<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (5. 6. 2022)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:53.82 11.00
2 338 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:54.21
3 160 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:56.35 9.00
4 243 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:56.89 8.00
5 314 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:56.99 7.00
6 315 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.55 5.00
7 319 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.52 4.00
284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:58.53 6.00
2 261 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:00.60 3.00
3 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:01.27
4 31 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:01.51
5 288 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 2:02.09 2.00
6 30 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:02.42
7 4 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:04.84 1.00
343 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 200 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:03.64
2 33 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 2:06.00
3 149 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:10.06
4 128 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 2:11.06
MS 255 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.24
6 42 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:13.00
7 14 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:13.34
8 47 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:17.68
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:53.82 11.00
2 338 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:54.21
3 160 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:56.35 9.00
4 243 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:56.89 8.00
5 314 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:56.99 7.00
6 6 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:58.53 6.00
7 315 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.55 5.00
8 319 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.52 4.00
9 261 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:00.60 3.00
10 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:01.27
11 31 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:01.51
12 288 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 2:02.09 2.00
13 30 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:02.42
14 200 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:03.64
15 4 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:04.84 1.00
16 33 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 2:06.00
17 149 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:10.06
18 128 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 2:11.06
19 255 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.24
20 42 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:13.00
21 14 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:13.34
22 47 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:17.68
284 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
343 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 190 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:15.91 11.00
2 115 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:16.37 9.00
3 21 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:22.10
4 344 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:23.36
5 126 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:23.47
6 332 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:25.98 8.00
7 340 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 2:26.85
8 154 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 2:27.31
9 307 Sumina OlenaSumina Olena 94 94 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:27.62 6.00
10 186 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:30.53 5.00
11 118 Šipulová MartaŠipulová Marta 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 2:55.69
Celkom 11 pretekárov