0.191
16 222 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.63 0.190
43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 DNF 0.213
29 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 DQ

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 28.1.2023 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.67 0.172
2 267 Hoffmannová ElenHoffmannová Elen 06 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.77 0.226
3 106 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 SB 08.98 0.153
4 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.24 0.218
5 61 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 09.37 0.234
43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNS 0.185
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 02 (so, 28.1.2023 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 09.70 0.211
2 102 Pekaříková AmáliePekaříková Amálie 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 09.71 0.171
3 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 09.79 0.181
4 38 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 09.84 0.187
5 36 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 10.12 0.210
6 175 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 SB 10.24 0.243
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 03 (so, 28.1.2023 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 09.76 0.168
2 167 Pipan ZaraPipan Zara 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 SB 10.47 0.203
3 59 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 11.09 0.592
4 19 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.39 0.363
5 222 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 11.99 0.199
171 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.67 0.172
2 267 Hoffmannová ElenHoffmannová Elen 06 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.77 0.226
3 106 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 SB 08.98 0.153
4 191 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.24 0.218
5 61 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 09.37 0.234
6 181 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 09.70 0.211
7 102 Pekaříková AmáliePekaříková Amálie 07 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 09.71 0.171
8 72 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 09.76 0.168
9 286 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 09.79 0.181
10 38 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 09.84 0.187
11 36 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 10.12 0.210
12 175 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 SB 10.24 0.243
13 167 Pipan ZaraPipan Zara 08 08 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 SB 10.47 0.203
14 59 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 11.09 0.592
15 19 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.39 0.363
16 222 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 11.99 0.199
43 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DNS 0.185
171 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 DNS