<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (5. 6. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.79 0.166 11.00
2 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.88 0.225 9.00
3 233 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.97 0.205 7.00
4 135 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.99 0.166 6.00
5 251 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.05 0.209 5.00
6 232 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.05 0.185 4.00
7 123 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 11.23 0.138
8 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 0.415 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.90 0.166 8.00
2 310 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.21 0.179
3 90 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.24 0.155 3.00
4 281 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.25 0.170 2.00
5 230 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 8 11.32 0.126
6 95 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.33 0.171
7 240 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.35 0.181
8 229 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.44 0.152
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.49 0.160
2 139 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.54 0.170
3 290 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.64 0.156
4 43 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71 0.166
5 336 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 11.76 0.161
6 173 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.85 0.275
7 81 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.98 0.193
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.67 0.176
2 170 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.68 0.199
MS 250 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.76 0.137
4 202 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 11.77 0.162
5 75 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.81 0.189
6 73 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.93 0.144
7 291 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.94 0.190
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.93 0.166
MS 318 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 11.99 0.179
3 333 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.16 0.193
4 159 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 12.19 0.174
5 257 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.26 0.164
6 140 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.44 0.126
7 78 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.60 0.215
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.65 0.184
2 253 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.34 0.183
3 50 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.60 0.147
4 316 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.63 0.173
MS 256 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 12.83 0.200
6 287 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.86 0.206
7 34 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.01 0.213
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.79 0.166 11.00
2 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.88 0.225 9.00
3 133 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.90 0.166 8.00
4 233 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.97 0.205 7.00
5 135 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.99 0.166 6.00
6 251 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.05 0.209 5.00
6 232 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.05 0.185 4.00
8 310 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.21 0.179
9 123 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 11.23 0.138
10 90 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.24 0.155 3.00
11 281 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.25 0.170 2.00
12 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 0.415 1.00
12 230 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 8 11.32 0.126
14 95 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.33 0.171
15 240 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.35 0.181
16 229 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.44 0.152
17 72 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.49 0.160
18 139 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.54 0.170
19 290 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.64 0.156
20 163 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.65 0.184
21 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.67 0.176
22 170 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.68 0.199
23 43 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71 0.166
24 336 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 11.76 0.161
24 250 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.76 0.137
26 202 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 11.77 0.162
27 75 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.81 0.189
28 173 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.85 0.275
29 73 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.93 0.144
29 172 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.93 0.166
31 291 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.94 0.190
32 81 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.98 0.193
33 318 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 11.99 0.179
34 333 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.16 0.193
35 159 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 12.19 0.174
36 257 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.26 0.164
37 253 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 12.34 0.183
38 140 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.44 0.126
39 78 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.60 0.215
39 50 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.60 0.147
41 316 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.63 0.173
42 256 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 12.83 0.200
43 287 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.86 0.206
44 34 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.01 0.213

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.00 0.167 11.00
2 267 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.06 0.206 9.00
3 331 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.20 0.154 8.00
4 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.26 0.178
5 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.26 0.132 7.00
6 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.47 0.167 6.00
7 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.80 0.137 4.00
8 294 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.93 0.141 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 12.71 0.170 5.00
2 215 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.88 0.194 3.00
3 183 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.12 0.164 1.00
4 211 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.19 0.153
5 150 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.28 0.179
6 208 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.37 0.166
7 125 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.50 0.169
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 325 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.29 0.261
2 277 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.34 0.216
3 157 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.94 0.215
4 268 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.07 0.181
5 276 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.15 0.250
6 301 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.23 0.185
7 180 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.42 0.269
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.00 0.167 11.00
2 267 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.06 0.206 9.00
3 331 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.20 0.154 8.00
4 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.26 0.178
4 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.26 0.132 7.00
6 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.47 0.167 6.00
7 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 12.71 0.170 5.00
8 209 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.80 0.137 4.00
9 215 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.88 0.194 3.00
10 294 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.93 0.141 2.00
11 183 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.12 0.164 1.00
12 211 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.19 0.153
13 150 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.28 0.179
14 325 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.29 0.261
15 277 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.34 0.216
16 208 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.37 0.166
17 125 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.50 0.169
18 157 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.94 0.215
19 268 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.07 0.181
20 276 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.15 0.250
21 301 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.23 0.185
22 180 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.42 0.269

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 13:30) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.64 0.195 11.00
2 133 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.70 0.162 9.00
3 251 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.89 0.171 8.00
4 135 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 22.13 0.158 7.00
5 123 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.13 0.158
6 236 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.18 0.158 5.00
7 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.39 0.152 3.00
8 232 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.41 0.169 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 13:30) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.16 0.169 6.00
2 136 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.29 0.175 4.00
3 310 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.85 0.193
4 336 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 22.92 0.173
5 173 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.99 0.164
6 240 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.28 0.202
7 229 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.04 0.146
8 81 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 24.41 0.182
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 13:30) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.98 0.166 1.00
2 52 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 23.11 0.154
3 43 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.15 0.175
4 72 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 23.34 0.163
5 170 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.61 0.198
6 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.76 0.196
7 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.80 0.213
8 75 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.97 0.211
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 13:30) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.72 0.161
2 202 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.83 0.188
MS 250 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.85 0.151
4 73 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 23.99 0.186
5 316 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 25.21 0.181
6 130 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.35 0.199
7 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 25.70 0.233
8 78 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.78 0.270
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 333 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 24.86 0.215
2 134 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.27 0.176
3 50 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 25.42 0.172
4 34 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.89 0.195
5 287 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.91 0.150
MS 256 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.21 0.225
7 46 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 26.22 0.161
8 11 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.08 0.209
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.64 0.195 11.00
2 133 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.70 0.162 9.00
3 251 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.89 0.171 8.00
4 135 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 22.13 0.158 7.00
4 123 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.13 0.158
6 233 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.16 0.169 6.00
7 236 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.18 0.158 5.00
8 136 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.29 0.175 4.00
9 241 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.39 0.152 3.00
10 232 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.41 0.169 2.00
11 310 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.85 0.193
12 336 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 22.92 0.173
13 139 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.98 0.166 1.00
14 173 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.99 0.164
15 52 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 23.11 0.154
16 43 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.15 0.175
17 240 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.28 0.202
18 72 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 23.34 0.163
19 170 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.61 0.198
20 290 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.72 0.161
21 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.76 0.196
22 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.80 0.213
23 202 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.83 0.188
24 250 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.85 0.151
25 75 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.97 0.211
26 73 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 23.99 0.186
27 229 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.04 0.146
28 81 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 24.41 0.182
29 333 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 24.86 0.215
30 316 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 25.21 0.181
31 134 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.27 0.176
32 130 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.35 0.199
33 50 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 25.42 0.172
34 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 25.70 0.233
35 78 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.78 0.270
36 34 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.89 0.195
37 287 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.91 0.150
38 256 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.21 0.225
39 46 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 26.22 0.161
40 11 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.08 0.209

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 13:45) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.55 0.174 11.00
2 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.85 0.143 9.00
3 103 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.90 0.168 8.00
4 331 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.98 0.193 7.00
5 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 25.23 0.200
6 267 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 25.67 0.205 4.00
7 57 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.94 0.155 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 13:45) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 25.46 0.150
2 64 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 25.49 0.208 6.00
3 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 25.51 0.170 5.00
4 294 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.01 0.205 2.00
5 215 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 26.14 0.187 1.00
6 183 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.75 0.168
322 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DQ -0.014
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha číslo 1 (-0.014)
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 13:45) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 26.85 0.258
2 185 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 27.05 0.141
3 152 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.11 0.224
4 211 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 27.44 0.143
5 328 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.82 0.361
6 83 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 28.19 0.202
7 274 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.36 0.388
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 13:45) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 PB 27.71 0.354
2 273 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 28.23 0.273
3 221 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 28.52 0.198
4 80 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 28.56 0.180
5 227 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 28.77 0.261
6 264 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.08 0.158
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.55 0.174 11.00
2 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.85 0.143 9.00
3 103 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.90 0.168 8.00
4 331 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.98 0.193 7.00
5 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 25.23 0.200
6 155 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 25.46 0.150
7 64 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 25.49 0.208 6.00
8 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 25.51 0.170 5.00
9 267 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 25.67 0.205 4.00
10 57 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.94 0.155 3.00
11 294 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.01 0.205 2.00
12 215 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 26.14 0.187 1.00
13 183 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.75 0.168
14 28 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 26.85 0.258
15 185 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 27.05 0.141
16 152 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.11 0.224
17 211 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 27.44 0.143
18 131 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 PB 27.71 0.354
19 328 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.82 0.361
20 83 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 28.19 0.202
21 273 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 28.23 0.273
22 274 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.36 0.388
23 221 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 28.52 0.198
24 80 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 28.56 0.180
25 227 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 28.77 0.261
26 264 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.08 0.158
322 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DQ -0.014

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:48.03 0.203 11.00
2 95 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:48.12 0.190 9.00
3 136 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 0:48.25 0.179 8.00
4 321 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 0:48.41 0.215 7.00
5 252 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 0:49.11 0.209 6.00
6 175 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 0:50.59 0.226 5.00
7 335 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:50.62 0.139
89 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF 0.150
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:50.86 0.173 4.00
2 259 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.09 0.212 3.00
3 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 0:51.35 0.250
4 338 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 0:51.38 0.161
5 44 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.39 0.190 2.00
6 201 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 0:51.58 0.174
7 207 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:54.54 0.305
8 144 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:56.63 0.235
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:52.33 0.235 1.00
2 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:52.34 0.202
3 206 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 0:53.12 0.178
4 130 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 PB 0:53.84 0.163
5 291 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:53.95 0.173
6 74 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 PB 0:54.89 0.183
7 19 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.39 0.195
12 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.280
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:48.03 0.203 11.00
2 95 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:48.12 0.190 9.00
3 136 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 0:48.25 0.179 8.00
4 321 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 0:48.41 0.215 7.00
5 252 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 0:49.11 0.209 6.00
6 175 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 0:50.59 0.226 5.00
7 335 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:50.62 0.139
8 317 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:50.86 0.173 4.00
9 259 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.09 0.212 3.00
10 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 0:51.35 0.250
11 338 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 0:51.38 0.161
12 44 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.39 0.190 2.00
13 201 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 0:51.58 0.174
14 15 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:52.33 0.235 1.00
15 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:52.34 0.202
16 206 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 0:53.12 0.178
17 130 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 PB 0:53.84 0.163
18 291 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:53.95 0.173
19 207 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:54.54 0.305
20 74 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 PB 0:54.89 0.183
21 19 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.39 0.195
22 144 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:56.63 0.235
89 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF 0.150
12 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.280

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Kharaschuk TetianaKharaschuk Tetiana 02 02 UkraineUkraine 4 PB 0:54.24 0.205
2 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:55.48 0.163 11.00
3 119 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:56.97 0.176 9.00
4 265 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.04 0.173 8.00
5 342 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:57.56 0.197
6 225 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:59.67 0.207 7.00
7 115 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:00.42 0.231 4.00
8 270 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:02.99 0.145 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:58.69 0.120
2 69 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:00.12 0.282 6.00
3 322 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 1:00.40 0.285 5.00
4 152 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 1:01.29 0.371
5 263 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.99 0.189 3.00
6 328 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:06.82 0.387
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 PB 1:02.72 0.382
2 83 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 1:03.07 0.275
3 324 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 1:03.28 0.175 1.00
4 227 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 1:05.81 0.222
5 80 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 1:06.08 0.207
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Kharaschuk TetianaKharaschuk Tetiana 02 02 UkraineUkraine 4 PB 0:54.24 0.205
2 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:55.48 0.163 11.00
3 119 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:56.97 0.176 9.00
4 265 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.04 0.173 8.00
5 342 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:57.56 0.197
6 155 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:58.69 0.120
7 225 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:59.67 0.207 7.00
8 69 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:00.12 0.282 6.00
9 322 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 1:00.40 0.285 5.00
10 115 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:00.42 0.231 4.00
11 152 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 1:01.29 0.371
12 263 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.99 0.189 3.00
13 131 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 PB 1:02.72 0.382
14 270 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:02.99 0.145 2.00
15 83 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 1:03.07 0.275
16 324 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 1:03.28 0.175 1.00
17 227 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 1:05.81 0.222
18 80 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 1:06.08 0.207
19 328 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:06.82 0.387

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:53.82 11.00
2 338 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:54.21
3 160 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:56.35 9.00
4 243 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:56.89 8.00
5 314 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:56.99 7.00
6 315 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.55 5.00
7 319 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.52 4.00
284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:58.53 6.00
2 261 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:00.60 3.00
3 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:01.27
4 31 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:01.51
5 288 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 2:02.09 2.00
6 30 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:02.42
7 4 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:04.84 1.00
343 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 200 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:03.64
2 33 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 2:06.00
3 149 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:10.06
4 128 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 2:11.06
MS 255 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.24
6 42 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:13.00
7 14 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:13.34
8 47 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:17.68
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:53.82 11.00
2 338 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:54.21
3 160 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:56.35 9.00
4 243 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:56.89 8.00
5 314 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:56.99 7.00
6 6 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:58.53 6.00
7 315 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.55 5.00
8 319 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.52 4.00
9 261 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:00.60 3.00
10 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:01.27
11 31 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:01.51
12 288 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 2:02.09 2.00
13 30 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:02.42
14 200 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:03.64
15 4 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:04.84 1.00
16 33 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 2:06.00
17 149 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:10.06
18 128 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 2:11.06
19 255 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.24
20 42 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:13.00
21 14 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:13.34
22 47 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:17.68
284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
343 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 190 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:15.91 11.00
2 115 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:16.37 9.00
3 21 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:22.10
4 344 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:23.36
5 126 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:23.47
6 332 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:25.98 8.00
7 340 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 2:26.85
8 154 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 2:27.31
9 307 Sumina OlenaSumina Olena 94 94 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:27.62 6.00
10 186 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:30.53 5.00
11 118 Šipulová MartaŠipulová Marta 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 2:55.69
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 249 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.04 11.00
2 138 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 4:05.22 9.00
3 258 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:09.75 8.00
4 160 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:13.54 7.00
5 26 Hutka DominikHutka Dominik 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 PB 4:14.41
6 345 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 4:16.52
MS 292 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:22.70
8 248 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:25.72 6.00
9 85 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 4:26.83
10 148 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 14 PB 4:28.25 5.00
11 199 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 10 4:29.25
12 56 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 4:50.41
13 55 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 4:57.59
14 23 Čechvala JozefČechvala Jozef 92 92 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 SB 5:10.78
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 271 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:40.49 11.00
2 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 4:49.88 9.00
3 190 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:50.06 8.00
4 184 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:50.10 7.00
5 37 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 4:58.69
6 104 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:04.15 6.00
7 339 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 5:10.10
8 120 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 5:14.71 5.00
9 84 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Bratislava runnersBratislava runners 8 5:15.53
MS 330 O´Donobhan MegO´Donobhan Meg 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 PB 5:28.07
11 214 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10 5:34.40 4.00
12 118 Šipulová MartaŠipulová Marta 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 6:00.73
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 166 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08:40.10 11.00
2 258 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08:45.48 9.00
3 320 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 08:46.76 8.00
4 248 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08:49.27 7.00
5 54 Stanik MichalStanik Michal 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08:51.71 6.00
6 337 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09:20.86
7 164 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09:28.59 5.00
8 27 Hasch HenrichHasch Henrich 98 98 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11 09:30.23
9 40 Burza MichalBurza Michal 83 83 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 09:32.58 4.00
10 260 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 SB 09:38.47 3.00
11 13 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09:50.90 2.00
203 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 4 DNS
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 341 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 SB 10:14.47
2 223 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10:36.09 11.00
3 192 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:58.39 9.00
4 120 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11:43.15 8.00
272 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
22 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:45) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.52 0.139 11.00
2 194 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.99 0.168 9.00
3 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.66 0.159 8.00
4 219 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 14.69 0.128 7.00
5 309 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.16 0.169 5.00
6 28 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 15.17 0.163
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:45) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Luzarová AdélaLuzarová Adéla 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.85 0.139 6.00
2 326 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 15.85 0.171 4.00
3 278 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.16 0.221 3.00
4 275 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.22 0.203 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.52 0.139 11.00
2 194 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.99 0.168 9.00
3 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.66 0.159 8.00
4 219 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 14.69 0.128 7.00
5 329 Luzarová AdélaLuzarová Adéla 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.85 0.139 6.00
6 309 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.16 0.169 5.00
7 28 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 15.17 0.163
8 326 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 15.85 0.171 4.00
9 278 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.16 0.221 3.00
10 275 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.22 0.203 2.00

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.64 0.169 11.00
2 10 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 15.27 0.165 9.00
3 5 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.33 0.164 8.00
81 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNF 0.162
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.61 0.252 11.00
2 38 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:53.33 0.194 9.00
3 9 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:53.89 0.177 8.00
4 145 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:55.90 0.406 7.00
5 5 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:55.98 0.213 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 0:56.04 0.134
2 234 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:57.04 0.167 5.00
3 174 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.05 0.184 4.00
4 168 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:07.35 0.195
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.61 0.252 11.00
2 38 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:53.33 0.194 9.00
3 9 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:53.89 0.177 8.00
4 145 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:55.90 0.406 7.00
5 5 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:55.98 0.213 6.00
6 35 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 0:56.04 0.134
7 234 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:57.04 0.167 5.00
8 174 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.05 0.184 4.00
9 168 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:07.35 0.195

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 1:00.02 0.194 11.00
2 193 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.57 0.237 9.00
3 309 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:02.80 0.190 8.00
4 59 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:03.85 0.237 7.00
5 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.26 0.155 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:06.74 0.164 5.00
2 323 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:09.07 0.355 4.00
3 179 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:10.03 0.308 3.00
300 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 1:00.02 0.194 11.00
2 193 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.57 0.237 9.00
3 309 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:02.80 0.190 8.00
4 59 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:03.85 0.237 7.00
5 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.26 0.155 6.00
6 67 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:06.74 0.164 5.00
7 323 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:09.07 0.355 4.00
8 179 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:10.03 0.308 3.00
300 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 166 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09:27.00 11.00
2 164 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:26.94 9.00
3 261 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10:59.58 8.00
226 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 DNF
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 271 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11:28.36 11.00
2 192 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:40.35 9.00
3 186 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13:25.25 8.00
4 191 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14:29.45 7.00
5 196 Vargová LeonaVargová Leona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15:08.09
Celkom 5 pretekárov

10 km chôdza - Muži

(ne, 5.6.2022 - 00:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 0:41:37 11.00
2 102 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:42:03 9.00
3 167 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:47:37 8.00
4 92 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:51:45 7.00
5 254 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57:40 6.00
Celkom 5 pretekárov

10 km chôdza - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 00:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:48:11 11.00
2 122 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:51:24 9.00
3 295 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52:26 8.00
4 108 Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:54:01 7.00
5 176 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55:09 6.00
6 296 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:55:35 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ne, 5.6.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 151 161 166 171 176 181 186 191 196 201 204 206 208 210 213 216 Body
1 3 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 8 213 - - - - - - - o o o o - o o xxo xxx 11.00
2 262 Zeman TomášZeman Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 7 208 - - - - - - - o o o o - o xxx 9.00
3 244 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 5 PB 196 - - - - o o o o o xxx 8.00
4 289 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 191 - - - - - o o xo xxx 7.00
5 129 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 181 o o o o o xxo xxx
6 283 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 181 o o xo o o xxo xxx 6.00
7 48 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 176 - o o o xxo xxx 5.00
8 168 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 1 SB 151 o xxx 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131 141 146 151 156 161 166 171 174 176 178 180 182 184 186 188 190 192 194 196 Body
1= 219 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 166 - - - - o o xo xxx 10.00
1= 301 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 166 - - - - o o xo xxx 10.00
3 279 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 161 - - - o o o xxx 8.00
4= 62 Krupicová LucieKrupicová Lucie
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 PB 161 - - - o xo xo xxx 6.50
4= 312 Vlčková TerezaVlčková Tereza
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 2 PB 161 - - - o xo xo xxx 6.50
6 60 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 161 - - o o o xxo xxx 5.00
7= 112 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 156 - - o o o xxx 3.50
7= 195 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 9 156 - o o o o xxx 3.50
9= 58 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 151 - o o xo xxx 1.00
9= 185 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 151 - o o xo xxx 1.00
9= 278 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 151 - - o xo xxx 1.00
12 302 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 141 o xo xr
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 5.6.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265 305 325 345 365 385 405 425 435 445 Body
1 165 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 10 435 - - - - o - o xo o r 11.00
2 161 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 PB 425 - - - xxo o o o xo xxx 9.00
3 238 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 405 - - - - - - xxo xxx 8.00
4 8 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 5 385 - - - - o xxo xxx 7.00
5 171 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 PB 365 o o o o xo xxx 6.00
6 144 Niko AdrianNiko Adrian
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 365 - - - xxo xo xxx 5.00
7 162 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 8 365 - - - - xxo xxx 4.00
8 91 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 4 345 - - - o xxx 3.00
9 18 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 3 345 - - xxo o xxx 2.00
10 334 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 265 xo xxx
2 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 11 NM - - - - - - - xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205 225 245 265 285 305 325 335 345 355 365 372 381 Body
1 117 Šimková AnnaŠimková Anna
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 8 PB 381 - - - - - o - o - xo - xo xo r 11.00
2 280 Záborská DianaZáborská Diana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 7 325 - - - - o o xo xxx 9.00
3 61 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 PB 305 - o o xo o o xr 8.00
4= 198 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 PB 285 - o o o o xxx 6.50
4= 221 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 5 285 - - o o o xxx 6.50
6 197 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 285 - xxo o xo xo xxx 5.00
7 228 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 2 245 - - o xxx
MS 187 Kosynska DariaKosynska Daria
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 PB 225 xo xo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 15 PB 750 +1.8 m/s 700  0,50 x  0,60 716  2,20 716 x  1,80 750  1,80 x  1,70 11.00
2 39 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 14 PB 736 +1.6 m/s 722  0,60 x  1,10 721  1,40 722 x  0,90 730  2,60 736  1,60 9.00
3 281 Bačík MichalBačík Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 PB 721 +1.5 m/s 680  1,00 691  2,70 677  2,40 691 689  1,60 694  1,70 721  1,50 8.00
4 94 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 12 689 +0.5 m/s 656  0,50 674  2,60 683  1,90 683 675  2,80 689  0,50 679  3,20 7.00
5 143 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 11 688 +3.9 m/s 662 +1.3 m/s 662  1,30 681  2,50 688  3,90 688 x  3,50 617  1,20 655  2,70 6.00
6 237 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 10 636 +1.7 m/s 636  1,70 - 601  0,90 636 x  2,60 - 630  0,90 5.00
MS 318 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 PB 625 +1.7 m/s 609  1,20 x  0,40 625  1,70 625 607  0,60 610  -0,50 x  0,40
8 142 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 9 624 +3.1 m/s 623 +1.6 m/s 623  1,60 624  3,10 615  1,50 624 577  1,50 582  0,00 x  2,20 4.00
9 286 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 623 +1.6 m/s 623  1,60 620  0,20 x  1,90 623 3.00
10 97 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 620 +0.9 m/s 603  1,50 620  0,90 614  1,90 620 2.00
11 172 Šebík DanielŠebík Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 594 +2.9 m/s 544 -1.8 m/s 544  -1,80 x  1,30 594  2,90 594 1.00
12 229 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 592 +1.3 m/s 552  -0,60 x  1,70 592  1,30 592
13 333 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 1 573 +0.5 m/s 544  -2,50 573  0,50 566  2,40 573
14 137 Hletko MartinHletko Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 569 +0.4 m/s 562  1,50 509  0,70 569  0,40 569
15 140 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 2 565 +0.7 m/s 509  -1,80 550  0,90 565  0,70 565
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 15 606 +1.9 m/s 606  1,90 601  0,10 x  2,40 606 593  1,50 x  2,40 x  1,20 11.00
2 110 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 14 606 +2.6 m/s 599 +0.5 m/s x  2,20 599  2,00 599  0,50 599 606  2,60 x  1,50 x  1,80 9.00
3 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 587 +0.7 m/s 545  2,30 569  0,90 587  0,70 587 570  2,40 577  2,60 x  2,30 8.00
4 329 Luzarová AdélaLuzarová Adéla
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 2 PB 569 +1.7 m/s 535  -0,50 564  2,10 544  0,70 564 554  1,00 569  1,70 565  2,00 7.00
5 62 Krupicová LucieKrupicová Lucie
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 PB 554 +1.3 m/s 497  -1,10 x  2,20 531  0,70 531 514  1,80 x  1,00 554  1,30 6.00
6 57 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 10 552 +2.1 m/s 540 +1.1 m/s 540  1,10 552  2,10 525  1,00 552 535  1,50 x  2,10 x  2,90 5.00
7 266 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 11 540 +1.3 m/s 510  3,00 526  1,60 536  1,20 536 517  2,90 406  2,00 540  1,30 4.00
8 278 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 538 +2.2 m/s 532 +1.7 m/s x  -0,30 538  2,20 532  1,70 538 505  1,60 516  0,50 x  3,10 3.00
9 150 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 8 527 +1.3 m/s 505  1,10 527  1,30 505  1,10 527
10 224 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 7 525 +2.3 m/s 522 +1.2 m/s 516  -0,90 525  2,30 522  1,20 525 2.00
11 212 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 12 516 +0.7 m/s 457  1,10 x  0,80 516  0,70 516 1.00
12 185 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 495 +0.4 m/s 495  0,40 x  1,30 486  0,50 495
13 112 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 479 +1.3 m/s 472  0,80 479  1,30 469  0,00 479
14 180 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 3 467 +1.7 m/s 467  1,70 x  0,30 427  1,40 467
15 156 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 9 461 +0.6 m/s x  0,70 x  -0,20 461  0,60 461
Celkom 15 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 5.6.2022 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 10 14.31 +1.6 m/s 13.83  1,30 14.16  1,00 14.24  2,50 14.24 13.68  0,20 14.31  1,60 14.09  0,70 11.00
2 237 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 11 14.30 +1.6 m/s x  0,60 14.30  1,60 14.15  1,00 14.30 x  -0,90 - 13.13  1,70 9.00
3 94 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 12 14.13 +0.9 m/s x  0,60 x  1,30 13.28  0,70 13.28 x  2,00 13.73  0,70 14.13  0,90 8.00
4 39 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 13.77 +0.9 m/s 13.77  0,90 13.71  -0,70 13.71  2,80 13.77 11.96  -0,10 - - 7.00
5 262 Zeman TomášZeman Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 7 13.20 +0.0 m/s 13.06  2,10 13.20  0,00 - 13.20 x  1,40 - - 6.00
6 17 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 9 13.08 +2.7 m/s x  0,60 13.08  2,70 - 13.08 - - - 5.00
7 286 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 13.07 +1.8 m/s x  0,80 12.75  2,00 - 12.75 13.07  1,80 13.00  -0,40 12.90  -0,40 4.00
8 137 Hletko MartinHletko Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 4 12.64 +0.7 m/s 12.59  2,70 12.49  0,90 12.64  0,70 12.64 12.36  -0,30 x  -0,40 x  -1,10 3.00
9 283 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 12.45 +1.0 m/s 12.45  1,00 12.18  2,90 12.17  1,40 12.45 2.00
10 161 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 PB 12.07 +1.7 m/s 12.07  1,70 11.51  0,70 11.73  0,60 12.07 1.00
11 132 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 11.99 +2.1 m/s 11.99  2,10 x  0,60 x  1,70 11.99
12 159 Bartoníček MichalBartoníček Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 PB 11.43 +1.7 m/s 11.43  1,70 11.25  0,80 - 11.43
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 266 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 15 12.48 +2.3 m/s 12.39 +1.6 m/s 12.22  3,20 x  0,80 12.19  1,70 12.22 12.13  0,50 12.39  1,60 12.48  2,30 11.00
2 62 Krupicová LucieKrupicová Lucie
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 PB 12.09 +1.6 m/s 11.25  1,60 11.67  1,30 11.66  0,80 11.67 11.85  0,90 12.09  1,60 12.00  0,40 9.00
3 304 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 11.82 +0.3 m/s x  1,60 11.82  0,30 x  0,60 11.82 11.35  1,00 x  1,50 x  0,40 8.00
4 224 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 10 SB 11.62 -0.6 m/s 11.10  2,00 11.29  2,60 11.62  -0,60 11.62 11.39  0,50 11.28  0,00 11.35  -0,20 7.00
5 60 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 12 11.58 +1.5 m/s 10.91  1,40 11.19  1,30 11.03  1,50 11.19 11.21  0,80 11.58  1,50 x  2,60 6.00
6 212 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 PB 11.55 +0.8 m/s 11.47  2,40 11.55  0,80 11.21  -0,90 11.55 11.19  2,10 11.13  1,90 10.90  1,20 5.00
7 329 Luzarová AdélaLuzarová Adéla
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 2 PB 11.24 +1.4 m/s 10.97  1,20 11.11  1,90 11.22  2,00 11.22 11.24  1,40 10.89  1,80 10.16  0,90 4.00
8 110 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 14 11.23 +3.5 m/s 10.24 +0.8 m/s x  2,50 10.24  0,80 11.23  3,50 11.23 - - - 3.00
9 325 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 9 10.88 +0.6 m/s 10.52  2,10 10.88  0,60 10.33  -0,50 10.88 2.00
10 125 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 10.24 -0.3 m/s 09.85  2,20 10.21  1,70 10.24  -0,30 10.24
11 197 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 09.99 +1.1 m/s 09.87  2,80 09.99  1,10 09.61  -0,40 9.99 1.00
12 195 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 09.94 +0.6 m/s 09.38  2,60 09.63  1,10 09.94  0,60 9.94
13 306 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 09.90 +1.5 m/s 09.88  0,60 09.90  1,50 09.82  -0,20 9.90
14 70 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 09.84 +2.7 m/s 09.60 +0.8 m/s 09.84  2,70 09.57  2,70 09.60  0,80 9.84
15 302 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 09.77 +0.8 m/s x  2,00 09.58  1,40 09.77  0,80 9.77
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 196 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 11 PB 13.12 13.12 x 12.81 13.12 12.78 x x 11.00
2 107 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13 12.87 11.43 x 11.74 11.74 12.14 11.88 12.87 9.00
3 269 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 12 12.37 11.69 11.82 12.09 12.09 x 12.37 x 8.00
4 121 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10 11.95 11.53 11.40 x 11.53 11.95 x 11.73 7.00
5 79 Feďová AndreaFeďová Andrea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
98 98 9 11.55 11.55 x x 11.55 11.35 10.88 x
6 178 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 10.55 10.03 09.87 10.18 10.18 10.55 10.24 x 6.00
7 222 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 10.49 x 09.85 10.49 10.49 09.94 x 09.57 5.00
8 326 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 1 PB 10.36 09.30 x 10.36 10.36 x x 09.27 4.00
9 156 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 8 10.06 09.97 10.06 x 10.06
10 182 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 09.84 09.43 09.78 09.84 9.84 3.00
11 213 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 PB 08.98 08.98 08.31 08.39 8.98 2.00
12 153 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 08.33 x 07.41 08.33 8.33
13 151 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 07.58 07.50 07.48 07.58 7.58
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 5.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 231 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 10 PB 17.94 17.22 17.67 17.94 17.94 17.38 x 17.81 11.00
2 285 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 8 15.79 14.84 14.37 15.64 15.64 15.24 x 15.79 9.00
3 7 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 9 15.60 14.90 15.60 x 15.60 14.84 x 15.21 8.00
4 313 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 7 13.51 13.08 12.93 13.39 13.39 13.49 13.51 x 7.00
5 282 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 6 SB 12.80 12.23 12.56